Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dobrze dla mnie też może być balagan nawet do połowy grudnia bo w połowie czerwca jak doładowywałem to nie było jeszcze informcji co i jak i doładowalem na pół roku a ostatnio się zastanawiałem czy po 1 lipca nie zrobić dopłaty,ale jak na razie oni sami nie wiedzą jak żyją więc jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantem panem :censored: dowiedziałem się, że:

-oferta Smart HD+ powinna całkowicie wystartować w połowie lipca(czyli domyślam się, że będzie to 15, bo poniedziałek i pierwszy dzień tygodnia)

-nie ma możliwości migracji z NNK i TNK HD do Smart HD+ więc jesli ktoś chce musi kupić starter i dekoder,

-nie wiadomo czy będą nowe kanały i pakiety,

-prawdopodobnie trzeba będzie migrować z Smart HD do Smart HD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oferta już wystartowała?! NC+ tworzy jakąś nową definicję STARTU?

Na stronie http://ncplus.pl/oferta/smart-hd jest pic na wodę, fotomontaż?

Z nnk i tnk hd nie da się bo dekodery są parowane

 

 

Jak widac oni nawet oferty na kartę nie potrafią zrobić a mowa o abonamencie. PORAŻKA ROKU.

Ta oferta jest badziewna, żeby płacić za kanały DVB-T i za ich własne kanały 10 ZŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z konsultantem panem :censored: dowiedziałem się, że:

-oferta Smart HD+ powinna całkowicie wystartować w połowie lipca(czyli domyślam się, że będzie to 15, bo poniedziałek i pierwszy dzień tygodnia)

to co w takim razie ja mam jak Smart HD+ jeszcze nie wystartował? Smart HD- ? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez 9 miesięcy od wakacji 2012 do połowy kwietnia korzystałem z oferty smart hd. 29 Czerwca doładowałem konto na 3 miesiące i 3 lipca aktywowano mi kanały.Ku mojemu zdziwieniu mam dostęp do kanałów tematycznych c+ .Okazuje się, że zostałem automatycznie zmigrowany do smart hd+ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez 9 miesięcy od wakacji 2012 do połowy kwietnia korzystałem z oferty smart hd. 29 Czerwca doładowałem konto na 3 miesiące i 3 lipca aktywowano mi kanały.Ku mojemu zdziwieniu mam dostęp do kanałów tematycznych c+ .Okazuje się, że zostałem automatycznie zmigrowany do smart hd+ ;/

 

Nie zostałeś zmigrowany tylko korzystasz z promocyjnej oferty Smart HD+ i Multi+ aktywnej od 1 czerwca do jak na razie 9 lipca - popatrz tutaj http://ncplus.pl/oferta/smart-hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dzięki za wskazówkę, @Maker3. :)

Ja jednak w tym moim starym Fergusonie nic nie będę zmieniał. Karta "TnK SD" działa w nim dobrze, więc niech moja babcia sobie nadal z tego korzysta. :)

Ale powoli możesz już szykować kabel RS232. Stopniowo wszystkie karty otrzymają automatycznie Polsat, a zatem caid 0B01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Kabelek taki mam. :) Kiedyś go użyłem właśnie do aktualizacji softu w tym moim starym Fergusonie AF-7318UCI, bo poprzednia wersja, jaką miał, to była 6811.

A skąd w ogóle taka informacja, że wszystkie karty "TnK SD" przejdą na CAID 0B01? I że każdy dostanie wtedy Polsat? Ta karta, z której korzysta obecnie moja babcia to jest ta z tych pierwszych kart "TnK SD", które mają ważność oferty do 2016 roku i na których kanały "bez opłat" są na stałe, bez jednomiesięcznego limitu. Wedug wcześniejszych informacji z portalu SK, posiadacze tych kart mają nadal mieć możliwość korzystania z nich na dotychczasowych zasadach... :roll:

A tak w ogóle to nie jest to raczej właściwe miejsce do dyskusji o tym. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...