Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie wybierzesz... Najświeższa oferta NC+ na kartę z pakietem Start+ ma wbudowany "termin przydatności do spożycia" na koniec października 2019 (stąd ten rok 2019 parę postów wyżej).

 

Nie zdziwię się, jak w okolicach tego terminu NC+ "posunie" wszystkie oferty prepaid na Conaxie. Choć mam nadzieję, że nie.

 

Im dłużej oglądam "startery" NC+ na kartę/NC+ MIX, tym bardziej jestem przekonany, żeby nie wchodzić w żadne umowy. TNK HD (czy nawet NNK) jest całkiem atrakcyjna dla kogoś, kto nie chce umowy, pakiet Domowy HD+ też jest całkiem całkiem, Smart HD+ też może być ciekawa. Mam nadzieję, że tego nie ubiją, ale obawiam się, że to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie te gdybania. TnK i inne takie twory miały jedynie sens przed DVB-T. Jaki sens kupowac oferte w któej i tak po prawdzie nic nie ma (no jedynie te AleKino+ i Planete+ są coś warte i tlyko dla tego promocja na nie trwa) a w zasadzie jest za friko.

W miastach załozenie antenyy jerst coraz wiekszym problemem (zakazy, no i jeszcze nowa ustawa krajobrazowa...).

 

Conax - do wyłaczenia pójdzie. Bez sentymentów tak jak oleją zgodność z Seca nowych kart. 

Oferty mix - i tak praktycznie jest to umowa. Nadawca będzie mieć do utylizacji sporo tunerów już mających Nagrę. Lepiej jest wypchnąć do klienta i niech on to utylizuje czyż nie? Przechowywanie tego złomu to też koszt - narastający z każdym miesiącem. To że przy okazji da się coś tam małymi literkami..

 

Dostosowanie karty by był zgodna z modułami / tunerami z innymi systemami nie jest problemem. Secę i Conax kupił Kudelski - odpadają koszty licencji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją kartą. Zmieniłem dekoder na Arivę 203 i po włożeniu karty do czytnika nie dekoduje mi kanałów z Pakietu bez opłat (TVP1 HD, TVP2 HD..).

Pozostałe kanały działają, łącznie z tymi z Multi+. Kartę opłaconą mam do 21 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moją kartą. Zmieniłem dekoder na Arivę 203 i po włożeniu karty do czytnika nie dekoduje mi kanałów z Pakietu bez opłat (TVP1 HD, TVP2 HD..).

Pozostałe kanały działają, łącznie z tymi z Multi+. Kartę opłaconą mam do 21 maja.

Jeśli pozostałe chodzą to wg mnie problem może wynikać z niewłaściwych parametrów tych kanałów w tym dekoderze (jeśli lista jest dość stara).

Wtedy usunięcie tych kanałów z listy i na nowo ich wyszukanie np. przez scan konkretnych transponderów a nie całego satelity (bo nawrzuca kupę śmieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : miałem trzy karty Smart HD+ dłuższy czas nie używane ponad rok , ostatnio dokonałem  wpłaty blankietem na poczcie dla jednej z nich: 14.2.2017 (oferty Smart HD+ z Multi+ 3 miesiące) . Po jakim czasie następuje ponowna aktywacja karty ? Uprawnienia na TVP1 HD, znajdą się po otrzymaniu wpłaty :https://ssl.telewizjanakarte.pl/sprawdz_waznosc_doladowania.php , czy też trzeba dzwonić do BOK ? Karty kiedyś były aktywowane na stronie ,Aktywacja SMART HD+:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow .

Edytowane przez Red.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą strony internetowej z pierwszego podanego przez ciebie linku sprawdź, czy ważność doładowania karty przedłużyła się na okres zgodny z dokonaną wpłatą. Jeśli tak to ustaw dekoder z włożoną kartą na kanale TVP1 HD i czekaj na pojawienie się obrazu. Zwykle trwa to kilka, kilkanaście minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...