Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Już przerabiali pakiet bez opłat na rok czasu i jak widać zbyt dużej grupie ludzi taki pakiet wystarczał. Dlatego też w NNK i SmartHD(+) skrócili okres do 1 miesiąca by zachęcić do regularnych wpłat. Zresztą te darmowe pakiety są porównywalne do DVB-T i jedyną różnicą jest Polsat, TVN i TVN7 w HD.

 

Szkoda, że nie ma u nas operatora, który miałby tylko oferty pre-paid. Oferty od nc+ zawsze będą mniej atrakcyjne od abonamentu niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy tylko mnie sie wydaje ze cos jest nie `teges` z ta oferta? Nie ma JASNO OKESLONEJ oferty i kazdy zgaduje co bedzie dalej doradcy conajmniej sie nie znaja na poczynaniach swojego pracodawcy albo najzyczajniej klamia, i kazdego traktuja inaczej. Apropos NC+ ogolnie: to chyba tylko w Polsce potencjalny Kowalski musi negocjowac cene jak nie chce byc oszukany, bo w innych krajach to dostwca sie malo nie skicha zeby utrzymac klienta i ceny ustawia na granicy oplacalnosci a i z tego musi opuscic zeby nie stracic reklamobiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie sie wydaje ze cos jest nie `teges` z ta oferta? Nie ma JASNO OKESLONEJ oferty i kazdy zgaduje co bedzie dalej doradcy conajmniej sie nie znaja na poczynaniach swojego pracodawcy albo najzyczajniej klamia, i kazdego traktuja inaczej. Apropos NC+ ogolnie: to chyba tylko w Polsce potencjalny Kowalski musi negocjowac cene jak nie chce byc oszukany, bo w innych krajach to dostwca sie malo nie skicha zeby utrzymac klienta i ceny ustawia na granicy oplacalnosci a i z tego musi opuscic zeby nie stracic reklamobiorcy.

 

bo polscy operatorzy nie wiedza juz jak i ile zedrzec z klienta , zeby po roku caly swiat kupic , np polsat , place familijny i pakiet sport , i zeby obejrzec jakis kiepski boks przez 6 min. musial bym placic dodatkowo PPV- 40 zl , :evil::lol2::crazy: - to jest rozboj w bialy dzien , ktory powinien byc karany dozywociem , i te nieprecyzyjne reklamy pakietow typu ,,darmowe kanaly bez oplat,, kto wczesniej nie sprawdzi to sie wp*****li :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając dekoder na własność dawnej TNK, karta SmartHD+ będzie mi działała w takim dekoderze?

Jeśli jest to któryś z tunerów oferowanych w zestawach z "TnK SD" to karta "Smart HD+" będzie w nim działać. :)

Jeśli natomiast jest to dekoder z zestawu "TnK HD" (któryś z modeli ADB) to już wówczas nie da rady, bo tutaj dekodery są parowane z kartami, z którymi zostały dostarczone i tylko z nimi działają.

Karta "Smart HD+" na pewno działa w tunerze Opticum 4060CX. Mam też ten tuner u siebie, którego wcześniej używał mój brat. W chwili obecnej leży jednak nieużywany. Nie dawno z ciekawości sprawdziłem na nim działanie mojej karty "Smart HD+", no i wszystkie kanały z tej oferty na tym tunerze u mnie się zdekodowały. :) Oczywiście brak jest wówczas odbioru kanałów HD, bo tuner ten obsługuje tylko MPEG-2/SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kosciuszkowiec, ja miałem tak samo, a starter kupiłem tydzień (około) po tobie ;)

 

PS. Jak tam karta - już dobrze Ci działa? :)

 

Dobrze oprócz tego że nie mam dostępu do Multi+, co mnie dziwi.

Odpowiedzieli na moją reklamację, twierdząc że z kartą jest wszystko Ok i żeby sobie sprawdził czy mój ferguson 250 combo obsługuje conax. Z nieoficjalnych informacji wiem, że nie jestem jedyną osoba, która miała problem z uprawnieniami, bo podobno prowadzili jakieś prace przesyłowe czy coś na transponderze, ale niestety nie jestem im tego w stanie udowodnić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem pakiet Smart HD (bez plusa) na dekoderze SD (Globo Opticum 7300). Ostatnio przesiadłem się na Digyboxx'a HD i po przeskanowaniu satelity posiadałem nowe kanały (np. TVP Rozrywka). Czyli wynika z tego, że nie trzeba specjalnie migrować do Smart HD+.

 

Skorzystałem też z formularza na stronie www w celu aktywowania pakietu Multi+ i kanały zaczęły świecić po około 30-40 minutach. Co ciekawe, ważność mojego konta wcale się nie skróciła (być może to kwestia kilku dni i znajdzie się to u nich w systemie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się jednak to, że mając kartę "Smart HD" (kupioną jako gotowy starter lub zmigrowaną wcześniej z "TnK SD") nie trzeba już dodatkowo migrować do "Smart HD+". Po zakończeniu promocji z darmowym dostępem do kanałów z dodatkowego pakieciku "Multi+" pozostał mi dostęp do takich kanałów, jak TVN Turbo HD, TVN Style HD i chyba jeszcze jakiegoś. A wcześniej w ramach "Smart HD" ich nie miałem. Czyli wszyscy posiadacze kart "Smart HD" zostali "automatycznie" zmigrowani do nowej oferty "Smart HD+" i mają teraz również możliwość dodatkowego dokupienia pakieciku "Multi+" z kanałami tematycznymi dawnej CYFRY+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg.mnie to jest to troche nie wporządku,że przenoszą bez zgody klienta z jednej oferty do drugiej.Obojetnie ,że jak na razie nic nie tracę.A juz ten pakiet multi+ to jakas porazka.Dajcie dodatkowo ze dwa sportowe kanały to mozna pomysleć

W tym akurat przypadku takie "przenosiny" wychodzą klientowi na dobre, bo nie traci nic, a tylko dodatkowo zyskuje. :) Ja np. jestem zadowolony z kanału TVN Turbo w wersji HD. :), którego np. w Cyfrowym Polsacie brak. Podobnie z TVN 24 HD, ale ten był już wcześniej w "Smart HD". Kanały TVP Historia i TVP Rozrywka mam też dostępne z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu, więc ich obecność w "Smart HD+" jest mi akurat obojętna.

Co do pakietu "Multi+" to też uważam, że jego cena jest trochę zbyt wysoka w stosunku do jego zawartości... :roll: Dlatego też na razie go nie dokupuję. Ale mimo to fajnie jest, że jest ta możliwość dostępu do kanałów tematycznych dawnej CYFRY+ (i to też w wersji HD) na kartach "Smart HD+". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic się nie zmieniło bo mam dekoder sd,tvp historie mam z astry.Jak dawali polsat w tnk to trzeba było do nich dzwonić a tu sami przenoszą do innej oferty.Zeby dali np.canal+sport i canal+familii to mogłbym dopłacić kolejne 20zl a tak ten pakiet multi+ mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto retoryczne, ale pozwólcie, że je zadam. Lepiej jest chyba zapłacić za pakiet za pośrednictwem przelewu elektronicznego niż przelewem tradycyjnym...?

Teraz czas na pozostałe pytania :) Ile czasu trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty, bo według operatora nawet tydzień, a jak jest w praktyce? Ile czasu trzeba czekać po wypełnieniu formularza do włączenie pakietu Multi+ do jego rzeczywistego włączenia? Czy pakiet Multi+ mogę włączyć w każdym momencie, nawet kiedy zapłaciłem już za okres np. 12 miesięcy korzystania z pakietu podstawowego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewy tradycyjne to również przelewy elektroniczne z tą różnicą, że pracownik poczty czy banku wklepuje dane za Ciebie. W zależności od placówki przelew wprowadza do systemu kasjerka od razu przy kliencie, a w innych po prostu przyjmuje wpłatę, a przelew jest wprowadzany do systemu jakiś czas później. Dzieje się tak najczęściej, gdy jest duży ruch przy kasach. Przelew może być zaksięgowany godzinę później, ale zdarza się że również 3-4 dni później jak np. trafi weekend.

Płacąc elektronicznie masz gwarancję, że płatność od razu trafia do systemu i jest przetwarzana. Wysyłając rano, odbiorca powinien dostać wieczorem, jeśli wyślesz wieczorem, dojdzie następnego dnia. Jednak to też nie reguła. W każdym razie wpłacając na konto TNK SD/SMART HD przez internet dopiero po ok. 3 dniach system TNK zmienia datę na stronie sprawdzania ważności konta.

Zawsze można doładować bezpośrednio w punkcie sprzedaży czy to osobiście, albo na odpowiedniej aukcji allegro. Wówczas aktywacja jest natychmiastowa, bo wpłata jest wprowadzana bezpośrednio do systemu SmartHD.

 

Jeśli zaś chodzi o aktywację multi+ posiadając opłaconą kartę sytuacja powinna wyglądać jak w przypadku aktywacji nowych kart. Przed wypełnieniem formularza włącz TV na kanale TVP1 HD i dopiero wypełnij formularz. W ciągu 5-10 minut powinny zejść uprawnienia z satelity, gdyż są wysyłane natychmiast po tym jak system zatwierdzi wysłany formularz.

 

Pakiet multi+ możesz aktywować w dowolnym momencie. System po prostu przeliczy kwotę jaka znajduje się na koncie na nowy pakiet tj. jeśli masz pakiet podstawowy opłacony na 12 miesięcy, to włączając multi+ okres ten skróci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...