Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto było złożyć reklamacje, mój bonus został uznany i przyznany, czyli mam 20 zł mniejszy abonament do końca roku.

I jeszcze jedno. Wczoraj dostałem przekaz pieniężny od Canal + Cyfrowy. Nie wiem dlaczego go dostałem, ale skoro dają to biorę. Myślę, że wkrótce się to wyjaśni, bo w odpowiedzi na reklamacje nie było nic na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Twój post, to aż mi się "micha uśmiecha". :wink: Mam nadzieję, że moją sprawę również załatwią w ten sposób. Na razie czekam, niech słuchają nagrania, w którym specjalnie kilka razy prosiłem o potwierdzenie kwoty 159,-. Specjalnie. :> Ot, tak na wszelki... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zbliża się koniec roku co wiąże się z końcem bonusów w postaci dodatkowych kanałów. Wedle tego o czym informowali nas konsultanci powinniśmy wypowiedzieć bonusy przed końcem roku. Ktoś już to robił? A może nie warto i paczki Filmbox czy też Cinemax zostają darmowe do końca trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bonus w postaci opcji Filmboxów do końca lutego bezpłatnie. Gdy go dostałem, to się wypytałem. Dostałem odpowiedź, że trzeba się skontaktować w ostatnim miesiącu promocji, więc na pewno wszyscy tak będą mieć. Kto nie chce zaś płacić, niech będzie czujny :-)

Ja mialem miesiac temu taka sytuacje: na ekran dostalem informacje, iz przygotowano dla mnie promocje i ze zadzwonia do mnie. Nie wytrzymalem i zadzwonilem sam. Promocja polegala na tym ze zostawili mi pakiet cinemax i filmbox do konca umowy i wlaczyli dodatkowo redlight. Bez zadnego podnoszenia abonamentu. Wiec moze warto zadzwonic i sie dowiedziec... Sam posiadam pakiet platinum+hbo+2xmultiroom st. w cenie 129zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała historia - przy migracji (30.04.2013) otrzymałem HBO na 6 miesięcy. W październiku wyłączyłem darmowy HBO ale jak to w NC+ dostęp do HBO pozostale i została mi naliczona opłata 20 zł za listopad. Złozyłem reklamację - w grudniu ma byc potrącona ta kwota . Z tym ze do dzis HBO jest cały czas aktywne.

Mam nadzieje ze nie bedą juz mi doliczać nic za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...