Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba niema sensu kombinować.Prędzej czy później i tak kazdemu odpalą.(już probowali była taka pula testowa że im nawet infolinie nie wyrabiały;) )Na teraz odrobinę kurek zmniejszyli co nie zmienia faktu ze pechowo musze mieć akurat licznik na moich 2:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy z NC+ jak miałeś kartę Cameleon po Cyfrze + to ją masz nadal. Nowi abonenci NC+ dostają nowe karty Canyman niestety. Abo po starej Cyfrze + nie zabierają Cameleonów i tak zostanie. Odpalą im tylko licznik ECM by sobie nie dzielili po splitterze uprawnień z karty na kilka TV w domu. Ot strategia NC+. Bierzecie nasz MR a nie dzielicie sobie za friko z jednej karty sami :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kombinują czy ktoś ma może umowę na czas nieokreślony i może napisać jaką kwotę płaci ??Ja gdy mi założą licznik to rezygnuje.Wcześniej było fajnie i miło każdy oglądał co chciał i kiedy chciał. Jedynie chyba wchodzi w grę warunkowanie umowy albo zostawiają bez licznika albo umowa na czas nieokreślony i jak włączą licznik to papa po miesiącu i witaj TVkablowa:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy z NC+ jak miałeś kartę Cameleon po Cyfrze + to ją masz nadal. Nowi abonenci NC+ dostają nowe karty Canyman niestety. Abo po starej Cyfrze + nie zabierają Cameleonów i tak zostanie. Odpalą im tylko licznik ECM by sobie nie dzielili po splitterze uprawnień z karty na kilka TV w domu. Ot strategia NC+. Bierzecie nasz MR a nie dzielicie sobie za friko z jednej karty sami :sad:

Przeczuwam ze predziej czy pózniej tak nastapi wymiana kart z cameleonów na cajmany

Jak zwykle kombinują czy ktoś ma może umowę na czas nieokreślony i może napisać jaką kwotę płaci ??Ja gdy mi założą licznik to rezygnuje.Wcześniej było fajnie i miło każdy oglądał co chciał i kiedy chciał. Jedynie chyba wchodzi w grę warunkowanie umowy albo zostawiają bez licznika albo umowa na czas nieokreślony i jak włączą licznik to papa po miesiącu i witaj TVkablowa:).

Umowa na czas nieokreslony to była by fajna sprawa ale po cenach takich jak umowie na czas okreslony ale na to nie ma szans.Nikt sie nie zgodzi żeby szło w każdym momencie rozwiazac umowe operatorom zalezy na lolajce ,wtedy mają pewną kase.Mozesz jechac na umowie na czas nieokreslony ale ceny sa zabojce

Edytowane przez Arek1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu swiezak,licze na wsparcie. Posiadam spliter clone+ z trzema kartami,jakis czas temu 1 karta kliencka przestała łaczyc sie z serwerem(nie moze sie polaczyc),chodzila w PACE PVR. Nie chodzi takze w pozostalych tunerach Ferdek 8900 i Manta . Da sie cos zrobic z tą kartą? Warto kupic nową? Z góry dzieki

Edytowane przez PYCH INTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś napisać jak ten licznik ECM dokładnie działa ? Używam Clone+ i dzielę nc+ w sumie na 4 TV. Czasami w zależności od kanału obraz zatrzymuje się na jakiś czas. Po zmianie kanału wszystko działa, ale jak się wróci na kanał poprzedni to znowu się zacina. Nie wiem od czego to zależy bo czasami jak się nawet ogląda na trzech telewizorach w tym samym czasie to jest wszystko ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik to mniej więcej takia reakcja:

tv 1 działa ok

tv 2 działa ok

tv 3 po podłączeniu splittera/uruchomieniu kanału z tp na którym jest licznik = zacinanie się obrazu na kazdym z 3tv trwa to od 10sekund do 3minut * testują różne ramki czasowe. Chodzi o to ze karta niejako liczy ilość kanałow które są z niej dekodowane i jeśli jest flaga na 2 tak zwane sidy to przy 3cim następuje blokada karty która zaczyna wysyłać fałszywe klucze.

 

To tak nie zagłębiając się w szczegóły techniczne.Na mój swojski rozum.

 

Nie każdy kanał /(tp z kanałami miał licznik /ma)

Można wszystko sprawdzić jedynie organoleptycznie- sagemcom 83 lub 87/tudzież splittery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. To by potwierdzało to co się u mnie dzieje bo na niektórych kanałach właśnie wszystko jest ok i nie tnie się przy jednoczesnym oglądaniu telewizji na kilku odbiornikach.

 

Clone + juz nie ma wsparcia.

Kaspian0007 dzieki. Wiem ze clone + nie ma wsparcia,masz jakas wiedze ile to jeszcze pochodzi bez aktualizacji? Ja swoj spliter aktualizowalem ze 2 lata temu,smiga bez zarzutu poza wspmniana wyzej kartą Skoro Pych sie zawinąl z tematem to cos na rzeczy musi byc.Warto kupic karte kliencką? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem sytuacje taką, że jedna karta Clone+ działała poprawnie, a druga tylko świeciła, ale nie potrafiła się połaczyć z stacją. Na szczęście udalo mi się wysłać do serwisu Clone+, który nie stwierdził usterki, a chyba wgrał oprogramowanie(?). Póki co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu swiezak,licze na wsparcie. Posiadam spliter clone+ z trzema kartami,jakis czas temu 1 karta kliencka przestała łaczyc sie z serwerem(nie moze sie polaczyc),chodzila w PACE PVR. Nie chodzi takze w pozostalych tunerach Ferdek 8900 i Manta . Da sie cos zrobic z tą kartą? Warto kupic nową? Z góry dzieki

Próbowałeś tą kartę aktywować wkładając na chwilę do serwera? [bo może się zawiesiła]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj u mnie coś się działo z kartami rflink, wieczorem przestały na raz działać wszystkie trzy używane przeze mnie, tak jakby nie było komunikacji między bazą a kartami w dekoderach, pomógł restart dekoderów i splitera oraz ponowne zaprogramowanie kart. Pierwszy raz spotkałem sie z taką sytuacją a splitera używam 7lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...