Skocz do zawartości

Kiedy wreszcie France TV na platformie CANAL+?


chrispcs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Baca90, nie dziwię się CP, że nie chce oddać swojego flagowego kanału w jakości HD za darmo, bo niby dlaczego mieliby to zrobić?

 

Dziwię się natomiast ITI, że oferuje ten kanał jako gwarantowany i sprzedaje go byłym klientom c+, migrującym na swoim sprzęcie lub na sprzęcie cyfry i to zupełnie bezwstydnie, wiedząc przecież, że owi klienci nie będą mogli skorzystać z tego kanału.

 

Ba, żeby chociaż poczuwali się do jakiejś w związku z tym odpowiedzialności i dawali jakoweś rekompensaty klientom, którzy zostali przez nich wrobieni, ale nie i lepiej czynić ekwilibrystyki, jak z kanałem History, podmieniając HD na SD.

 

Czasem mi się wydaje, że Julien Verley, to chłopczyk w krótkich spodenkach, a nie prezes spółki medialnej, za którą stoją poważne korporacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca90, to nie są nowicjusze i dobrze znają "swój kawałek podłogi", więc jakoś nie wierzę, w jakąś ich niefachowość.

 

Coś tu jest na rzeczy i jakoś nie sądzę, by była to pomyślność finansowa nc+.

 

Nie siedziałem podczas tych rozmów pod stołem, ale jakoś i tak brzydko mi to pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie chaosu to też metoda, pytanie jaki jest cel główny(?).

 

Nie chcę być złym prorokiem, ale tak mi się coś widzi, że to nie koniec niespodzianek.

 

Słomiane umowy, kompletny bajzel w ofertach, moc niegwarantowanych kanałów, brak dostępu do niektórych gwarantowanych, lekceważenie roszczeń reklamacyjnych i tak można by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pytanie istotne po kiego grzyba te francuskie telewizje.. One były w Cyfrze dodatkowo płatne... Jeżeli ktoś chce to kupi tuner u żabojadów karty i ogląda..

Odezwał się ksenofob jeden z drugim. Nikt wam nie narzuca płatnych kanałów. Nie chcecie nie kupujecie. Tak samo można powiedzieć po co telewizje niemieckie, włoskie (tych jest od groma), arabskie i wiele innych. Piszecie na forum byle pisać nic konstruktywnego nie wnosząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kiedy MEZZO pojawi sie w ofercie nC+ ktoś wie cokolwiek brakuje mi tego kanału

 

 

Zapomnij o Mezzo w NC+. Dla ITI kanał muzyczny to jedynie słuszna Eska TV.

Jest to tylko opcja jedynie dla abonentów ze sprzętem Cyfry+.

 

Tak samo stacje radiowe. ITI daje czerwone światło dla stacji radiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ksenofob jeden z drugim. Nikt wam nie narzuca płatnych kanałów. Nie chcecie nie kupujecie. Tak samo można powiedzieć po co telewizje niemieckie, włoskie (tych jest od groma), arabskie i wiele innych. Piszecie na forum byle pisać nic konstruktywnego nie wnosząc.

 

Może zrobimy tak, pojadę do Ciebie, ustawię Ci antenę na 5W (nawet sam kupię), a Ty będziesz mi co miesiąc za to płacił 12 zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezzo powinno być w nc+. Wyrzucili całkiem dobrą stację, a mogli dać ją w HD. I to byłby prawdziwy sukces tej platformy.

Popieram, cała Europa ma możliwość odbioru Mezzo, a NC+ nazywało się "Nową definicją rozrywki'? ble,ble,ble... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Ian23, nie chciałbym być zbyt złośliwym, ale ITI dostrzegłaby w MEZZO kanał godny uwagi, pewnie dopiero wtedy, kiedy cała ramówka tego kanału składałaby się z kompozycji Wagnera. :)

 

ps. Trochę dziwi pasywność Vivendi, ale widać mają ochotę tylko odcinać kupony od nc+, co w perspektywie może im wcale na dobre nie wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wierzcie lub nie, ale napisałem do Prezesa Juliana w sprawie Mezzo i France TV, żeby mnie lepiej zrozumiał w jego ojczystym języku. Po dwóch dniach od wysłania maila zadzwonił do mnie konsultant z pytaniem czego oczekuję w ramach rekompensaty za brak odbioru tych programów. Zaproponował, że mogę cofnąć migrację i wrócić do Cyfry, albo zmienić dekoder na Pace. Zapewniał też, że w przyszłości Mezzo i France TV będzie można odbierać na Mediaboxie. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezzo to francuski kanał telewizyjny dla melomanów, nadający muzykę poważną, jazz i balet. Jego programy mają formę zarówno krótkich klipów, jak i np. pełnych przedstawień operowych, baletowych, koncertów na żywo itp.

http://www.mezzo.tv/

 

France Télévisions to grupa kanałów francuskiej telewizji publicznej. W jej skład wchodzą następujące stacje:

France 1

France 2 – główny kanał francuskiej telewizji publicznej,

France 3 – kanał regionalny,

France 4 – kanał kulturalny,

France 5 – kanał edukacyjny,

France Ô – kanał terytoriów zamorskich nadawany we Francji metropolitalnej,

http://www.francetv.fr/

 

Mezzo i France TV były w Cyfrze+ jako opcje dodatkowo płatne i miały grono fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...