Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej, żeby wszedł za oba te kanały. Chyba, że... Spike za VH1, a co do Comedy Central Family, to tam odświeżyć nazwę zmieniając ją na Comedy Central Extra, bo z familijnymi serialami kanał nie ma nic wspólnego. A Comedy Central Extra również miało być w Polsce, ale oczywiście nic nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Polska już nie istnieje. Ta hybryda, którą dostaliśmy została stworzona tylko po to żeby mogły być nadawane reklamy bo jak już ktoś kiedyś wspomniał, na oryginalnym feedzie VH1 European nie jest już możliwe wstawienie reklam (Viacom koniecznie musi mieć swoje stacje w Federacji Rosyjskiej :) ). 

 

Co do samej zmiany - mam mieszane uczucia. VH1 Polska to był kanał widmo, wrak. Telewizyjne RMF Maxxx z rodzynkami w postaci niektórych klipów z lat 2000' i czasami ciekawymi weekendami. Natomiast VH1 European jest mocno brytyjskie, wiele klipów, które grają w pasmach We Love The 00s / 10s u nas nie były żadnymi hitami i w zasadzie mało kto je zna, podobnie z niektórymi nowościami. Wystarczy sobie włączyć brytyjskie stacje radiowe, takie jak Kiss czy Capital i sprawdzić co rządziło lub rządzi obecnie na Wyspach. Z pasmem z muzyką z lat 2000' bezapelacyjnie wygrywa Stars TV, a zwłaszcza ze swoim Best Party 00s.  :mrgreen:

Dodatkowo dochodzą brytyjskie wersje klipów, dzisiaj widziałem wypikanego Starboy'a czy wersję klipu Wake Me Up z MTV Dance. 

Na plus na pewno to, że w pasmach ogólnych (takim jak Music Never Felt So Good) pojawiają się klasyczne klipy, dzisiaj widziałem Annie Lennox czy The Pretenders. Ale tak jak mówił @Stars.TV, playlista nie jest robiona pod oglądalność, więc widownia raczej nie wzrośnie.

 

Uważam, że marka VH1 w Polsce się nie przyjęła. Mało kto umie poprawnie wypowiedzieć nazwę stacji, a co dopiero mieć jakieś skojarzenia z granym typem muzyki. Lepsze było MTV Classic - wtedy każdy wiedział, czego się może spodziewać. Podsumowując - pożyjemy, zobaczymy, co będzie się działo z tym dziwnym tworem w przyszłości. :D

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś byłby na tyle miły i zanotował parę utworów z pasma VH1 Chill? Idę do pracy i nie mam nawet jak sprawdzić jak grają. A w nc+ GO nie ma tego kanału.

 

Nic ciekawego niestety.

James Arthur - Say you won't let go, Gotye - Somebody I used to know etc... Nie ma to pasmo niestety nic wspólnego z ChillOut Zone z MTV Adria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizja Viacomu jaką posiadam w mojej wyobraźni to duużo gęstej mgły i pracownicy, oraz osoby decyzyjne szczególnie, błądzący w tej mgle. Ktoś coś bezmyślnie krzyknie, ktoś to zaakceptuje, a potem dostajemy komunikat, że z ich szerokich obserwacji i badań wynika, że to co zaserwują tym razem na pewno się uda i będzie trafione. I aktualnie mamy obrazek, tych wszystkich przemyślanych, popartych badaniami decyzji. Bolesny upadek polskiej jak i niemieckiej VIVY i nie mniej bolesny upadek VH1. Niestety, wszystko jak wszystko, ale kanały muzyczne ze szczególnością traktują już tylko jak coś co ma zarabiać pieniądze, niech gra cokolwiek, byle grało i kasa od gniazdka się zgadzała. Smutne to, gdy tak na to popatrzeć przez pryzmat wspomnień, ale taki mamy klimat. Cieszmy się nadawcami podchodzącymi do widza poważnie (ukłony w stronę Starsa), a kanały Viacomu uczcijmy minutą ciszy, albo nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to pewnie tak zrobią. Dostaniemy VH1 European bez reklam, zniknie z panelu Nielsena i będzie oferowany na takiej samej zasadzie jak MTV Rocks.

 

Może to będzie głupie to co napiszę, ale VH1 Polska było jak moja nauczycielka od historii.

Pani ma ogromną wiedzę, ale kompletnie nie potrafi jej przekazać - dlatego nie zdaję historii na maturze.

VH1 ma ogromną bazę muzyczną, ale nie potrafi jej umiejętnie wykorzystać - dlatego go nie oglądałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda, co oni wyprawiają z tym kanałem? Szkoda, bo czasami fajne polskie perełki grali, stare i nowe. Eh, wszystko zmarnują. Informacja o programie "informacja niedostępna". OK. Ale może faktycznie, że może na VIVIE coś chcą zmienić, dlatego to VH1 tak zakatują?

A co do nazwy wymawia się ją chyba "Wi Ejcz Łan"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WE LOVE THE: 00S, VH1 POLAND, 2/02/2017, 15:00 - 15:59
ENRIQUE IGLESIAS FT. KELIS - Not In Love
COLDPLAY - The Scientist
RIHANNA - Take A Bow
NICKELBACK - How You Remind Me
ALICIA KEYS - Fallin'
MARIAH CAREY - We Belong Together
ELTON JOHN - Are You Ready For Love
TAKE THAT - Greatest Day
SONIQUE - It Feels So Good
JENNIFER LOPEZ - Love Don't Cost A Thing
KATY PERRY FT. KANYE WEST - E.T
KYLIE MINOGUE - On A Night Like This

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...