Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki spliter bezprzewodowy polecacie, na allegro znalazłem rflink100, co o nim sądzicie ?

Tu już nie biega o to co ci ktoś poleci.

Musisz w tych czasach brać pod uwagę ile ci to pochodzi, choć cena 100 zł sprawia, że nawet jakby za kilka miesięcy ci [ i reszcie] padło to nie stracisz.

Gorzej jakby ktoś planował zakup splittera droższego + do niego dekodery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na 100% czy po wymianie PACE na nowy dekoder to ten nowy zostanie sparowany z kartą czy będzie działał ze splitterem?

Na P.box nie działa żaden spliter. W planach operatora jest wyeliminowanie MR na 2 karty. Wszystko będzie w sieci. Tak więc Ci co tak ochoczo wymieniają Pejsy na P.boxy mogą być niemile zaskoczeni. Dla kolekcji nie wprowadzili kart Cayman. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam splitter Turbo v4.8, w tym momencie współpracuje z ariva 103, mam zamiar dokupić drugi tuner i waham się pomiędzy Opticum XS65, a Opticum x310, potrzebuje tuner z wejściem na kartę z tyłu tunera, a oba takie posiadają, czy oba te tunery będą współpracowały z tym splitterem?

Platforma nc+

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Uki1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem kompletnym nowicjuszem na tym forum i chciałbym zapytać w kwestii problemów z podziałem uprawnień, na jakie napotkałem po październikowych zmianach w nc+.

 

Do tego czasu dzieliłem uprawnienia przewodowo na 3 dekodery po instalacji telefonicznej za pomocą splitera no name z zielonymi kartami wyglądającymi jak płytka drukowana. W październiku jeden z dekoderów zaczął mi wyświetlać komunikat: "sygnał zakodowany" Próbowałem walczyć z tym dekoderem – Opticum X310, ale poległem. Sprawdzałem chyba wszystko, co możliwe, nawet połączenie kablowe, przez które idą uprawnienia, ale wygląda na to, że jest ono OK. Niestety, cały czas wyświetla mi się na nim napis “sygnał zakodowany”. Poczytałem więc sobie co nieco o tym problemie na Waszym forum i na moje rozumienie tematu, chyba znalazłem się w tej części abonentów, która ma założony, jak to nazywacie, “licznik”. W związku z tym ten Opticum, który jest trzecim podpiętym pod moją kartę matkę – wykrzacza się. Aktualnie mam taki status sieci: karta matka, pod którą przewodowo podpięte są 3 karty klienckie:

1 – w dekoderze Pace PVR 500GB,
2 – jakiś stary Philips HD,
3 – Opticum X310
.
Do tego mam jeszcze w innym pokoju kartę multiroomową z nc+, która pracuje na Sagemcomie (jesteśmy dużą rodziną).
 
Myślałem co zrobić, żeby Opticum również dostawał uprawnienia bez konieczności kupowania kolejnego abonamentu i jedynym pomysłem, jaki wpadł mi do głowy jest oddzielne sklonowanie karty matki i oddzielne karty do multiroomu. Czyli: z karty oryginalnej poszedłby sygnał przewodowo na Pace i Philipsa, a z karty multiroomowej – bezprzewodowo na Opticuma i jakiś inny dekoder, który musiałbym kupić zamiast Sagemcoma (czytałem, że one nie współpracują ze spliterami).
 
Ciekawe tylko czy jest to możliwe... W moim wypadku wiązałoby się to z zakupem dekodera (wymiana Sagemcoma) i zestawu bezprzewodowego do podziału uprawnień z karty – np. Clone+. Jak myślicie, zadziała to w takiej konfiguracji? Ile czasu może działać, bo piszecie dużo o końcu spliterów w ogóle... A może ktoś podpowie coś innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...