Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@pincet:

Tak, tylko że Inea obsługuje znacznie mniej miast i ma dużo mniej klientów. U nich takie zabawy nie są finansowo ryzykowne. I poza tym, zmian mogą nie chcieć wszyscy udziałowcy. Myślę, że dopiero gdy przestanie analog przynosić im dochody, to dopiero go ruszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego warto by w sieci Multimedia pojawił się kanał Adventure HD! :)

Po tym jak wolno wprowadzacie do sieci swój muzyczny kanał FTA Power TV,kanału mimo kilku nieoficjalnych zapowiedzi nie ma do dzisiaj. Na Adventure HD też przyjdzie czekać z ruski rok.

 

Daniel, my każdemu operatorowi w Polsce od długiego czasu oferujemy kanały Power TV SD/HD oraz Adventure SD/HD. Ale to tylko i wyłącznie od operatora zależy czy i kiedy włączy któryś z naszych kanałów.

Mała statystyka: Power TV jest już w około 200 kablówkach. Adventure HD dociera już do 50 kablówek i liczby te z każdym tygodniem rosną! Mamy nadzieję, że również sieć Multimedia da nam szansę zaistnieć w tym roku. Potrzebujemy jednak wsparcia ze strony abonentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie mam umowę na 13 miesięcy na telewizję. Proszę o doradzenie mi po ilu miesiącach jej trwania powinienem już składać oświadczenie o rozwiązaniu umowy abonenckiej (oczywiście ze skutkiem na koniec okresu promocji) aby uzyskać już możliwość negocjowania warunków ewentualnego przedłużenia umowy z Działem Utrzymania Klienta i uzyskania lepszej oferty niż posiadam obecnie i przy okazji skrócić okres trwania tej obecnej 13-miesięcznej umowy przedłużając ją? Z góry dzięki za radę i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojciech2015 poszukaj sobie umowy i tam będzie zapis mówiący kiedy należy złożyć wypowiedzenie.

 

@maro_1983 nie mogę odpisywać na PW bo mam ograniczenia jako świeży użytkownik. Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: Nie, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaap - najpóźniej na 3 miesiące przed końcem okresu promocji odnośnie telewizji

 

a mi idzie tak jakby o odwrotność tegoż - może ktoś z Was wie po ilu miesiącach najwcześniej od rozpoczęcia obecnej umowy, jeśli bym złożył oświadczenie o rozwiązaniu umowy abonenckiej (ze skutkiem na koniec okresu promocji) zainteresuje się mną DUK i ewentualne przedłużenie na korzystniejszych warunkach skróci równocześnie obecną 13-miesięczną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pismo należy złożyć w 4 miesiącu przed końcem. Dlatego, że dokument ma zawsze skutek na koniec miesiąca. Czyli zacznie obowiązywać od 1-go dnia 3-go miesiąca przed końcem. Np. umowa jest do końca czerwca. Wypowiedzenie składamy najpóźniej do końca marca, gdyż od 1 kwietnia mamy akurat 3 miesiące do końca.

 

DUK dzwoni różnie, czasem zaraz pierwszego dnia obowiązywania wypowiedzenia, czasem dopiero przy końcu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...