Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie rozwiązania umowy z telewizja canal+. Mianowicie chcialbym ja rozwiązać, pisałem z konsultantem na czacie jaka kwota jest za rozwiązanie umowy to napisal ze 1200zl na dzień dzisiejszy, sprawdziłem profil i rzeczywiście jest taka kwota, umowe mam do listopada, place miesięcznie 121,89zl. Posiadam tylko pakiet sportowy, pisze ze 241 kanałów.

 

Czy jest jakas inna możliwość zeby zapłacić cos mniej lub jakiś kruczek o którym nie wiem i mógłby pomoc? 

 

Proszę o pomoc, dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, betek napisał:

Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie rozwiązania umowy z telewizja canal+. Mianowicie chcialbym ja rozwiązać, pisałem z konsultantem na czacie jaka kwota jest za rozwiązanie umowy to napisal ze 1200zl na dzień dzisiejszy, sprawdziłem profil i rzeczywiście jest taka kwota, umowe mam do listopada, place miesięcznie 121,89zl. Posiadam tylko pakiet sportowy, pisze ze 241 kanałów.

 

Czy jest jakas inna możliwość zeby zapłacić cos mniej lub jakiś kruczek o którym nie wiem i mógłby pomoc? 

 

Proszę o pomoc, dziekuje i pozdrawiam.

Kiedyś bywało tak, że jak ktoś wysłał pismo z rezygnacją z powodu zmiany miejsca zamieszkania i braku możliwości instalacji anteny to zgadzali się na rozwiązania umowy bez kary umownej. Wystarczyła opinia instalatora. 

Ale to było lata temu. Nie wiem jak teraz, bo w sumie część swojej usługi mają on-line i tutaj może być problem, bo będą argumentować, że on-line też możesz korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaś Fasola to mnie nie pocieszyłeś ;)

@ircios ale to co mam mu powiedzieć? Musze do tego z mieszkaniówki dzwonic i z nim gadac o tym czy obojetnie jakiego instalatora? Co jesli sprawdza cos w mieszkaniowce o tym, że jest taka możliwość i bez problemu można korzystac? Nigdy takiego czegos nie robiłem 😛

Edytowane przez betek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@betek - niczego konkretnego nie zrobisz, gdyż musiałbyś mieć twarde i niezaprzeczalne dowody na to, że w Twoim miejscu zamieszkania nagle przestała istnieć możliwość świadczenia usługi przez C+. Nawet jeśli postarasz się o opinię instalatora, to na upartego C+ pośle swojego człowieka i podda to weryfikacji na miejscu (a jeszcze za to będziesz musiał zapłacić).

 

Nie wiem, z jakich realnych powodów chcesz znaleźć skuteczny pretekst do przedwczesnego rozwiązania umowy, jednak decydując się na podpisanie umowy długoterminowej musiałeś mieć tego świadomość, iż będziesz musiał dotrzymać jej warunków od początku do końca jej trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx wiem, ze maja lub mieli..

 

A co tam w umowie pisze, bo nie mam jej przed soba, jest cos innego czy tylko tyle ze trzeba zapłacić za każdy miesiąc tyle ile się nalezy? Wczoraj ja troche czytalem ale tak to tam napisane ze sie pogubiłem..  odsyłanie do innych paragrafów punktów, ehh... dziwnie to napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawel napisał:

Napisz do nich, że zmieniła się Twoja sytuacja życiowa (strata pracy, choroba) i poproś o zmniejszenie pakietu, bo rozwiązać umowę będzie trudno.

 

 

Nie bądź naiwny - kogo to obchodzi? Umowa to umowa i koniec tematu. Gościu wiedział co podpisuję, więc albo niech płaci co miesiąc tak jak należy, albo niech liczy się z konsekwencjami.

 

A jeśli gościu nie wie czego chce, to następnym razem niech się 10 razy zastanowi zanim cokolwiek podpisze. Ewentualnie niech korzysta z alternatywnych opcji (aby oglądać telewizję, niekoniecznie trzeba podpisywać umowy długoterminowe - wystarczą pakiety online itp.).

 

@betek - nie gniewaj się, ale zachowujesz się jak dzieciak. Napaliłeś się na ofertę, podpisałeś umowę i nagle Tobie się znudziło? Gdybyś miał jakieś racjonalne i uzasadnione przesłanki do rozwiązania umowy, to po prostu byś to napisał i wtedy może ktoś by doradził Tobie, co ewentualnie można byłoby zrobić. A tak na siłę szukasz pretekstu do rozwiązania umowy, licząc na to, ze unikniesz konsekwencji. Szkoda Twojego czasu i energii. 

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, betek napisał:

@Pawel @ircios @k05 tylko ze nie zmieniłem miejsca zamieszkania, a pewnie tez beda chcieli na to papier. O online moge napisac ze słaby internet i nie da rady ogladac moze.

Przeczytałem post Twój i @Pawel i tak mi się to zlało w jeden, że myślałem, że faktycznie zmieniasz miejsce zamieszkania. Stąd też mój poprzedni post.

Jeżeli nie zmieniasz to raczej nie ma wyboru tylko płacić dalej albo rozwiązać umowę z karą.

@grreg2084 ma rację - Szkoda Twojego czasu i energii na kombinacje, bo i tak nic nie ugrasz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@betek - jeśli chciałeś oglądać tylko Premier League, to wystarczyło sukcesywnie korzystać z Canal+ Online (bez abonamentu). Po pierwsze miałbyś wszystko dużo taniej, a po drugie - gdybyś nie miał czasu na oglądanie TV - nie musiałbyś przez ten czas za to płacić.

 

No i oczywiście nikt Tobie nie gwarantował, że Premier League będzie wiecznie w C+.

 

Nie gniewaj się, ale sam sobie narobiłeś "smrodu". Lepiej zostaw to wszystko w spokoju, płać do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał:

Jeszcze może będzie miał jedną nadzieję jeżeli zmieni się regulamin HBO GO (HBO MAX) i będzie mógł wtedy bez kary wypowiedzieć umowę.

Ale czy tak będzie się okaże w tym miesiącu.

 

O ile oczywiście posiada pakiet HBO z HBO GO.

To nie będzie takie łatwe już musieliby pisma rozsyłać, 30 dni przed datą modyfikacji usługi do 02.08 maja czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...