Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

[...] Przecież jest to "stara" karta pozostałość po byłej telewizji N [...]. Bardziej chyba aktualną kartą jest ta czarna z logiem NC+.

Najnowsze karty SMART HD+ to te czarne, pełne (bez wyłamywanego SIM).

Różnica czy to jest karta nowa (czarna) czy po byłej n-ce czy zmigrowana z TNK SD jest żadna - wszystkie pakiety i terminy są takie same.

Jedyną różnicą jaką zauważyłem to czasy, ta po n-ce jest najszybsza (czasy w E2 rzędu 290ms), ta nowa czarna (310ms - 330ms) a ta po TNK SD (czasy powyżej 700ms).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart HD+ nie ma się dla pakietu bez opłat (to jest nie opłacalne!), tylko dla pakietów na doładowanie i Multi+ (bez tego ostatniego ta oferta dla mnie by się w ogóle nie opłacała) :)

 

Ja Smart HD+ akurat mam bez pakietu Multi+ bo jest on dla mnie nie wart dopłacania. Niestety ogólnie oferta staje się dla mnie coraz bardziej uboższa przez to że jest nie rozwijana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze karty SMART HD+ to te czarne, pełne (bez wyłamywanego SIM).

Różnica czy to jest karta nowa (czarna) czy po byłej n-ce czy zmigrowana z TNK SD jest żadna - wszystkie pakiety i terminy są takie same.

Jedyną różnicą jaką zauważyłem to czasy, ta po n-ce jest najszybsza (czasy w E2 rzędu 290ms), ta nowa czarna (310ms - 330ms) a ta po TNK SD (czasy powyżej 700ms).

 

A ta nie jest najnowsza?

522B42A7-4A98-4055-95A8-E3E754E7D0EE.JPE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Nie jest tak kolorowo jak w TNK SD... :(

 

Oj tam wystarczy mieć kartę TNK HD - pakiet bez opłat działa rok po doładowaniu za darmo.

Ostatnio sprzedałem taki zestaw karta TNK HD + dekoder ADB2850ST - komplet oryginalny.

Pakiet bez opłat oraz kanały z pakietu podstawowego działają z tej karty w każdym dekoderze niededykowanym bez problemu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: czy mogę zmigrować z nowej, nieaktywowanej karty TnK SD do Smart HD+ bez jej aktywacji? Chodzi mi o to żeby Smart HD+ wystartował na tej karcie przy aktywacji. Czy muszę najpierw aktywować ją jako TnK SD i później proces migracji na Smart HD+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może na tej stronie aktywować starter: https://ncplus.pl/sklep/promocje/aktywacjasmarthd/zamow

Najwyżej Ci napisze, że nie numer niewłaściwy albo nie można dokonać aktywacji.

Raz migrowałem, ale karta już była aktywna i musiała być doładowana na min. 1 okres.

Możesz też zadzwonić do BOK-u, może tam zrobią czary-mary i zmienią ofertę jeszcze przed aktywacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: czy mogę zmigrować z nowej, nieaktywowanej karty TnK SD do Smart HD+ bez jej aktywacji? Chodzi mi o to żeby Smart HD+ wystartował na tej karcie przy aktywacji. Czy muszę najpierw aktywować ją jako TnK SD i później proces migracji na Smart HD+?

Kartę najpierw trzeba aktywować jako SD...potem migrować przelicznik startera 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...