Skocz do zawartości

radzioksp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że na tym kanale, podbnie jak i na zwykłym Polsacie filmy będą przerywane reklamami. Wystarczy spojrzeć na odstępy między poszczególnymi filmami. 2 godziny na każdy film, to czas na emisję filmu wraz z reklamami. Kanał na pewno jest ciekawą propozycją, bo ja również wielu starych filmów nie oglądałem. ale z uwagi na przerywanie emisji filmów reklamami, ten kanał nie zwróci mojej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale znając Polsat i biorąc pod uwagę fakt, że kanał będzie dostępny niemal dla wszystkich abonentów platformy, trudno uwierzyć mi w to, żeby było inaczej. Być może tych reklam nie będzie tyle, co w zwykłym Polsacie, ale nie wierzę w to, że nie będzie ich wcale w trakcie filmu. Jutro się zresztą przekonamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do suchego linku wypadałoby dodać jakikolwiek komentarz. Wypadałoby także czytać dany wątek zanim doda się link, który już wcześniej był podawany.

 

Tak, żeby nie było, że się bawię w moderatora to wyrażę swoją opinię na temat Polsatu Film.

 

Jak już mamy dostęp do logotypu w postaci ładnej grafiki to wiemy, że duże lepiej się prezentuje niż na okładce jakiejś tam gazetki(bo tutaj to się okropnie prezentowało).

Reklamy na bank będę. W końcu to nie kanał premium, jak się niektórym wydaje.

Skoro nie jest to kanał premium to i mogą być starawe filmy, ale żeby nie były powtarzane w kółko. Tak to tylko w kanałach premium, że jeden film w ciągu kilku miesięcy można obejrzeć kilkanaście razy, aż wymiotować się chce.

Zapewne na plus można zaliczyć format 16:9. Na jakość trzeba poczekać choć zanosi się, że nie będzie tak źle.

Żeby powiedzieć coś więcej to trzeba poczekać, aż wystartuje ten kanał, a to za nieco ponad dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film już jest na pozycji numer 27 :brawo: . i widnieje taki napis:

 

"START nowego kanału POLSAT FILM juz dzisiaj o godzinie 11:00 Olądaj największe hity kinowe w gwiazdorskiej obsadzie zapraszmy !"

 

 

Już się nie moge doczekać jeszcze tylko 25 minut do startu kanału. :):brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film przerywa filmy reklamami i już od samego początku jest ich dużo . Oddzielone są zapowiedziami programów,wiec w sumie podczas jednej przerwy lecą dwa bloki.Z drugiej strony kanał jest dostępny praktycznie dla każdego abonenta CP bez dodatkowych dopłat.Wiec musi na czymś zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kanał jest dostępny praktycznie dla każdego abonenta CP bez dodatkowych dopłat.Wiec musi na czymś zarabiać.

Płacisz abonament, więc mają na czym zarabiać.

Nie, ta reklama była po to, żeby nie bolała nas głowa od czytania postów dotyczących tego kanału :> Z drugiej strony czego oczekiwaliście od Polsatu Film, że będzie to polsatowska wersja HBO lub Canal+ :crazy::/

Oczekiwałem tego, że kanał będzie przerywany reklamami, ale nie tak długaśnymi. Czy nie wystarczyło by im z półtorej minuty, może dwie? A nie pierwszy blok reklamowy, który trwa ponad dziesięć minut. Zwłaszcza, że kanał dopiero co wystartował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego nigdy nie wezmę CP. No chyba że zajdą tam rewolucyjne zmiany programowe w co za bardzo nie wierzę no ale…. :wink: Bo na chwilę obecną oprócz HBO i Polsatu to mnie tam właściwie nic innego nie interesuje.

 

A co do kanału Polsat Film to gdyby był jeszcze w HD a co najmniej w 16:9 to mógłby mnie zainteresować ponieważ lubię oglądać starsze produkcje filmowe. Szczerze mówiąc to wolę te starsze niż te niektóre najnowsze. Ale z tego co czytam to faktycznie Polsat dał ciała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...