Skocz do zawartości

Kiedy wreszcie France TV na platformie CANAL+?


chrispcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opcja France TV jest dostępna ale tylko w dekoderach byłej Cyfry+ np. PACE PVR.

 

Więcej na temat France TV : http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 2.2014.pdf

 

Z tego wpisu zrozumialem ze nie mozna ...

Dlaczego nie ma o tym zadnego info na stronie nC+? Moge np. zadzwonic do nC+ albo sie wybrac punktu i zalatwic, zeby dodano mi ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jesteś dość długo abonentem.... czytasz to forum?... albo tylko przeglądasz, bo tak byś wiedział, że nie ma opcji wykupić opcji dodatkowej na miesiąc. Wykupujesz na 2, ale płacisz za jeden. Zadzwoń na infolinię albo napisz i będziesz wiedział co do tej opcji. France TV było dostępne dla posiadaczy Cameli i sprzętu po CYFRZE. Więc.......

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że NC+ w ogóle nie słucha abonentów. Ludzie chcą im zapłacić za ten pakiet, a oni nie dają możliwości odblokowania go na innych dekoderach. Dziwna taktyka.

Powinni dodać cały pakiet oficjalnie do NC+ już dawno temu. Zobaczymy, co będzie działo się w tej sprawie dalej.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że NC+ w ogóle nie słucha abonentów. Ludzie chcą im zapłacić za ten pakiet, a oni nie dają możliwości odblokowania go na innych dekoderach. Dziwna taktyka.

Powinni dodać cały pakiet oficjalnie do NC+ już dawno temu. Zobaczymy, co będzie działo się w tej sprawie dalej.  :wink:

Operator, dla którego nadają te kanały, musiałby dodać Conax dla nc+, tak aby wszyscy mogliby sobie z tego korzystać. :)

Co się będzie działo w tej sprawie? Oczywiście, że nic. ;) Przez 3 lata nic się nie działo, czy to z France TV, czy Mezzo, to i w przyszłości.

 

Chociaż w przypadku Mezzo to on jakoś oficjalnie jest w ofercie, skoro jest obecny w EPG we wszystkich dekoderach od dłuższego czasu, jak i w ofertach promocyjnych (w ulotce widziałem) występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki ircios

Musi zadzwonic osoba na ktora jest umowa i prowadzic rozmowe (ta osoba nie jest w ogole zorientowana w temacie) czy moge ja tylko dac do sluchawki, zeby sie zgodzila na wykupienie opcji i tyle?

 

Jakie sa opcje, na ile mozna zamowic, oprocz 1 miesiaca?

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
11 godzin temu, chrispcs napisał:

Wreszcie France TV w NC+! 6 lat im to zajmowało żeby dołączyć te kanały które były dostępne w Cyfrze + no cóż lepiej póżno niż wcale.

A skąd taka informacja? :) Przy zamówieniu na stronie ncplus.pl nie da się tych kanałów dołączyć do abonamentu.

8 godzin temu, ircios napisał:

Dla kilku osób z tego forum będzie jak znalazł, w końcu wieksza ilość do przełączania pilotem ?

Racja. :lol2:

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...