Skocz do zawartości

Radio WAWA


michalzgierz1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mieszkam w okolicach Rzeszowa i na Wawie leci ciągle disco polo zauważyłem to w sobotę 11 kwietnia. Rano jest program Moniki i Roberta. Spiker prowadzi program w lokalnym studiu w Rzeszowie. Z tego co wiem to w Krośnie też leci disco.

 

 

Playlista z dnia 14 kwietnia 2015r.

 

MEFFIS - Kraina marzeń

After Party - Bananowa Agnieszka

Masters - Pijemy Wasze zdrowie

JORRGUS & Crump - Na zabawie

Mega Dance - Ewa odeszła

Piękni i Młodzi - Ona jest taka cudowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Wawa dostało koncesję na nadawanie w Gdańsku ponad rok temu, a do dzisiaj nie uruchomili nadawania. Wie ktoś dlaczego i czy mogą tyle zwlekać? Cieszyłem się, że to radio powróci do Gdańska (po tym jak zastąpili je swego czasu Eską Rock), ale jeśli mają nadawać disco polo, to bardzo dziękuję. Niech lepiej nie uruchamiają nadajnika. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze potwierdź, czy na pewno głosy są z Warszawy. Czy rano jest małżeństwo Monika i Robert? Czy program prowadzi ktoś w lokalnym studiu?

Rano program ze studia z Rzeszowa z zupełnie innym gostkiem - brak Moniki i Roberta. Miałem włączone radio (z Rzeszowa) i internet - dwie różne audycje !!!!! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano program ze studia z Rzeszowa z zupełnie innym gostkiem - brak Moniki i Roberta. Miałem włączone radio (z Rzeszowa) i internet - dwie różne audycje !!!!! :crazy:

 

Czyli w Rzeszowie nie będzie już poranku małżeńskego, Kultowej godziny po 10:00, Muzycznego Biura Zamówień, Kultowej Listy Przebojów, Dedektywa Inwektywa i innych znanych pozycji? :shock::?:cry::shock:

To w tym momencie, to nie powinno nazywać się WAWa, ale POLO FM.

 

A protestować słuchacze z Podkarpacia mogą, i tak to nic nie da! Jak chcą zmienić format, to zmienią! W latach 90. były duże protesty pod siedzibą rozgłośni w momencie zniszczenia formatu rockowego. :read: I co, wysłuchali wtedy głosu ludu? Dali CHR za Rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Wawa dostało koncesję na nadawanie w Gdańsku ponad rok temu, a do dzisiaj nie uruchomili nadawania. Wie ktoś dlaczego i czy mogą tyle zwlekać? Cieszyłem się, że to radio powróci do Gdańska (po tym jak zastąpili je swego czasu Eską Rock), ale jeśli mają nadawać disco polo, to bardzo dziękuję. Niech lepiej nie uruchamiają nadajnika. :evil:

Spokojnie....Ponad rok temu do ,,mega szybka,,Krrit wydała dopiero uchwałę ,dopiero w marcu tego roku dostali odpowiedni papier z koncesją.Oby więc niebawem już zaczeli nadawanie na 90 FM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić informację, która dotarła do mnie dziś; a mianowicie, że na Podkarpaciu nadawane są równocześnie dwie wersje Wawy, zarówno ta "warszawska", jak i "rzeszowska"?

 

"Warszawska", czyli stara Wawa nadawana jest na 98,4FM, natomiast "rzeszowska" - Polo Wawa tylko na 92,6FM.

 

Ile jest w tym prawdy? Czy ktoś wie?

 

Sam nie mogę tego sprawdzić, bo w Krośnie nie "łapię" Wawy na 98,4FM, tylko na 92,6FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to już koniec przyzwoitego radia?

Swoją drogą, ciekawe czy prezenterzy przyjmą taki balast na siebie.

 

A&G, ktoś wyżej pisał że na obu częstotliwościach leci DP.

A jeśli jest inaczej to niezłe matactwo umyśleli.

Może chcą porównać słuchalność, tylko że 98.4 nijak ma się do 92.6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam doniesienia prasowe. Chodzi mi o to, czy ktoś z samego Rzeszowa lub okolic może potwierdzić "rozjazd" między wersjami Wawy nadawanymi na 98,4 FM, a 92,6 FM.

 

Na obu tych nadajnikach gra disco polo.

 

98,4FM w Rzeszowie i 92,6 w Krośnie - to jedna i ta sama stacja / ta sam treść jest emitowana. Wg. koncesji nie można grać co innego na jednej a co innego na drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...