Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy FOX ma aspirację do nadawania w 1mux dvb-t. Hipotetycznie mógłby startować w konkursie i miałby szanse na wygranie. Myślę, że taklie działanie zrewolucjonizowałoby rynek mediów w PL A kasy na pewno zarobiliby więcej z reklam mając dostęp do 99% obywateli Pl niż do kilku milionów w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy FOX ma aspirację do nadawania w 1mux dvb-t. Hipotetycznie mógłby startować w konkursie i miałby szanse na wygranie. Myślę, że taklie działanie zrewolucjonizowałoby rynek mediów w PL A kasy na pewno zarobiliby więcej z reklam mając dostęp do 99% obywateli Pl niż do kilku milionów w kablówce.

 

Nie mógłby startować bo z pewnością będzie miał brytyjską koncesję z Ofcomu, by móc nadawać w naszym DVB-T należy mieć koncesję z KRRiT. Mam nadzieję że kanał od startu będzie w "n" bo to jest obecne dla mnie najbardziej pożądany kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobra konkurencja dla AXN. Przy okazji może i wreszcie kanały Universalu wezmą się też bardziej za siebie.

Podoba mi się to, że coraz więcej seriali emitowanych jest niedługo po premierze w USA. Oby wszystkie stacje szły tym śladem. Download z Internetu nie będzie już potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Universalu, to też mam taką nadziej, bo niby mają 3 kanały, a niewiele tam jest. Zastanawiam się dlaczego tak mało jest tam seriali Universal Media Studios, przecież w żadnej TV poza pojedyńczymi serialami, nie ma ich produkcji, więc nie ma mowy o jakiejś wyłączności. Przydałoby się, żeby ktoś zagarną seriale WB. Jest tego naprawdę sporo, a na TVN nie ma co liczyć, bo oni sobie żarty robią. Koniec OT :D

 

Wracając do Foxa, to nie jest niestety "Human Target", poza tym serial jest od WB. Ma ktoś inne propozycje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jednym z seriali wg mnie jest "Life on Mars / Życie na Marsie"

Detektyw Sam Tyler zostaje potrącony przez samochód, a po odzyskaniu przytomności odkrywa, że przeniósł się w czasie 33 lata wstecz, do roku 1973. Zaczyna pracę w wydziale zabójstw, jednocześnie próbując ustalić, czy rzeczywiście cofnął się w czasie, czy też może po wypadku zapadł w śpiączkę, a otaczający go świat jest tylko wytworem wyobraźni.lifeonmarscast.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się, żeby ktoś zagarną seriale WB. Jest tego naprawdę sporo, a na TVN nie ma co liczyć, bo oni sobie żarty robią.

 

Tylko dopowiem, bo ważną sprawę poruszyłeś. Seriale WB zostały zgarnięte przez Comedy Central. Wprawdzie była mowa jedynie o paczce komediowej, ale i komunikat był skonstruowany pod Comedy Central. Mniemam więc, że seriale WB mogą pojawić się również w Spike, o ile ten ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też jest to najbardziej pożądany kanał, spośród nowości, które mają wkrótce wystartować. Głównie ze względu na "The Walking Dead", jestem fanem filmów o tematyce zombie, uwielbiam głównie filmy George'a Romero, ale chętnie oglądam interpretacje innych reżyserów, a serial ten zapowiada się całkiem ciekawie. Zresztą właśnie przez poszukiwania tego serialu i dowodów że Fox będzie w Polsce natrafiłem na stronę Fox'a. Dziwne że nigdzie wcześniej jej nie reklamowali.

Niech ktoś powie, że kanał będzie w N-ce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defying Gravity - jak dla mnie jeden z najlepszych seriali zeszłego roku. Niestety emitowany w wakacje i cancel po pierwszym sezonie. Po zakończeniu oglądania warto sobie w internecie poczytać wywiad z twórcami, w którym opisują co planowali dalej (a serial był przez nich planowany na ok. 5 sezonów).

 

Dollhouse - 1 i połowa drugiego sezonu bez rewelacji. Ale końcówka drugiego sezonu miażdży. Choćby z tego powodu warto się przemęczyć i obejrzeć ten serial.

 

Life on Mars US - jak dla mnie rewelacja. Szkoda że zakończony po pierwszym sezonie, ale za to w jakim stylu :D.

 

Warto dodać że te seriale to będą premiery w Polsce.

 

Ale oby więcej było premier takich jak The Walking Dead, czyli kilka dni/tygodni po premierze w USA. Co u nas często jest za trudne nawet dla stacji premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...