Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak chodzilo mi o ten film http://www.bing.com/videos/search?q=Luc ... +Go+Places)+&FORM=VIRE1#view=detail&mid=904EEA309EACD08A6063904EEA309EACD08A6063

Ale seria w Polsce nosila tytul "Mad Mission" w PL "Szalona Misja" http://www.filmweb.pl/search?q=Mad+Mission http://www.bing.com/videos/search?q=mad ... &FORM=VDRE

To był hit! na vhs'ie jeszcze, pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska

Lutowe środy na stopklatka.tv to kino kopane

04.02 Policyjna opowieść

11.02.Policyjna opowieśc 2

18.02.Policyjna opowieść 3.Superglina

Dziś i jutro te same filmy w ATM Rozrywka. Odpowiednio pierwsza część dziś o 23:00,druga jutro o 20:00, trzecia jutro o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Gattaca - Szok przyszłości" - sekstyliard razy widziałem w epg Zone/CBS Europa (jakoś tak się złożyło, że nigdy się nie skusiłem, może Twój wpis to znak żebym wreszcie się przemógł?).

"Chwała" - oglądałem na Zone/CBS Europa. Niezły film, niezła obsada. Pamiętam, że nie czułem jakiegoś specjalnego zawodu po jego obejrzeniu. Dla wielbicieli wojny secesyjnej.

"Christine" - POLECAM !!! Wprawdzie dawno nie oglądałem, ale fanom ekranizacji na podstawie książek S. Kinga powinna bardzo przypaść do gustu. Streszczenie filmu wydaje się trochę irracjonalne, dla niektórych nawet głupawe, ale sam film należy do ciekawych. Ostatni raz leciał chyba na TV4.

"Wojna Harta" - do niedawna emitowany średnio raz na dwa tygodnie w TCM i tam też go obejrzałem. Przereklamowana produkcja jak dla mnie.

 

Piąty film już zupełnie nie w moim guście więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gattaca - Szok przyszłości" - sekstyliard razy widziałem w epg Zone/CBS Europa (jakoś tak się złożyło, że nigdy się nie skusiłem, może Twój wpis to znak żebym wreszcie się przemógł?).

Moim zdaniem to jeden z filmów, które trzeba zobaczyć, chociażby ku przestrodze. Temat w nim poruszany wydaje się coraz bardziej aktualny, a wizja przyszłości przedstawiona w filmie za kilkadziesiąt lat może stać się rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mało czasu do tej pory poświęcałem tej stacji, ale muszę pochwalić nadawcę. Wczoraj podczas 1,5 h filmu wyemitowano tylko jeden (dłuższy) blok reklamowy, gdzie na antenach innych stacji bloki reklamowe przerywające filmy są co chwila. Może film nie był najwyższych lotów, ale i tak duży plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mało czasu do tej pory poświęcałem tej stacji, ale muszę pochwalić nadawcę. Wczoraj podczas 1,5 h filmu wyemitowano tylko jeden (dłuższy) blok reklamowy, gdzie na antenach innych stacji bloki reklamowe przerywające filmy są co chwila. Może film nie był najwyższych lotów, ale i tak duży plus :)

Za krótki film, gdyby trwał 2h to w drugiej godzinie na pewno wrzucili by dłuższy blok reklamowy. A tak to wyemitowali go po filmie. Nie ma co chwalić, bo nadawcy nie zrezygnują z reklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...