Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie oddzwoniłem - to promocja na cały pakiet CANAL + za 39,90 wraz z CANAL + SPORT 2 i CANAL + DISCOVERY na 12 miesięcy - dzwoniłem. Bynajmniej dla mnie taka promocja. Czy ktoś otrzymał coś innego?

 

Wczoraj dostałem tego SMS-a, dziś oddzwoniłem. Okazało się, że ponieważ mam już wykupioną paczkę platinum C+, to promocja za 39,9 mnie nie dotyczy. Dopytałem mimo to o kanały i poinformowano mnie, że CANAL + SPORT 2 i CANAL + DISCOVERY wciąż nie ma w ofercie i promocja także nie dotyczy tych dwóch kanałów (do tego stała śpiewka o "biznesowych negocjacjach")

 

To będą dwa dodatkowe kanały, czy nie? Już kilka ciekawych meczów z C+Sport 2 mnie ominęło... Całe szczęście, że na razie playoffy NBA są na C+Sport.

Ciekawe co by było, gdyby LECH-ŚLĄSK był na Canal+Sport 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą rozmawiałem z INEA. Na infolinii powiedzieli mi, że promocja na C+ dotyczy tylko osób które do tej pory go nie miały lub miały pakiet premium dokupiony osobno do już posiadanego pakietu standardowego. Jeśli abonent ma C+ spakietowany w jakimś starym abonamencie typu ekskluzywny to może sobie jedynie pogwizdać. Ja akurat miałem w jednym pakiecie z Super HD PVR. Smsy lecą sobie na ślepo, bez względu na to czy promocja danego abonenta dotyczy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzisiaj udałem się do Biura Obsługi Klienta Inea i pokazałem magicznego sms-a na co pracownik oświadczył, że chodzi o promocję Canal + za kwotę 39,90 zł. Najdziwniejsze jest to, że jestem już użytkownikiem tego pakietu w tej samej cenie, więc co to za niespodzianka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak za chwilę się okaże, że nie wszyscy abonenci obecnego C+ dostaną dostęp do "nowego" C+

po tej "firmie" można się wszystkiego spodziewać i wyjdzie, że INEA WYNEGOCJOWAŁA super warunki dla swoich klientów a starym klientom pokaże wała !! :brawo:

 

@mops50....ŻENADA z strony INEI, powinni CI zwrócić kasę za fatygę, oni z nas normalnie jakieś jaja robią !

 

wszedłem na stronę innego poznańskiego operatora E&W, u nich oczywiście pakiet C+ jest ale mają ciekawy podział:

C+ 6: C+, C+ 1, C+ Film, C+ Family, C+ Sport, C+ Sport 2 całość za 39 zł

C+ 8: dodatkowo C+ Seriale oraz C+ DIscovery całość za 51 zł

 

czyli wygląda, że za te dwa czyli Seriale oraz Discovery +12 zł? Jeśli podobnie będzie u nas to miłośnicy Sportu wybiorą pakiet +6 bo tam będzie C+ Sport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wyszuka Ci po częstotliwości

KSW SD i HD 258 MHz

hmmm, nie widzę u siebie w tv opcji ręcznego wyszukiwania kanałów po częstotliwości. Lista kanałów cyfrowych kończy się u mnie na 403.

Pomóżcie bo nie chcę wykupić transmisji żeby potem nie móc jej obejrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wyszuka Ci po częstotliwości

KSW SD i HD 258 MHz

hmmm, nie widzę u siebie w tv opcji ręcznego wyszukiwania kanałów po częstotliwości. Lista kanałów cyfrowych kończy się u mnie na 403.

Pomóżcie bo nie chcę wykupić transmisji żeby potem nie móc jej obejrzeć ;)

 

Podaj mi model telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie widzę u siebie w tv opcji ręcznego wyszukiwania kanałów po częstotliwości.

Chyba żartujesz, to chyba masz prawdziwego Chińczyka NoName a nie TV.

W np. LG jest na drugiej pozycji po "Strojenie automatyczne" jest opcja "Strojenie ręczne" i to praktycznie w każdym TV od czasu jeszcze analoga występuje. W DVB podajesz nr kanału i parametry transmisji czyli z tego co podał michalx1974 kanał 258 MHz oraz MODULACJA [QAM] 256 i SYMBOL RATE 6875 po czym łapie sygnał i podaje listę programów kolejne zapisuje (zależnie od TV lub tunera). W ręcznym też aktualizuje się listę programów gdy TV sam nie dodał po zmianach w na danym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie jak za chwilę się okaże, że nie wszyscy abonenci obecnego C+ dostaną dostęp do "nowego" C+

po tej "firmie" można się wszystkiego spodziewać i wyjdzie, że INEA WYNEGOCJOWAŁA super warunki dla swoich klientów a starym klientom pokaże wała !! :brawo:

Całkiem realistyczne, a najlepszy numer będzie gdy się okaże, że magicznym hasłem otwierającym dostęp do nowego C+ są ... SMS'y.

Już widzę wymówkę "informowaliśmy Pana/Panią za pomocą SMS'a o możliwości skorzystania z nowej promocji".

Na płacz, że na CallCenter czy w BOA handlowcy spławili "to niemożliwe, były wielogodzinne szkolenia o C+ i gdy dysponuje Pan/Pani nagraniem lub pisemną odmową zamiany na nowe warunki promocji C+ po komisyjnym rozpatrzeniu reklamacji zaproponujemy dodanie 2 brakujących kanałów za symboliczną opłatą". :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...