Skocz do zawartości

NagraMA w platformie CANAL+ tylko do końca roku?!?


warped
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zadałem pytanie dotyczące docelowego systemu kodowaniu NC+ w przyszłości i każdy konsultant na infolinii NC+ podaje mi odp. jaka jest tutaj:

"Jaki będzie system kodowania w nc+?

W ofercie nc+ będą funkcjonowały dwa systemy kodowania: Nagra Media Access i Conax. "

http://ncplus.pl/migracja/pytania-i-odp ... %20ofercie?

 

Oba systemy kodowania zostaną na dobre parę lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby czemu ma wypaść? ;):),a po drugie jak już taki czarny scenariusz będzie to Digyboxy HD C+ też mogą być bezużyteczne jak inne tunery z wolnego rynku.ratuje go tylko wejście CI na moduł jak i pozostałe tunery z wolnej sprzedaży :).jak do dziś nie opanowały rynku to już nie opanują,bo to dość słaby sprzęt.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Piotrek1982, nie domyślasz się, naprawdę ? ;)

 

DiGYBOXX-a nie da się "sparować" z kartą nc+, a czy do oferty wejdą moduły CI, to też jedna wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wiem, że niedługo minie rok od ostatniego postu, ale zaistniały nowe okoliczności.

Otóź:

Szwajcarska grupa Kudelski znana w Polsce z systemu dostępu warunkowego Nagra NMA (stosuje je nc+ i Cyfrowy Polsat) podpisała umowę nabycia spółki Conax AS od Telenor Broadcast Holding AS z siedzibą w Oslo.

Zatem NMA będzie najpewniej w dalszym ciągu. Prędzej z Conax się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrobią tunelowanie i po problemie ;)

Właśnie. Obecnym z ADB zrobią tunelowanie. A pozostałym będą najpewniej wydawać karty z Nagravision lub kilkusystemowe, jak to robiła Cyfra+. Ciekawe, co z TNK, NNK i SmartHD+.

To jednak moje gdybania. Co nie oznacza, że jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...