Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisałem w sprawie kanału Discovery Historia. Nadal jest zakodowany. :-|  Zostawiałem dekoder na TVP HD, jak radziliście, nawet na całą noc i nic. Co najgorsze, zakodowane są kanały 13 Ulica, AXN Spin, itd., a wcześniej działały. Czyli tak jakby wyłączyli pakiet Multi. Skoro jest do maja to nie powinno tak być. Coraz bardziej mnie ta oferta irytuje.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Take pytanie w związku z zbliżającym się terminem wyłączenia promocji Dodatkowe kanały HD za ZERO – 2016/2017. W pakiecie podstawowym znajdował się kanał Discovery w jakości SD ale w tej jakości już nie jest nadawany czy to znaczy że w wersji HD zostanie już na stałe ?. Zaledwie początkiem miesiąca zakupiłem starter i przyznam że z niepokojem obserwuję dziwne sytuacje które się dzieją wokół ofert  prepaid np. brak możliwości sprawdzenia ważności doładowania. Przyznam że pakiet Smart HD+ jest dla mnie w zupełności wystarczający a kupując go zależało mi głównie na wiadomościach TVN24, co prawda szkoda że Polsat News niema w tym pakiecie, ale cóż :wink: . 

Edytowane przez Krakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak firma "dba" o stronę internetową oferty na kartę nie spodziewałbym się naprawy mechanizmu captacha :(

Miesiąc powoli zbliża się ku końcowa, a żadnych wieści nie słychać...

 

Mam pytanie, czy ktoś przerabiał taki temat. Doładowuje teraz kartę na miesiąc - pakiet podstawowy i jeżeli okaże się, że zabrali to multi to czy mogę od razu aktywować tą usługę i dopłacić czy muszę czekać do końca tego doładowania zadzwonić na infolinie i dopiero wtedy mogę aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem własnie na forum nc+ że 1 maja mają wyłączyć TVP Sport, i nSport zgodnie z warunkami promocji. (informacja od ich przedstawiciela) Myślicie że to jest możliwe, skoro oba kanały są w ofercie stałej, a kanału TVP Sport SD i nSport SD już brak na satelicie.

To Discovery HD, AXN HD i Disney HD też wyłączą - jak wszystko, to wszystko. :roll:

 

Brawo nc+ - teraz to już nawet pies z kulawą nogą nie będzie wam płacił. :rofl:

 

Haha tak jak myślałem... :lol2:

 

poniżej wymienione kanały zostaną wyłączone 1 maja 2017r. Zgodnie z Warunkami Promocji: Dodatkowe_kanały_HD_za_ZERO_zl_0705.

 

- Planete+ HD,

- Ale Kino+ HD,

- MiniMini+ HD,

- Domo+ HD,

- Kuchnia+ HD,

- TeleTOON+ HD,

- Discovery Channel HD,

- TVP Sport HD,

- Disney Channel HD,

- AXN HD,

- nSport+ HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod z obrazka jest wyświetlany  . Można sprawdżić ważność doładowania .

 

https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php

 

Potwierdzam, obrazek z kodem do wpisania ponownie wyświetla się poprawnie. :) Sprawdzanie ważności doładowania karty również działa poprawnie.

Ufff, bo już się bałem, że to już koniec możliwości sprawdzania ważności doładowania karty Smart HD+ przez Internet. :?

A kompletnie nie uśmiecha mi się po każdym kolejnym doładowaniu mojej karty wydzwaniać na infolinię celem zasięgnięcia informacji o aktualnym terminie ważności tegoż doładowania. :?

W ogóle ta obecna strona, gdzie sprawdza się doładowanie karty Smart HD+, nijak nie pasuje do tej oferty. :roll: Ta strona to jeszcze pozostałość po nieistniejącej już ofercie "Telewizja na Kartę".

 

Odnośnie kończącej się z dniem 1 maja br. obecnie obowiązującej promocji to wielka szkoda, że wyłączone zostaną również kanały "z plusikiem". :cry:

Ja uważam, że kanały te powinny zostać przeniesione do płatnego pakietu podstawowego (bez zmiany jego ceny oczywiście ;)), a do Multi+ powinny dołączyć nowe kanały, do tej pory w ogóle niedostępne w tej ofercie.

Pamiętam jednak, że że przy poprzedniej promocji było podobnie. Też się zakończyła, czego efektem było dokupienie przeze mnie pakietu Multi+. Gdy to uczyniłem, nie minęły chyba nawet dwa tygodnie, jak została wprowadzona kolejna promocja, ta obowiązująca obecnie. :) Byłoby więc całkiem miło, gdyby taki scenariusz też się powtórzył. ;) Ale tym razem to jednak wątpię... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby specjalnie przenosili SD na ten drugi transponder, bo to czysta głupota. To, co się stanie z ofertą to nie wiadomo. Być może wyłączą promocję, ale SD na bank już nie włączą, bo nie po to odbierali do nich dostęp. Więc gdzie tu logika?
Odbierając dostęp niech nie liczą, że ktoś do nich na abonament przejdzie. Mogą sobie pomarzyć.
A może zrobią podmianę np. Discovery HD na Discovery Historia lub AXN HD na AXN Spin HD? Też jest taka możliwość.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie kanały objęte promocją są jeszcze warte opłaty 19.90zł.
Gdy je wyłącza lepszą alternatywą będzie korzystanie jedynie z DVB-T.
Niech się oni jeszcze dobrze zastanowią.
Jeśli nie będzie dobrej oferty za godziwe pieniądze to czeka ich masowy odpływ użytkowników tej oferty uciekających do CP lub DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie macie ile takich kart chodzi za granicą. Nie są rejestrowane, często ładowane na maksymalny okres czasu aby tylko były dostępne podstawowe programy. Te parę osób co sobie ponarzeka w pl to kropla w morzu.

Edytowane przez wigru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś te pre-paidy były jedynymi metodami odbioru polskiej TV za granicą. Teraz wystarczy internet. Videostar ma wszystkie podstawowe kanały i w pakiecie za 15 zł sporo dodatkowych kanałów m.in. Viasaty i BBC Earth - świetne dokumenty.

 

Z tego co gdzieś czytałem właśnie pudełka z KODI pod TV są bardzo popularne za granicą. Sprzedawcy dają nawet prekonfigurowane urządzenia, gdzie wpisuje się tylko hasło WIFI i wszystko działa, nawet VPNy na blokady regionalne są już ustawione.

 

Sam SmartHD+ jest dla NC+ sporym problemem, bo to świetna oferta z podstawowymi programami, paczką multi+ i TVN24. W zasadzie ma wszystko czego potrzebujesz od TV, a czego nie ma w Netflixie. Właśnie to może być powodem jej końca, bo prowadzi do rezygnacji z abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie dobrej oferty za godziwe pieniądze to czeka ich masowy odpływ użytkowników tej oferty uciekających do CP lub DVB-T.

 

Ani w Cyfrowym Polsacie, ani tym bardziej w DVB-T nie ma np. kanału Planete+, a także TVN24 BiS i HGTV w wersji HD, na których akurat mi zależy. :?

Jestem też abonentem Cyfrowego Polsatu. Z DVB-T nie korzystam w ogóle, bo oferta telewizji naziemnej, jak dla mnie, jest marna.

Dlatego też ja uważam ofertę Smart HD+ za świetne uzupełnienie oferty Cyfrowego Polsatu.

 

 

Pojęcia nie macie ile takich kart chodzi za granicą. Nie są rejestrowane, często ładowane na maksymalny okres czasu aby tylko były dostępne podstawowe programy.

 

Karty Smart HD+ akurat są rejestrowane. Do ich aktywacji wymagane jest podanie danych osobowych. Fakt jednak, że można też postąpić nieuczciwie i podać dane fikcyjne, bo czyni się to przez Internet lub telefon i nikt tego nie weryfikuje np. z dowodu osobistego.

Dla porównania, karty dawnej "Telewizji na Kartę" SD do aktywacji nie wymagały podawania żadnych danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...