Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

No to mam duży problem. W praktyce zależało mi tylko na ESP2 i teraz musze kombinowac jak najtaniej miec ten kanał. Kurde a było tak fajnie przez pewien czas.

 

Eurosporty są dostępne przez sieć za 16 zł/miesiąc. Jest też oficjalna aplikacja na Androida. Wystarczy kupić pudełko z Androidem pod TV i można oglądać normalnie.

 

Ewentualnie NC+ Na Kartę ma gwarantowany Eurosport 1 i 2 w ofercie. Cena 25 zł/miesiąc lub 20/zł przy opłacie 3 miesiące z góry. Jeśli nie sparują tych kanałów, to NC+NK będzie można użytkować we własnym dekoderze jak SmartHD+, a dekoder dedykowany sprzedać na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam duży problem. W praktyce zależało mi tylko na ESP2 i teraz musze kombinowac jak najtaniej miec ten kanał. Kurde a było tak fajnie przez pewien czas.

Pakiet IPLA SPORT w IPLA za 10 zł na 30 dni. Polsat sport hd, Polsat extra hd, Polsat sport news, Eurosport 1,2, Fight klub, fight box. Nie jesteś abonentem cyfrowego polsatu? Nic nie szkodzi. Kup startet plusa, powyłączaj wszystkie dodatki tylko na Ipli zarejestruj numer telefonu. Polecam oglądać jednak na smartfonie bo na PC to tej jakości HD nie uświadczysz.

A...Jeszcze jedno ważne! Doładowywania w plusie w piątki przez neta 40% więcej od 30-50zł. Ten bonus nie przepada, więc warto. Ale wcześniej za 10 zł włącz rok ważności konta, który to po 30 dniach już nie jest aktywny i każde kolejne doładowanie przedłuża tylko na tyle co jest standardowo, ale to wystarczy w praktyce zrobić tak: Kupujesz starter, rejestrujesz na Ipla, włączasz pakiet, na starcie jest za 0zł, potem już 10zł/miesiąc, doładowujesz za 10zł, wykupujesz pakiet na rok ważności, a potem w piątek za 50 zł doładowujesz przez neta i masz na rok czasu 70 zł, czyli 7 miesięcy pakietu a w praktyce wydajesz 60 zł.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Eurosportów "z aplikacji" - najpierw oglądałem w komputerze, potem w TV [LG]. Trafiłem w wakacje jakąś promocję - od połowy sierpnia do połowy grudnia za - o ile pamiętam - 30 zł. W zasadzie ze sprotu interesuje mnie tylko bundesliga.

 

Z plusów:

- do obejrzenia wszystkie mecze kolejki;

 

Minusy:

- zawiechy, czarny ekran - nie wiem czy to wina TV, aplikacji, Eurosportu? W każdym razie zdarzało się za często :(

- jakość HD to na pewno nie była, lecąca piłka to raczej kometa :) Internet mam o parametrach, które wg Eurosportu są ok ale jednak obraz ze Smart HD+ był dużo lepszy.

 

Cóż - jak ktoś ma taką możliwość, to można Eurosport przetestować - 20 zł za miesiąc to nie dramat.

 

Smart HD+ sprzed roku to była niezła oferta - co prawda w Lidze Mistrzów dawali popelinę ale była liga francuska i włoska, do tego Eurosport HD i był git. Ale teraz promocja pewnie się skończy, w nsport bieda z nędzą - powiem tyle - przez ostatnie pół roku miałem tylko cyfrową naziemną i Eurosport z internetu i było ok. Dla mnie wystarczy. Za ekstra Ligę mistrzów płacić nie zamierzam.

 

Zerkam czasami na Polsat - żona ma jakiś stary pakiet, którego nie chce zmienić. Co z tego, że ma 5 kanałów discovery jak tam tylko powtórki, powtórki i powtórki albo totalne bzdury - brakuje już tylko programu "Nadzy na pchlim targu" albo "Napraw brykę na waleta" :)

Do tego reklamy co 5 minut - sory, to nie na moje nerwy...

 

W sumie to żałuję, że nie sprzedałem swojego ferdka ze Smart HD+ pół roku temu ;)

 

Ipli z internetu nie polecam - testowałem pakiet z Discovery (nie pamiętam jak się nazywa a zaglądanie na ich stronę uważam za stratę czasu) - totalne archiwum w beznadziejnej jakości.

 

Podsumowując - tyle badziewia, ile jestem w stanie obejrzeć dziennie z nawiązką dostarczy mi cyfrowa naziemna. Jak mnie przyciśnie na piłkę - pozostaje Eurosport - chyba że Lewemu odbije i odejdzie do realu - to na grzyba mi bundesliga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jak to często bywa z innymi kanałami nSport+ faktycznie jest na NC+ NA KARTĘ ? Może nie ma go tylko na oficjalnej liście? Może ktoś sprawdzić? 

Swoją drogą nie wierzę w koniec promocji. Naziemna poszerza ofertę... . Będzie tak jak w komórkach na kartę. Najpierw jest promocja a po jakimś czasie wchodzi ona do standardowych taryf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu ani HD, ani SD nie działało.

 

Też trochę wątpię. Przedstawiciele przecież zawsze dowiadują się na końcu. Ktoś tylko sprawdził, że promocja wygasa 31.12, a nowego regulaminu nie ma w systemie, więc wyciągnął wniosek, że po promocji.

Znając historie poprzedniej części promocji myślę, że jakieś decyzyjne osoby pewnie dopiero w poniedziałek (04.01) dowiedzą się, że znowu trzeba coś zrobić z tym nieszczęsnym prepaidem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z tym IPLA to proponuję tylko na smartfonie tablecie oglądać, jak pisałem u mnie na PC słaba jakość. Te kanały w pakiecie są oczywiście transmisjami, czyli na żywo są spotkania sportowe. Ale wiem że nie jest to super rozwiązanie, tylko że jest na kartę :) i w miarę tanio 10 zł/miesiąc.

Co do Ligii Mistrzów: Czy nie obowiązuje jeszcze promocja z kodami z piwa heineken? (Ok 3 zł za butelkę) Pamiętam że coś takiego było i w necie na legalu się oglądało a streamy to ciągłe ściny itd. W nsport+ to rzeczywiście...Najgorsze spotkania tam lądują. Tak samo jak z ekstraligą żużlową, ale akurat tutaj mogą być słabsze spotkania bo nasza liga żużlowa jest i tak najlepsza na świecie.

Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jak to często bywa z innymi kanałami nSport+ faktycznie jest na NC+ NA KARTĘ ? Może nie ma go tylko na oficjalnej liście? Może ktoś sprawdzić? 

Swoją drogą nie wierzę w koniec promocji. Naziemna poszerza ofertę... . Będzie tak jak w komórkach na kartę. Najpierw jest promocja a po jakimś czasie wchodzi ona do standardowych taryf. 

nSportu+ nie ma w nc+ na kartę, nie ma uprawnień zarówno na wersję HD jak i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowym roku obstawiam że jednak jakąś promocję dadzą, chwilowo nic nie wiadomo, to co na Forum NC+ napisali to nic pewnego, obstawiam że jednak jakaś promocja będzie, chyba że nie zależy im na usługach przed płaconych i wolą by ci TNK SD poszli do konkurencji czy DVB-T, mam w szufladzie 10 kart Smart HD+ to wykorzystam promocyjne 2 miesiące z każdej a potem utylizuję i pozostanę tylko z przed płaconym CP bo z NC+ umowy nie przedłużyłem (nie chcieli dobrego rabatu dać) i z końcem umowy rozwodzę się z nimi (wypowiedzenie przyjeli a ja definitywnie powiedziałem by nie dzwonili więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem przelewem w pierwszy dzień Świąt, bo mi zgasły wszystkie płatne. Dzwoniłem w poniedziałek na 22 4307777 do BOK i tam mi powiedział konsultant, że w ciągu 3 dni roboczych będzie wpłata zaksięgowana. Tak się stało, uprawnienia przyszły tuż po południu dzisiaj (środa).

Edytowane przez Strzelec1949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody to były chyba 2 lata temu. W poprzednim sezonie pamiętam, że już po 6zł za mecz płaciłem. Ale wszystko to opierało się o VOD Onetu. Od tego sezonu stracili prawa. NC+ ma pełną wyłączność, również internetową.

No to ma siłę teraz ta telewizja smart hd+, nawet bez tych kanałów "za zero". Ludzie i tak wykupią jak będą półfinały i finały czy LM czy ekstraligii żużlowej. Jakieś kokosy to nie są bo za niecałą stówę na pół roku, mamy TVP SPORT (w sierpniu igrzyska olimpijskie), nsport+ z żużlem (szczególnie GP i faza końcowa ekstraligii), no i tak samo faza końcowa LM. Jest to trochę rozłożone w czasie ale chyba można nawet po tygodniu kupować ;) Jednak przy obecnym stanie rzeczy to nikt chyba multi+ nie wykupi. Edytowane przez profilprywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...