Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie przymusowa migracja czy dociągnięcie do końca obecnych umów a połowa postów w kilku wątkach jest z pytaniami typu "wyłączyli mi 13th street, jak mam napisać wypowiedzenie?". Śmiesznie wygląda gdy ktoś chce kończyć umowę (którą nierzadko podpisał miesiąc wcześniej) gdy wyłączają niszowy kanał, a nie cieszy się że ma całą paczkę C+ za którą musiałby dopłacić w nowej umowie kilkadziesiąt złotych. Bo tych co podpisali umowę i z przyczyn losowych nie będą oglądać i jest to świetna okazja na zakończenie umowy to pewnie można na palcach jednej ręki liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Na chwilę obecną nie wiadomo czy będzie przymusowa migracja czy dociągnięcie do końca obecnych umów a połowa postów w kilku wątkach jest z pytaniami typu "wyłączyli mi 13th street, jak mam napisać wypowiedzenie?". Śmiesznie wygląda gdy ktoś chce kończyć umowę (którą nierzadko podpisał miesiąc wcześniej) gdy wyłączają niszowy kanał, a nie cieszy się że ma całą paczkę C+ za którą musiałby dopłacić w nowej umowie kilkadziesiąt złotych. Bo tych co podpisali umowę i z przyczyn losowych nie będą oglądać i jest to świetna okazja na zakończenie umowy to pewnie można na palcach jednej ręki liczyć.

To pretekst do negocjowania nowej , lepszej umowy. W pupie mam 13str :), chce sie pozbyc HBO ktore zeszlo na psy i negocjowac z lepszej pozycji z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie wypowiedzenia,mam umowe jeszcze na 15 miesiecy z cyfra plus mam pakiet canal plus optimum hd płace 71 zł,posiadam tez 2 cameleony za ktore płace 20zł razem 90zł .Mam powłanczane wszystko i umowe jeszcze wazna bardzo długo a wypowiedzenie chce wysłac tylko dlatego zeby w negocjacjach uzyskac cos lepszego.Mam pytanko czy te wypowiedzenie wysłac teraz z data 30 kwietnia bo tak mi sugerowano czy z jakas inna data i jaki wpisac powód zeby to miało rece i nogi,bede wdzieczny za odpowiedz.Jesli chodzi o mnie to chciałbym wynegocjowac pakiet mniej wiecej przypomionajacy optimum hd z paczka canal plus 2 karty bym chciał aby mi zostawili.czyli mniej wiecej 90zł moge nadal płacic,mysle ze za 2-3 tygodnie moze bedzie to mozliwe pozdrawiam ps pytam o to 3 raz, rozumiem ok nie ten watek ale skoro piszecie tu o roznych [beep] czy ktos mogłby mi pomoc?

 

Spróbuj na tym wątku z tym pytaniem: viewtopic.php?f=6&t=230&start=6180

 

Ale kompletnie nie rozumiem po co chcesz to robić - skoro masz jeszcze 15 m-cy ważną umowę z wszystkimi C+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego ma sie specjalnie cieszyc ze ma canal plus skoro wlasnie przed chwila canal plus dostał w umowie ?

 

No właśnie - dostał w umowie i ma - nikt nie zabiera - więc po co w tym momencie kombinować z migracją - tymbardziej, że ponoć o wiele lepszy kontent teraz jest w C+ :>

 

To pretekst do negocjowania nowej , lepszej umowy. W pupie mam 13str :), chce sie pozbyc HBO ktore zeszlo na psy i negocjowac z lepszej pozycji z nc+.

 

Każdy zrobi jak uważa, ale IMHO w stytuacji kiedy ma się pakiet, z którego jest się zadowolonym (na dodatek w dobrej cenie), jakiekolwiek gierki są bezsensowne i mogą się odbić czkawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają Optimum w cenach promocyjnych to wcale nie powinni migrować, bo za to samo będą płacić 40,50,60% więcej...

Dokładnie, teraz mam za 77zł multiroom + eurosport2 + HBO jeszcze na 3 mce / umowa jeszcze z rok ważna,

Teraz po tych zmianach dodali mi nsport w HD

Mam to co chcę mieć :)

Mam nadzieje że nie będzie żadnego terminu na migrację przed końcem umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie obsługi zaproponowano mi migracje z pakietu Kompakt HD (35 zł + 5 zł za Pace PVR) na Komfort+ za 39 zł z dekoderem PVR BOX+ 250GB bez opłat miesięcznych za ten sprzęt.

 

Co ciekawe gdybym chciał zostać przy Pace PVR 500 GB to za każdy miesiąc użytkowania płaciłbym 20 zł- zupełnie bez sensu. Coś mi się widzi że na gwałt chcą się pozbyć starego sprzętu z Cyfry+. Pozbyć się problemu z kodowaniem.

 

Ostatecznie umowy nie podpisałem bo brak jest dekoderów z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie mam Canal+Optimum HD + HD promo + multiroom. Za wszystko płace 71zł. PO kiego mam do nich dzwonić i przechodzić do nc+, jak tam za to samo bede musiał płacić pewnie ze 110-120 zł. Za kilka kanałów jak FOX HD? Za to, że kilkanaście kanałów nie bede mial gwarantowanych [ w tym eurosporty]? Ludzie opamiętajcie się i zostawajcie przy swoim umowach jak nie dostaliście żadnego listu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko faktycznie można było zostać przy swoich umowach to ja z miłą chęcią zostane. Mimo ze place 81zł za c+optimum hd i hd promo +multiromm + nsport i mgm 6 miechów a umowa do wrzesnia 2014. I niech wywala te kanały co zapowiedzieli i moga nawet jeszcze kilka gniotów wywalic i tak bede zadowolony.

Jesli jednak bedzie trzeba migrowac to fajnie by bylo jakby zrobili pakiet C+ ze sportem ale bez C+ film i film2. Wzialbym go od razu bo zalezy mi na sporcie a na filmach mniej choc tez czasem ogladam. A zwykly C+ i C+ Famlily tez maja sporo filmow wiec byloby ok. Za takie cos moglbym placic 70-80zl (z multirommem na 2 karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe gdybym chciał zostać przy Pace PVR 500 GB to za każdy miesiąc użytkowania płaciłbym 20 zł- zupełnie bez sensu. Coś mi się widzi że na gwałt chcą się pozbyć starego sprzętu z Cyfry+. Pozbyć się problemu z kodowaniem.

 

Ostatecznie umowy nie podpisałem bo brak jest dekoderów z NC+

No to chcą się pozbyć dekoderów z cyfry czy nie :jupi: Czy raczej mają bałagan :evil: Za stary tuner 20zł miesięcznie a ADB nie ma :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej mi się to podoba. Nie chciałem migrować zwłaszcza że musiałbym płacić za to samo 20 zł drożej ale teraz widzę że usunęli kanał SciFi, dodatkowo Discovery HD nie działa a Discovery SD jest na kanale nie wiem jakim coś miedzy 200 a 300, Dodatkowo kanał HISTORY stał się kanałem premium więc pewnie też go nie będę mógł oglądać. I jak tu ich nie kochać nie chciałem ale muszę iść do konkurencji bo tam te kanały są i to taniej od mojego obecnego abonamentu(bo abo z nc+ to już w ogolę będzie z kosmosu)

 

P.S. O sporcie nie wspomnę bo mało oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...