Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jak widać teraz - opłaca im się sprzedawanie pakietu Start+ za 16 PLN/mc, gdzie dokładają do tego swój dekoder (jaki by nie był, ale dołączają go klientowi).

......

Myślę, że tylko inne argumenty (np. chęć sprzedaży jedynie parowanych kart) spowodowałyby, że zrezygnowanoby z oferowania Smart HD+.

 

NC+ już nie produkuje nowych kart do SMART HD.

 

Oferty w których dają (pozbywają się złomu? :wink: ) swój dekoder - parowany z kartą - można takiego klienta łatwo namówić na umowę o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak, jak w przypadku pierwszej promocji "kanały za zero" w Smart HD+. Upierali się, że wszystko powinno działać, wysyłali ponownie uprawnienia, a dopiero po pewnym czasie przyznali się, że był to problem technicznym z niebieskimi kartami, którego wcześniej nie dostrzegli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

"Zostanę wtedy tylko przy samym Cyfrowym Polsacie, który również odbieram na tym samym, moim własnym tunerze za pomocą polsatowskiego modułu CAM."

 

Barti, a możesz na module polsatowskim ustawiać sobie dowolnie kolejność kanałów lub dodawać je do swoich list ulubionych na takiej pozycji, jakiej chcesz?

Bo wiem, że na tunerach od platform często tak jest, że trzeba pamiętać numerki stacji, bo ich kolejność jest stała (porażka).

Interesuje mnie, czy na moim własnym sprzęcie, gdy wstawię moduł, mogę wrzucać odbierane dzięki niemu kanały na dowolne listy, w dowolnej kolejności?

 

 

Ps. U mnie na Ariva 250 też nie ma EPG Nowej, nawet jak długo czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@donald-0

To nie jest wątek dotyczący modułu CAM Cyfrowego Polsatu, ale w drodze wyjątku ci odpowiem:

Na module CAM niczego się nie ustawia. Moduł ten służy wyłącznie do dekodowania zakodowanych programów. Cała "reszta" zależy już od konkretnego modelu odbiornika (zewnętrznego tunera satelitarnego lub telewizora z wbudowanym tunerem satelitarnym).

Mając swój własny, niezależny tuner (tak, jak np. ja) możesz sobie wszystkie kanały ustawiać dowolnie, tak jak tylko chcesz. Żadnemu operatorowi platformy satelitarnej nic do tego.

 

Koniec off-topic. Po dalsze informacje w tym temacie zapraszam do odpowiednich działów forum i wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przeczytałem dzisiaj ten artykuł na portalu "SatKurier.pl". I przyznam szczerze, że mnie też zaniepokoiła informacja, że nowe startery Smart HD+ nie są już dostarczane do punktów sprzedaży. :? Czy to jest na 100% pewna informacja?

Oferta Smart HD+, w przeciwieństwie do TnK SD, nie posiada oznaczonej końcowej daty ważności. Oczywiście operator ma prawo również i tę ofertę zlikwidować, jednak póki co, nie ma w tej kwestii z jego strony żadnych oficjalnych informacji.

 

Prawda, karty Smart HD wypadają z obiegu. Ale z tego, co kojarzę to była kiedyś informacja, że do roku 2019 jest zapewniona ciągłość działania oferty. Źródła nie podam, gdyż na prawdę nie pamiętam gdzie to widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że działanie jest zapewnione, każda oferta prepaid ma klauzulę, że może zostać zmieniona w dowolnym momencie z zachowaniem praw nabytych abonentów.

 

Natomiast w najświeższej ofercie NC+ na kartę z pakietem Start+ HD pojawił się w przewodniku zapis:

 


Ważność Oferty – maksymalny okres na jaki można uzyskać Dostęp. Ważność Oferty upływa z dniem31 października 2019r. Dostawca zastrzega sobie możliwość przedłużenia Ważności Oferty. O przedłużeniu Ważności Oferty Dostawca poinformuje Abonentów w sposób określony w ust. 8 pkt 6 niniejszegoPrzewodnika po Ofercie ,,nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”.

co może wskazywać na chęć wycofania co najmniej tej oferty w podanym terminie.

 

Osobiście spodziewałbym się, że NC+ może się przy okazji w ogóle wycofać w tym terminie z Conax-u.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wygląda więc na to, że działania nc+ zmierzają pomału ku wygaszeniu wszystkich ofert prepaid i pozostaniu jedynie z ofertą abonamentową z obowiązkiem podpisania umowy. :roll::(

 

Tyle off-topic, bo niniejszy wątek jest wyłącznie o istniejącej jeszcze, póki co, ofercie Smart HD+. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem nową kartę 1.11 i od początku świeci mi Discovery Historia , choć nie zaznaczałem przy aktywacji pakietu multi +. Czy to normalne że świecą te kanały na nowo aktywowanej karcie, pomimo nie zaznaczenia opcji multi + przy aktywacji ? 

Edytowane przez michalmichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie TVP 2HD i AXN HD (12,265,V) działa ze Smart HD+, może coś z uprawnieniami nie trybi, wyciągnąć kartę z czytnika i włożyć ponownie, wyłączyć z prądu całkowicie na chwilę i ponownie uruchomić, też z rana miałem problemy z kanałami ale przytrzymałem na TVP 1 HD pół godziny i pomogło, możliwe że coś grzebią, ale na teraz to wszystkie kanały bez problemów świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...