Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zadzwoń i sprostuj albo zostaw cinemax`y i filbox`y - zależy na czym Ci bardziej zależy. Ogólnie widać, że mają [beep] z konsultantami bo gadają każdemu co innego i załączają co chcą. Na pytanie czemu w ica.cyfra.pl nie mam dołączonego pakietu HBO powiedział mi, że tam się nie pojawi bo jest tylko w okresie promocyjnym i 1.01.14r. sam zgaśnie a np mojemu kumplowi co przechodził na podobnych zasadach co ja wskoczył w ica pakiet HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wersja HD będzie, jeśli masz dekoder HD

 

Potwierdzam, że prezenty są zgodnie z informacjami podanymi na stronie SatKuriera. Dla Pakietu Canal+ Platinum + HBO dostałem Cinemax i Filmbox do końca 2013 roku, dodzwoniłem się po ok 5 min oczekiwania, więc całkiem szybko. Konsultant powiedział że opcje będą aktywowane w ciągu kilku dni. Na razie mam aktywny pakiet Filmbox, który był aktywny, nie wiedzieć czemu, od początku powstania nowej platformy, może dlatego że nie wszystkie uprawnienia się zaktualizowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi że klienci z universe są najbardziej poszkodowani jak wszyscy to wszyscy a nie wybrani czyli teraz ci co mają universe za 49 mają praktycznie ten sam pakiet co ci co są na comforcie za 29. To samo z klientami golda placą dużo więcej od tych co mają silver a mają to samo. NC+ postąpiło świetnie z tymi gratisami ale jednak niesprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście wersja HD będzie, jeśli masz dekoder HD

 

Potwierdzam, że prezenty są zgodnie z informacjami podanymi na stronie SatKuriera. Dla Pakietu Canal+ Platinum + HBO dostałem Cinemax i Filmbox do końca 2013 roku, dodzwoniłem się po ok 5 min oczekiwania, więc całkiem szybko. Konsultant powiedział że opcje będą aktywowane w ciągu kilku dni.

 

Prawie taka sama sytuacja u mnie, jedynie co to konsultantka stwierdziła, że Cinemax i Filmbox powinny świecić w ciągu 24h. Jak będzie, zobaczymy. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co podpisali na all inclusive umowę po 11 kwietnia czyli 12,13... mogą złożyć reklamacje że podpisali dopiero teraz bo nikt do nich nie dzwonił i przyznają 20zł tak samo rabatu czyli 159zl do konca roku

 

 

dlaczego do końca roku ? ja dostałem na All Inclusive rabat 20 zł do końca umowy czyli do września 2014 , specjalnie się jeszcze zapytałem konsultantki czy aby na pewno do końca umowy bo słyszałem i czytałem że do końca roku a ona mówi że na pewno do końca umowy całe szczęście że rozmowy są nagrywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co podpisali na all inclusive umowę po 11 kwietnia czyli 12,13... mogą złożyć reklamacje że podpisali dopiero teraz bo nikt do nich nie dzwonił i przyznają 20zł tak samo rabatu czyli 159zl do konca roku

 

 

dlaczego do końca roku ? ja dostałem na All Inclusive rabat 20 zł do końca umowy czyli do września 2014 , specjalnie się jeszcze zapytałem konsultantki czy aby na pewno do końca umowy bo słyszałem i czytałem że do końca roku a ona mówi że na pewno do końca umowy całe szczęście że rozmowy są nagrywane

 

Rabat 20 zł/mc włączany automatycznie do 31 grudnia 2013 roku.

 

Czyli 1 stycznia 2014 składaj reklamacje jakby Ci dowalili 20zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet all inclusive rabat 20 zł na abonament wywalczony pod tel 223104546 ;):brawo::brawo:

 

Wykonałem dziś kilka telefonów na ten numer i rabatu nie uzyskałem, nie ma takiej opcji. Ten rabat dają tylko

dla tych którzy emigrowali na All Inclusive do dnia 11 kwietnia.

Może ktoś potwierdzić że dostał ten rabat w przypadku migracji do All Inclusive po 11 kwietnia, np. wczoraj lub dziś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem, konsultant ździwiony, niby nie wiedział o co chodzi. Po wejściu na profil klienta przyznał że się należy i dołącza HBO, przy okazji nawinął jaki to exstra dodatek, jak mu powiedziałem że exstra to mają ci z silver, potwierdził, zaznaczył i kazał czekć na aktywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem, konsultant ździwiony, niby nie wiedział o co chodzi. Po wejściu na profil klienta przyznał że się należy i dołącza HBO, przy okazji nawinął jaki to exstra dodatek, jak mu powiedziałem że exstra to mają ci z silver, potwierdził, zaznaczył i kazał czekć na aktywacje.

Napisz na forum jaki Ci zaswieca, bo ja od rozmowy z konsultantem w piatek do teraz czekam i NIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem, konsultant ździwiony, niby nie wiedział o co chodzi. Po wejściu na profil klienta przyznał że się należy i dołącza HBO, przy okazji nawinął jaki to exstra dodatek, jak mu powiedziałem że exstra to mają ci z silver, potwierdził, zaznaczył i kazał czekć na aktywacje.

Napisz na forum jaki Ci zaswieca, bo ja od rozmowy z konsultantem w piatek do teraz czekam i NIC.

 

U mnie też nic - rozmowa w piątek z konsulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zyskali mniej, tylko po prostu placa wiecej o 15 zl za ta sama oferte, co jest w silverze, co swiadczy ze julek robi z abonentow caly czas stado baranow. Rzucil jakies gratisy dla kilkudziesieciu tysiecy abonentow i mysli ze uciszy tym ponad 2 000 000 tych co jeszcze nie zmigrowali. Paradoksalnie, nawet czesc tych co dostala gratisy i tak bedzie nie do konca zadowolona jesli umie swiadomie ocenic sytuacje i trzezwo myslec - najwiecej zyskali Ci co przeszli na najtanszy pakiet z C+ czyli Silver a najmniej Ci ktorzy wzieli w migracji Platinum+HBO. Universe nie dostal nic a AI rabat 20 zl tylko do konca roku, wiec te oferty pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...