Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując u mnie od dziś dodatkowo w Smart HD+ działa Travel, Romance HD, AXN HD, Discovery HD i TVP Sport HD.

W TNK HD świecą w pakiecie Domowym HD bez parowania dodatkowe kanały: Travel, Romance HD, Eurosport HD, TVP Sport HD i Discovery HD.

Ps. informacja potwierdzona osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa dekodery Opticum HD x403p. Przy czym na jednym mam w czytniku kart ofertę Smart HD+ z aktywnym dodatkowo pakietem Multi+. Zaś w drugim pokoju mam TNK HD z modułem ncam również umieszczonym w dekoderze Opticum HD x403p wraz z opłaconym pakietem Domowym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam również Multi+ i pozostała trójka mi nie działa :crazy:

 

Witam. Mam dwa dekodery Opticum HD x403p. Przy czym na jednym mam w czytniku kart ofertę Smart HD+ z aktywnym dodatkowo pakietem Multi+. Zaś w drugim pokoju mam TNK HD z modułem ncam również umieszczonym w dekoderze Opticum HD x403p wraz z opłaconym pakietem Domowym HD.

ale na pewno te 3 kanały działają ci w Smart HD+? Czy mógłbyś jeszcze raz dla pewności to sprawdzić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie posprawdzać jakie karta ma uprawnienia? W menu dekodera powinno być to dostępne. Z tego co pamiętam 100...01 pakiet bez opłat i 100...014 pakiet podstawowy na którym też świeci 5 kanałów z multi+. To, że każdemu działa co innego może wynikać z 3 powodów:

1. Dekoder się pogubił i źle dogaduje się z kartą. Może restart dekodera, czy wyjęcie i włożenie karty, albo ostatecznie aktualizacja parametrów kanałów pomoże.

2. Te kanały są na nowych uprawnieniach, które w tej chwili lecą z nieba tym co mają opłacony pakiet podstawowy. To może zweryfikować ktoś komu te kanały świecą sprawdzając uprawnienia karty.

3. Uprawnienia się nie zmieniły, ale karta dostała nową rewizję i NC+ coś kombinuje z CONAXem.

 

Ostatnia opcja najmniej prawdopodobna, aczkolwiek jeśli wprowadzili licznik ECM na starych kartach cyfry, to może i z kartami CONAX będą kombinować, szczególnie, że system ten jest już w rękach właściciela Nagry. Tak naprawdę wszystko jest możliwe:)

Ja dziś jestem poza domem i nie mogę sprawdzić swojej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są standardowe uprawnienia Smart HD, nie trzeba nic łapać dodatkowo.

Ktoś pytał o Disney XD, to mogę powiedzieć, że kanał jest nadal parowany, tak samo jak Eurosport SD, więc te kanały na pewno nie będą działać.

TVP SPort HD ma zdjęte parowanie

 

Sprawdziłem na swojej NNK (01020400)

I działają: oba Eurosporty HD, Discovery HD, Romance HD oraz Travel.

 

Nie działa AXN HD, więc ten kanał jak coś to tylko w Smart HD (jest to możliwe, bo wygląda na nieparowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi świecą tylko TVP Sport HD i Travel Channel ;)

Dziwne jest to, że każdemu świeci co innego, a nie wszystkim to samo :roll:

 

U mnie jest dokładnie to samo! Mam kartę Smart HD+ doładowaną prawie do końca kwietnia 2015 roku tylko na pakiet podstawowy, bez Multi+. I u mnie też w tej chwili "świecą" tylko te dwa ww. kanały. :roll: Sprawdziłem to dokładnie, bo w tym celu wypiąłem na ten czas z tunera mój moduł CAM Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam również Multi+ i pozostała trójka mi nie działa :crazy:

 

Witam. Mam dwa dekodery Opticum HD x403p. Przy czym na jednym mam w czytniku kart ofertę Smart HD+ z aktywnym dodatkowo pakietem Multi+. Zaś w drugim pokoju mam TNK HD z modułem ncam również umieszczonym w dekoderze Opticum HD x403p wraz z opłaconym pakietem Domowym HD.

ale na pewno te 3 kanały działają ci w Smart HD+? Czy mógłbyś jeszcze raz dla pewności to sprawdzić? :)

Tak. Sprawdzałem jeszcze dziś rano przed pójściem do pracy i w Smart HD+ tylko z dodatkowych kanałów świecą u mnie Travel,Romance HD, AXN HD i Discovery HD.

Ps. nie mam jak sprawdzić odczytu uprawnień karty bo jestem w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś rano w odwiedzinach u tego znajomego, o którym wczoraj pisałem, i przy okazji zobaczyłem na własne oczy, czy rzeczywiście wszystkie te kanały mu świecą. No i rzeczywiście świecą wszystkie: TVP Sport HD, Travel, Romance, AXN HD, Discovery HD i... jak się okazuje, Eurosport HD też! :)

 

Dodam jeszcze, że znajomy jest użytkownikiem Smart HD+ od niedawna (od sierpnia tego roku). Opłacony ma tylko pakiet podstawowy, bez Multi+. Uprawnienia na karcie też z "14" na końcu. Dekoder to Ferguson Ariva 120 Combo.

 

Więc nie wiem, jak to jest, że niektórzy mają komplet tych kanałów, a niektórzy tylko wybrane kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...