Skocz do zawartości

Active Family


Zxcvbnm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w czerwcu było tak:

4+: 0.13% (kanał wyprzedził: Kuchnia+, BBC Lifestyle, Discovery Life, Lifetime, E!)

16-49: 0.21% (kanał wyprzedził: Food Network, Domo+, BBC Lifestyle, Discovery Life, Kuchnia+, Lifetime, E!)

 

Dla mnie to mały szok, kanał który nie ma dość dużego zasięgu, ma sporą oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy  programy o kulisach zoo czy gotowaniu dla psów są dla widzów "active" :D. Kanał ma złą nazwę, powinno być samo Family  :mrgreen: Ale z tym co napisałeś (powyżej) to masz poniekąd rację, 4FUN FIT&DANCE zrezygnował z "FIT", tak samo jak ESKA TV z programu "ESKA FIT", więc chyba widzowie nie są jeszcze na to gotowi. :mrgreen:  :mrgreen:

 

Złą oglądalność ma dlatego, że tam nie ma NIC ciekawego, oglądając go przez >15 min można dostać  zaburzenia widzenia od jakości nie tyle obrazu co samych napisów czy dziwnie rozciągniętych oznakowań, logo, czasem napisów i plansz. W dodatku ten kanał to jedna wielka kompromitacja; przytaczając tylko kilka przykładów takich jak znikający dźwięk, lubiący się zawiesić playout na ekranie "reklama", dziwne kopie na różnych tp. (w tym słynny błąd telespazio, gdzie kanał szedł "za darmo"), a na różnych kopiach różne ramówki i wygląd np. logo, kłopoty finansowe, gdzie przez chwilę MWE wsadziło w ich miejsce nawet testy NUTA TV dopóki nie zapłacą... :mrgreen: Nie no...pełna profeska.....z takim podejściem to aż kusi widzów, żeby to oglądać  :wink:  :jupi:


Swoją drogę radzę zerknąć na ich stronę....yyyy...internetową?   Co tam się dzieje? Haha :crazy:  :arrow: http://activefamily.pl/

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła dostała własny program w Active Family pt. ''Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta."

Premiera 18 grudnia o 22:00.

https://satkurier.pl/news/176198/justyna-zyla-z-wlasnym-programem-w-active-family.html

 

No cóż, jaka stacja, takie gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł programu Justyny Żyły mnie rozwalił na łopatki hehe. :D Nie wróżę sukcesu, oglądalność Active Family jest znikoma, więc jej własny program szybciej zejdzie z anteny niż się pojawi. ;) Widać jest taka popularna w Polsce, że żadne duże stacje się nią nie zainteresowały. 

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Active Family od pewnego czasu emituje nietypową prognozę pogody:

Cytat

"Władek Bioły to góral z pochodzenia i synoptyk z konieczności. W swoich prognozach prawie nieomylny i raczej nieprzewidywalny. Wulkan pomysłów i dobrych rad, prekursor jedynego i wyjątkowego ""niedzielnego kącika fashion"" w programie pogodowym. Specjalnie dla Active Family wraz z zespołem, w postaci kolegi Pietera, opracowuje autorską prognozę pogody. Jak twierdzi, w prognozach prawie nigdy się nie myli, jeśli jednak się pomyli to przeprasza."


Włodek Bioły znany jest z Youtuba gdzie w ramach "Kuriera Glycarowskiego" prezentował pogodę dla swojego miejsca zamieszkania czyli jednego z regionów górskich. Emisja nietypowego serwisu codziennie o 22:00.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...