Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wiemy tylko dziwi nas brak czegokolwiek do Universe+. Nawet oficjalnie nie dostępny Canal+ Comfort ma gratis. W mojej opinii jak chcą być konsekwentni to dla Univeerse+ powinni dodać Canal+Silver, czyli opcja bezposrednio wyzsza i nikt nie czuł się pominięty w tym całym zamieszaniu z migracją, a teraz jej odwołaniem.

 

W czym problem ? możesz wrócić do swojej starej umowy jeżeli czujesz się pokrzywdzony a nawet i złożyć jeszcze wypowiedzenie. Ludzie dostali prezenty, żeby nie cofali swoich migracji bo nagle ze 150 tys. migrantów zostałoby 100 tys. Ludzie masowo by zaczęli wracać do swoich poprzednich umów. Podejrzewam że mało osób wybrało pakiet Universe+ więc bardzie opłaca się im nic nie dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ do Universe?? Mam ten pakiet i jestem pokrzywdzony, bo w rozpisce nie ma bonusu do Universe.

Możesz to potwierdzić??

Przepraszam, niechcący wprowadziłem Was błąd, choć bez złych intencji. Już poprawiam swój wpis. Mam prośbę, abyś poprawił też cytat mojej wypowiedzi.

 

ArtS :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także uważam że jeśli jest promocja dla zmigrowanych to wszyscy albo nikt do każdego pakietu są gratisy jedynie UNIVERSE został pominięty i nie twierdze że jest to zła oferta bo moim zdaniem lepsza niż WPT z N ale jak wszyscy to wszyscy myśle że dodanie co najmiej jednego C+family do tej oferty było by fer dla wszystkich i nikt nie poczuł by się poszkodowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dzwoniłem do nc+ w sprawie bonusu - 20 złotych z uwagi na zmigrowaną starą umowę cyfry+ do nc+ na All Inclusive to konsultant powiedział mi, że nie może mi dać tego rabatu -20 zł do końca roku i prosił mnie żebym zadzwonił do nich w przyszłym tygodniu. Dodam że umowę mam na 18 miesięcy z ceną 179 zł za all inclusive. To teraz już nie wiem jak to jest z tymi bonusami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie powiedział, że dla "gołej" Platyny to HBO dzisiaj włączają, a Filmbox'y I Cinemax'y dla tych, którzy wymieniali dekodery na ADB to uprawnienia będą słali w przyszłym tygodniu. Czy komuś kto migrował na Platyne z HBO i wymieniał dekoder z C+ na mediabox'a włączyli Cinemax'y i Filmbox'Y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Ty jako opcje dodatkowa masz HBO a ja jako tą opcje powinienem mieć Cinemax i Filmbox i te kanały wg. konsultanta maja być dołączone w przyszłym tygodniu. Ten, że sam konsultant powiedział, ze samo HBO faktycznie dzisiaj i wczoraj było dołączane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na łosia który nic nie wie. W każdej firmie sa pracownicy normalni oraz plecaki - czyli osoby zatrudnione po znajomości.

 

Tak jest w całym kraju - Bo Taki kraj !?

 

- Ale czy można renegocjować umowę ? 10 dni minęło dawno.

 

K.....ciężko się połapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Okolo tygodnia wstecz przeszlem z c+ do nc - pakiet platinu za 99 zl na 18 miesiecy ( przechodziłem bo mialem umowe do konca kwietnia i zalezalo mi na sporcie , w sumie moglem jeszcze poczekac ten 1 czy 2 tyg.)

 

Czy jezeli mam Platinum podpisany przed tygodniem tez moge sie ubiegac o HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...