Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam spliter SmartWi, na arivie 210combo śmiga, na 250combo również, natomiast w Pace PVR wyświetla karta uszkodzona, jeśli kartę od smartwi włoże do leśnego dziadka to dalej po kablu pace świeci.....soft w spliterze 2.53 R10 pod Seca, karty sparowane, może jakiś wsad trzeba do nich wgrać bo za stary? mam na nich napis v3

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem który urodził się jak u większości w październiku.na jednym dekoderze starym philipsie sd zaczęło brakować kanałów, więc czas wymienić go na nowy, i tu właśnie pytanie na jaki ??? mam splitter rflink 100 i co mi polecicie , myślałem o OPTICUM HD 310, ale z tego co czytałem to nie mam pewności czy będzie to działać ?? i czy to jaką mam kartę (naravision) ma wpływ na to jaki dekoder potrzebuję ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ SD, którego chyba dwa lata temu pozbywali się za złotówkę? :D

 

Co do tematu, bo jestem na dniach z aneksowaniem umowy, mógłby ktoś się rzetelnie wypowiedzieć czy warto brać MR czy nadal korzystać z Clone+?

Problemem Clone jest brak serwisu, ale czy tylko to? Czy też są inne realne zagrożenia na najbliższe miesiace dla splitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam w tej chwili ze splitera Diviso,rozdziela on sygnał na trzy dekodery:2 Pace i Nbox.Mam zamiar dokupić Cryptoboxa 600 i kartę kliencką do Diviso,jak myślicie,nie będę miał problemów z odbiorem na czterech dekach?Dodam że w tej chwili żadnych problemów nie mam przede wszystkim chodzi mi o zacinki obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że do tego opticuma jest dostępne(nie mylić z tym że ma)oprogramowanie mcas co powoduje że czytnik jest uniwersalny bo jak wiadomo oryginalnie tuner jest w conax. Zresztą jaki to problem wpisać sobie w :google: fraze "opticum x310" po czym wyszuka nam kilka stron do ofert sprzedaży tego tunera m.in. sklepu hollex gdzie jest już sprzedawany z tym orogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeży w tych tematach dlatego proszę o pomoc. Przeczytałem u was wszystko na ten temat ale to są wątki i świeże i stare dlatego mogą być nie na czasie a mianowicie. Mam nc plus z karta Cameron ta stara czyli możliwość pod splitery i chce to zrobić w mieszkaniu. Wiem ze może przestać działać ale nie wiadomo kiedy więc chce to zrobić. Nawet sprzedawcy mówią bym nie wymieniał kart na nową z nowym dekoder em bo będę miał wtedy sparowane i po zawodach. Wiem już ze clon nie ma obsługi technicznej wiec nie polecacie a co polecacie arrive ale jaką. ? Optimum tak bym nie musiał nic przerabiać bo tu podobno trzeba soft zmienia by działało ze spliterem. ? Czy może takie cudo CryptoBox AB CR650 HD tylko ze drogie? Nie znam się na tym i z jaki spliterem bezprzewodowy lub przewodowy na 4 karty do tego? Dekodery tez musze kupić 4 bo w nc plus dali sasemcoma co z niczym nie działa. 4 dekodery po 300 zł to kupę kasy wiec wole te tańsze arrive ale nie wiem jakie? Ten droższy ma kilka głowic i wejścia na 2 karty ale po co to tez nie wiem. Chce kupić takie dekodery które jak by przestało przez na plus chodzić na spliterach sprzydały się one na coś dlatego pytam o te CryptoBox AB CR650 HD PVR.... proszę o wyrozumiałość. Słyszałem ze spliter do arrivy jest dobry wirelinka czy to prawda czy inny. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,a proszę coś więcej napisać, a czy ten dekoder jest znacznie lepszy od arrivy ? Jak tak to prostym językiem co ma lepszego? Wiem że pewnie denerwuje was takimi pytaniami ale jestem nowicjuszem w tych sprawach. Po co on ma wejścia na 2 karty?

A spliter divisio czym się różni od wirelinka. ? Dlaczego ten polecacie? Proszę o glebsza wypowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...