Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby w końcu zrobić tą aplikację na Android TV. Wszystkie główne telewizje ją mają. Polsatowska Ipla od dawna jest, ostatnio pojawiło się TVP VOD od telewizji publicznej. TVN jak miał na wyłączność swoją aplikację na Android TV dla Sony tak dalej ma. Oby to się szybko zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś mnie natchnęło i wchodzę dzisiaj z w sklep "APP Store" mojego telewizora Samsung. Patrzę, a tam w ostatnio dodanych aktualizacja dla aplikacji "Player" w wersji 5.0. z dn. 02/02/2018. Radość nie trwała jednak długo, gdyż aplikacja nie chce się zaktualizować. Wyrzuca błąd "118". Zgłosiłem to do obsługi Playera. Zobaczymy   :crazy:

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czekam jak sie pojawi na konsoli to i wtedy się przetestuje. :D

Na PS4 nadal stara wersja , niby też pisze aktualizacja z dzisiaj ale nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest wszystko jak na PC, ale jak ktoś korzysta tylko z pakietu "start" to jest masakra w znalezieniu czegokolwiek, jest też kilka filmów w 4k

tak to wyglada:

http://pokazywarka.pl/m38hls/

minus taki że w starej apce kanały tv mi działały a tu już trzeba wykupić...

Edytowane przez dreamslon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe rozczarowanie w całej tej zmianie Playera w Player+ jest to, że w dekoderach NC+, platformy gdzie TVN jest udziałowcem i gdzie TVN-y zajmują 6 pierwszych miejsc na liście kanałów, wciąż brak programów TVN i jak ktoś przegapił jakiś program w TV, musi lecieć do komputera, zamiast wygodnie z pilota obejrzeć co się przeoczyło. Dlaczego Polsat ma cały kontent w iPli czy Cyfrowy Polsat GO, dlaczego inni komercyjni nadawcy umieszczają swoje programy w NC+ GO TV a TVN nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zainstalowanie poszlo ok i wszystko chodzi stabilnie ale popoludniu i wieczorem tak do 23 obejrzenie czegos graniczy z cudem mieli i mieli a predkosc 30 mb/s mam jeszcze 13 dni bezplatne i zobacze co dalej. Pierwsze wrazaenia to takie ze brak epg nie wiadomo co leci w danej chwili na kanale no chyba ze zle szukam obraz jak przez internet bardzo dobry 100 razy lwpszy niz na eleven no i cena 80 zl to drogo i za re kase mozna miec nc pakiet start 8× canal i hbo i mediaboxa no ale jest tez jeden duzy plus brak umowy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...