Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Gdyby nie to to podejrzewam, że w Smart HD+ nadal "raczylibyśmy" się tylko wersją SD kanału TTV... :roll:

Nie wiem, ale mam jakieś takie przeczucie, że oferta Smart HD+ też już chyba zaczyna być "zarzucana" przez nc+, vel. Cyfrowy Dom. :roll:

Co prawda, oferta nadal istnieje, nie słychać nic o planach jej likwidacji (a niech by tylko spróbowali! ;)), nadal można karty normalnie doładowywać itp., ale mimo to wygląda to tak, jakby ta oferta miała się już nie rozwijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nc+ liczy się tylko zysk (oferta abonamentowa) i nie dbają o oferty typu SMART HD+ Na razie jest do 1 maja 2017 roku  promocja dodatkowych kanałów https://satkurier.pl/news/129674/smart-hd-nowe-kanaly-w-pakiecie-multi.html. Możliwe, że coś zmienią po tym terminie w pakietyzacji, o ile będą chcieli zachęcić nas do korzystania z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem  do Telewizji Metro, czy ich kanał będzie dostępny w ofercie Smart HD+ i dostałem odpowiedź: "Rozmowy z operatorem jeszcze trwają". Tak więc, czekamy co z tego wyniknie. Miejmy nadzieję, że kanał dołączy do oferty.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotą jest ze strony platform brak wszystkich kanałów z NTC w podstawowych pakietach ich ofert, bez wyjątku czy to na abonament czy na kartę. W przypadku gdy nie dołącza tych programów na pewno znaczna część, czy to abonentów ,czy doładowujących kartę może po prostu z ich usług zrezygnować i po prostu zadowolić się ofertą NTC. Dziwi też stanowisko nadawców tych kanałów którzy odpisują na zapytania że zależy to od operatorów. Czyżby im też nie zależało na większym zasięgu i ewentualnych wyższych zyskach ? Ja na przykład dochodzę do wniosku że obecna ilość kanałów NTC jest dla mnie wystarczająca i ograniczę swoje doładowywanie Smart HD+ do niezbędnego minimum (doładowanie tylko wówczas gdy będą dodatkowe kanały w promocji - jak to jest obecnie do maja), póżniej nie ma najmniejszego sensu płacić za coś co jest dostępne bez dodatkowych opłat aby oglądać powtórki z powtórek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie to tylko dla TVP Sport. Jeśli będzie on dostępny niedługo w DVB-T, a nie dadzą np. Eurosportu (w co wątpię) to raczej większość zrezygnuje ze Smart HD+, bo nie będzie co tam oglądać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na innych przez pryzmat siebie. Nie wszystkich Użytkowników interesuje tylko sport. Mnie, na przykład, sport w ogóle nie interesuje, nie oglądam go w ogóle w telewizji, więc jest mi to obojętne, czy wymienione przez ciebie wyżej kanały sportowe znajdą się w ofercie Smart HD+, czy też nie. Jak dla mnie, jest to bardzo mało prawdopodobne i ja na twoim miejscu na te kanały bym w ogóle nie liczył. Ja z kolei moją kartę Smart HD+ mam dla zupełnie innych kanałów, więc na pewno nie zrezygnuję z niej dlatego, że nie ma w tej ofercie kanałów sportowych. Po prostu każdy ma swój gust i ogląda to, co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Smart HD+ to idealne rozwiazanie na podstawowy pakiet polskiej TV: TVP 1, 2, TVN, Polsat, TVN24, Turbo, Style - wszystko w HD, i w sumie tylko 15 PLN na miesiac;

podstawowy pakiet startowy w nc+ to jakies 20 PLN i nie ma np TVN24;

 

jak ktos potrzebuje sport premium to powinien pomyslec o przejsciu na abo i wykupieniu odpowiednich kanalow;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Gdyby nie to to podejrzewam, że w Smart HD+ nadal "raczylibyśmy" się tylko wersją SD kanału TTV... :roll:

Nie wiem, ale mam jakieś takie przeczucie, że oferta Smart HD+ też już chyba zaczyna być "zarzucana" przez nc+, vel. Cyfrowy Dom. :roll:

Co prawda, oferta nadal istnieje, nie słychać nic o planach jej likwidacji (a niech by tylko spróbowali! ;)), nadal można karty normalnie doładowywać itp., ale mimo to wygląda to tak, jakby ta oferta miała się już nie rozwijać...

 

Niestety mam podobne wrażenia i obawy, że nc+ postawiła już definitywny krzyżyk na Smart HD+ i wstrzymała jakikolwiek rozwój tej oferty, skoro nie udostępnia już nawet podstawowych kanałów naziemnych takich jak Fokus TV czy Nowa TV, które są dostępne w ofercie na abonament.  :roll:  I mam wątpliwości, czy doczekamy się tych kanałów kiedykolwiek. Niefajny jest też brak TVN24 BiŚ HD (ten kanał może kiedyś udostępnią z konieczności, kiedy wersja SD w ogóle zniknie z satelity, co chyba jednak nie jest planowane w najbliższym czasie).

 

Zawsze użytkownicy Smart HD+ byli traktowani przez nc+ po macoszemu. Strona internetowa tej oferty od dawna nie była aktualizowana na bieżąco, często zdarzały się problemy z dodzwonieniem się na infolinię czy z aktywacją karty przez stronę internetową. Dla mnie to już był jakiś znak, że nc+ aż tak bardzo na nas nie zależy. :-| A teraz zaczyna się już chyba olewanie na potęgę.

 

Niedawno ktoś w tym wątku puścił plotkę, że nc+ nie widzi w tej ofercie przyszłości, bo woli zysk z oferty na abonament, i jeśli źle pójdzie, Smart HD+ umrze już w 2017 roku. Powiem szczerze, że nie zdziwię się, jeśli ta plotka okaże się prawdą. :roll: A jeśli Smart HD+ upadnie, nie ma problemu, mogę przejść na abonament. Z tym że będzie to już raczej abonament Cyfrowego Polsatu. :-)   Po tym, jak w nc+ traktowano użytkowników Smart HD+, niejako dla zasady i na złość nc+ wybiorę konkurencję i tyle nc+ będzie miała ze mnie zysku... :P

 

 

Dla kogos w uk.czy irl 100,200za pl tv to grosze

 

Dla Polaków na Wyspach oczywiście nie jest dużym problemem opłacenie pełnego pakietu jakiejś platformy za 100 czy 200 zł, ale nie każdy potrzebuje takiego pakietu. Tak jak w Polsce niektórzy świadomie decydują się tylko na ofertę DVB-T, tak samo niektórym emigrantom w zupełności wystarczają podstawowe kanały naziemne z Polski + kilka/kilkanaście dodatkowych tematycznych, bo na oglądanie czegoś więcej po prostu nie mają czasu i ochoty. :-) I dla takich osób oferta Smart HD+ była w sam raz, bo nie przepłacało się za zbędne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wczoraj zapłaciłem jeszcze za 3 m-ce 84 zł za "pełen pakiet". Potwierdzenie z banku otrzymałem (a dostaje je kiedy kasa wpłynie na konto wierzyciela) i na razie jak nie aktywowali to nie aktywowali. To też są moje ostatnie trzy miesiące w tej ofercie.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele razy wałkowane na forum, że wpłynięcie pieniędzy na konto Cyfrowego Domu nie jest równoznaczne z nadaniem uprawnień. Nawet w ulotkach piszą, że może to trwać kilka dni i przelew trzeba wysłać odpowiednio wcześniej. W Hollex'ie są doładowania prawie natychmiastowe i bez prowizji, ale oczywiście lepiej przelać na konto i ponarzekać na forum. :)

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu również miałem poważne "przeboje" związane z wpłatami przelewem na konto bankowe przypisane do mojej karty Smart HD+. Opisywałem to szeroko w niniejszym wątku. Nie będę się więc już powtarzać. ;)

Od tamtej pory doładowanie mojej karty dokonuję wyłącznie w punkcie sprzedaży nc+. Początkowo w jednym z APS-ów w Opolu, później za pomocą sklepu internetowego "Hollex". Polecam szczególnie to ostatnie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam problem z TNK, nie działa kilka programów jak:

TVP2 HD, TVN HD, TVP ROZRYWKA, TV4, TV6 i Polsaty

Posiadam Samsung TV z modułem CI Technisat TechniCrypt CX Conax przez Satelita i kartą TNK

Mozliwe ze Modul lub soft za stary?

 

Znalazlem ten sam problem na:

 

https://forum.ncplus.pl/forum/forum/oferta-na-kart%C4%99/sprz%C4%99t-us%C5%82ugi-i-sprawy-techniczne-w-ofertach-na-kart%C4%99/sprawy-techniczne/40929-samsung-seria-d-nie-dzia%C5%82a-kilka-program%C3%B3w-z%C5%82y-fec

Edytowane przez R3MY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...