Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maniekAG, rozróżniasz paczkę c+ od całej oferty canal+platinium?

 

na stronie masz:

Szczegolowe warunki swiadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM - 6 kanałów (bez promocji 70)

Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu CANAL+ Platinum - 114 kanałów (bez promocji 179)

 

dzizuuuu, a ten dalej swoje! Przeczytaj sobie:

 

Miała być PEŁNA oferta c+platinium a nie opcja dodatkowa. Z resztą dla abo cyfry+ z paczką c+ nie robili łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj telefonicznie zaproponowali pakiet Gold z Multiroomem na starych zasadach (dwie oddzielne karty), pozostawienie Pace PVR HD, wszystko na 12 miesięcy za 89 zł. Rezygnacja została wysłana listownie. Osobiście uważam, że oferta nie była zła ale nie skorzystałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekAG, rozróżniasz paczkę c+ od całej oferty canal+platinium?

 

na stronie masz:

Szczegolowe warunki swiadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM - 6 kanałów (bez promocji 70)

Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu CANAL+ Platinum - 114 kanałów (bez promocji 179)

 

dzizuuuu, a ten dalej swoje! Przeczytaj sobie:

 

Miała być PEŁNA oferta c+platinium a nie opcja dodatkowa. Z resztą dla abo cyfry+ z paczką c+ nie robili łaski.

 

W nc+ dużo miało być, a co jest wszyscy widzimy.

 

Podobnie jak Ty mam C+Superpremium i chciałbym dostać na 3 miesiące nowy pakiet za starą cenę, aby się przekonać co jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wzór wypowiedzenia Cyfry+ ze względu na ten mail: "Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament."

Co ważne umowę mam do października i chcę ją dociągnąć do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja do tej pory nie otrzymałem listu, więc działa wszystko na starych zasadach, płace 112,90 (Canal+ Optima, HBO i HD Optimum). Zadzwonili do mnie w sprawie migracji, na początku oferowano mi 178 zł za pakiet All, potem zeszli do poziomu 134 zł, ale już nie za cały pakiet tylko to co mam (Canal + HBO+ dekoder wynajem 5 zł),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą kontakt z infolinią...

Mam C+ superoptimum z HBO za 99zł

Propozycja:Platinium+HBO=129zł

Powiedziałem, że interesuje mnie następujący zestaw: Platinium,HBO, mediabox oraz MR z 2 boxami+ na 18m-cy. Ich oferta 149 =5zł za mediaboxa=154...Podziękowałem mówiąc że czekam na zmianę prezesa i nową propozycję...max mogę dać 130, bo czytałem że ktoś tutaj dostał taki zestaw za taką cenę. Pani też powiedziała, że listy zostały wysłane 2 kwietnia..więc albo faktycznie tak jest albo nie wie co mówi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma pare pytan co do migracji z c+ do nc+ rozmawialem z konsultantem 25 marca zaproponowali mi platinum za 99 zł + do wyboru dekoder zgodzilem sie konczyla mi sie promocja i musial bym placic 107 zl za moj pakiet konsultant czytal mi chyba z 20 min regulamin nowej umowy potem przy dekoderze stwierdzil ze cos mu nie dzial w systemie i powiedzial ze oddzwoni do mnie nastepnego dnia jak wszystko wyjasni z pzrelozonymi do dzis nie odezwal sie stad moje pytanie cyz migracja zostala dokonana a tylko kwestia dekodera [mialem zaplaci z gory 199 zl za ten najlepszy turbo] jest nieznana i czemu nie moge sie doczekac telefon co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mogę tak zrobić ? zależy mi na dociągnięciu obecnej umowy, a nie chcę automatycznego przedłużenia ...

Albo wypowiadasz umowę teraz z uwagi na usunięcie kanałów gwarantowanych i Twoja umowa kończy się z końcem kwietnia albo piszesz wypowiedzenie koło sierpnia i wtedy kończysz umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego. Chyba, że do tego czasu dostaniemy sławetną ofertę od nc+ z "przymusową migracją" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma pare pytan co do migracji z c+ do nc+ rozmawialem z konsultantem 25 marca zaproponowali mi platinum za 99 zł + do wyboru dekoder zgodzilem sie konczyla mi sie promocja i musial bym placic 107 zl za moj pakiet konsultant czytal mi chyba z 20 min regulamin nowej umowy potem przy dekoderze stwierdzil ze cos mu nie dzial w systemie i powiedzial ze oddzwoni do mnie nastepnego dnia jak wszystko wyjasni z pzrelozonymi do dzis nie odezwal sie stad moje pytanie cyz migracja zostala dokonana a tylko kwestia dekodera [mialem zaplaci z gory 199 zl za ten najlepszy turbo] jest nieznana i czemu nie moge sie doczekac telefon co o tym sadzicie?

 

Pewnie konsultant migrował do Polsatu! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mogę tak zrobić ? zależy mi na dociągnięciu obecnej umowy, a nie chcę automatycznego przedłużenia ...

Albo wypowiadasz umowę teraz z uwagi na usunięcie kanałów gwarantowanych i Twoja umowa kończy się z końcem kwietnia albo piszesz wypowiedzenie koło sierpnia i wtedy kończysz umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego. Chyba, że do tego czasu dostaniemy sławetną ofertę od nc+ z "przymusową migracją" :)

 

 

Dzięki za pomoc! A mogę wysłać już teraz wypowiedzenie (a nie koło sierpnia), że kończę umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego ? Uchroni mnie przed ewentualną automatyczną migracją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma pare pytan co do migracji z c+ do nc+ rozmawialem z konsultantem 25 marca zaproponowali mi platinum za 99 zł + do wyboru dekoder zgodzilem sie konczyla mi sie promocja i musial bym placic 107 zl za moj pakiet konsultant czytal mi chyba z 20 min regulamin nowej umowy potem przy dekoderze stwierdzil ze cos mu nie dzial w systemie i powiedzial ze oddzwoni do mnie nastepnego dnia jak wszystko wyjasni z pzrelozonymi do dzis nie odezwal sie stad moje pytanie cyz migracja zostala dokonana a tylko kwestia dekodera [mialem zaplaci z gory 199 zl za ten najlepszy turbo] jest nieznana i czemu nie moge sie doczekac telefon co o tym sadzicie?

 

zarty zartami ale prosze o powazna porade mam czekać laskawie na telefon czy sam dzwonić wg niego nowa umowa miala obowiązywać od kwietnia wiec nie zmaierzam im za darmo placic za cos czego nie mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! A mogę wysłać już teraz wypowiedzenie (a nie koło sierpnia), że kończę umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego ? Uchroni mnie przed ewentualną automatyczną migracją ?

Myślę, że jak najbardziej możesz już teraz wysłać wypowiedzenie z wolą nieprzedłużania swojej umowy. A na drugie pytanie to raczej nikt na tym forum nie jest Ci w stanie udzielić odpowiedzi niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! A mogę wysłać już teraz wypowiedzenie (a nie koło sierpnia), że kończę umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego ? Uchroni mnie przed ewentualną automatyczną migracją ?

Myślę, że jak najbardziej możesz już teraz wysłać wypowiedzenie z wolą nieprzedłużania swojej umowy. A na drugie pytanie to raczej nikt na tym forum nie jest Ci w stanie udzielić odpowiedzi niestety...

 

No właśnie te pierwsze pytanie jest uzależnione od drugiego :D Może ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też skończył się rabat na C+Optmium, płaciłem 53 zł, a teraz jest 107 zł + do tego HBO (20zł), MR(10zł), dekoder PVR 250GB(5zł) co daje mi teraz 142 zł/msc, a miesiąc temu było 88 zł... Jak myślicie, czy opłaca się przejść na Canal+Platinum? Do tego chce MR z 3 dekoderami, ale już bez HBO. Ile mogą chcieć za to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...