Skocz do zawartości

Kiedy wreszcie France TV na platformie CANAL+?


chrispcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy każdemu trzeba to powiedzieć z osobna, że jeśli w jakimś punkcie zakupiony produkt nie jest zgodny z umową, to trzeba przede wszystkim wszcząć procedurę reklamacyjną (?).

 

Na wypowiedzenie przyjdzie jeszcze czas, a na razie daj ITI szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to wszystko być dziwne. France TV było przecież w Cyfrze+, więc bez problemu powinno być też w nc+. Nawet chyba obniżyli cenę tej opcji o 2zł (z 12 na 10). Ale nie ma też kilku innych kanałów (nadal nie wiadomo co z Mezzo, konsultant mi mówił, że będzie ale nie wiedział kiedy dokładnie). Ja jestem za tym, aby stacji francuskojęzycznych było w nc+ jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ja jestem za tym, aby stacji francuskojęzycznych było w nc+ jak najwięcej.

Sam niegdyś poddawałem CYFRZE+ taki pomysł, by przenieść na polski grunt, elementy pakietów oferowanych we Francji, ot choćby paczkę Planete, ale zrealizowali tylko tą część, która dotyczyła wersji HD dla kanałów z własnego rozdania, które jak widać teraz są trzonem oferty nc+, i których wszyscy pożądają.

 

@wincenty1, bacz na 11,681H i 12,692H http://pl.kingofsat.net/pack-ncplus.php .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz francuskich, mój sąsiad niemieckich drugi angielskich a jeszcze inny arabskich. To może polskie wyłączymy?

Może akcja na facebooku - AntypolskiestacjewNC+??

 

Gdzie ja żyję....

Jak Ci tak źle, to zawsze możesz się stąd wyprowadzić. Twoja wypowiedź sprawia wrażenie wypowiedzi kompletnego laika Większość kanałów niemieckich (kilkadziesiąt) czy arabskich (kilkaset) jest niekodowana, a najlepsze i najważniejsze kanały francuskie są niestety szyfrowane. Przeczytałeś ze zrozumieniem to, co napisałem? Nie postuluję likwidacji polskich kanałów, ale francuskie mogłyby być w opcji dodatkowej. I kto byłby zainteresowany, mógłby je wykupić.

 

a może ktoś wyjaśnić co było w tym pakiecie + krótki opis kanałów? Nie miałem z tym styczności i chciałbym się czegoś dowiedzieć :/

n-kowy bluźnierca :/

Był to pakiet francuskiej telewizji publicznej. France 2, France 3, France 4, France 5. Nie pamiętam czy był też France O (dla kolonii zamorskich). Ogólnie to francuska kultura, filmy, rozrywka itp. Wspaniałe dla miłośników Francji lub uczących się języka francuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chcesz francuskich, mój sąsiad niemieckich drugi angielskich a jeszcze inny arabskich. To może polskie wyłączymy?

Może akcja na facebooku - AntypolskiestacjewNC+??

 

Gdzie ja żyję....

 

 

ja byłbym za. wiele francuskich kanałów chciałbym mieć, a polskie kanały w 70 procentach bym wyłączył bo i tak ich nie oglądam,

 

każdy ma inny pogląd na tę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada - klient - nasz pan.

Jak są chętni na france - a szczególnie do nauki francuskiego - nie powinno być problemu!

Już pisałem - Francja nie wspiera swego języka na forum międzynarodowym od czasów DeGola - czy jakoś tam.

Inaczej niż Anglia czy szczególnie Hiszpania.

To pokłosie kanałów France.

I nic nie zapowiada zmian.

Nie ma problemów z odbiorem France dla abonentów Cyfry i dekoderach Cyfry.

Czy Nkowicze lub dekodery ADB doczekają się France - pożyjemy, zobaczymy.

Jak wiecie Nka /ITI/ preferuje raczej inny język niż francuski.

W tym wypadku nie może być wymówką problem techniczny czy coś tam innego - ITI ma swoje zasady.

Generalnie są tam ciekawe programy i szkoda, że nie chcą promocji Francji w Polsce tylko wolą wyciągać tam /do Francji/ żywą gotówkę.

 

------

Pardon

Chcieli wspierać francuski Pompidou i jakiś ich minister Malro czy jakoś tam. A potem cisza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Mezzo?

Pytanie nie precyzyjne.

Dla emigrantów C+ i na dawnym sprzęcie C+ - w każdej chwili od złożenia zamówienia.

Kanał dobry - szczególnie jak ma się dobry sprzęt audio do TV!

A dla Nkowców i ADB - nikt nie wie kiedy A. Przybysz wynegocjuje aneksy do umów dla członków ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada - klient - nasz pan.

Jak są chętni na france - a szczególnie do nauki francuskiego - nie powinno być problemu!

Już pisałem - Francja nie wspiera swego języka na forum międzynarodowym od czasów DeGola - czy jakoś tam.

Inaczej niż Anglia czy szczególnie Hiszpania.

To pokłosie kanałów France.

I nic nie zapowiada zmian.

Nie ma problemów z odbiorem France dla abonentów Cyfry i dekoderach Cyfry.

Czy Nkowicze lub dekodery ADB doczekają się France - pożyjemy, zobaczymy.

Jak wiecie Nka /ITI/ preferuje raczej inny język niż francuski.

W tym wypadku nie może być wymówką problem techniczny czy coś tam innego - ITI ma swoje zasady.

Generalnie są tam ciekawe programy i szkoda, że nie chcą promocji Francji w Polsce tylko wolą wyciągać tam /do Francji/ żywą gotówkę.

 

------

Pardon

Chcieli wspierać francuski Pompidou i jakiś ich minister Malro czy jakoś tam. A potem cisza!

 

wystarczy sobie wyzezować konwerter na Eutelsat 5E i 9E i jakis dekoder nie od NC+ i masz FTA kanły Francuskie za free .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90, to, to każdy nawet średnio rozgarnięty wie, ale powiedz mi dlaczego jest taki problem z dodaniem do kilku kanałów systemu kodowania conax, a do innych mediaguard, czy to nie wygląda komicznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...