Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam c+ optimum hd i oprócz zmiany nazw canałow c+ i dodaniu c+ film2 oraz family i family dwa NIC nie dodano obecnym abonentom ba nawet zabrano c+go i c+weekend

czyli suma sumarum dodano c+film2 -oto pełna cała oferta platinum bo animal planet i bbc hd nie działa;za takie oszustwo ze niby pełna oferta powinni dostać surową karę

podam przykład własny

mam c+optimum hd i multi razem 83zł-(choc srednio za 13mieś ok.65zł) to nowa oferta c+platinum gdzie tak defakto JEDEN kanał dochodzi kilka znika miałbym płacić 140zł-złodziejstwo w biały dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę wysłać już teraz wypowiedzenie (a nie koło sierpnia), że kończę umowę wraz z zakończeniem okresu minimalnego ? Uchroni mnie przed ewentualną automatyczną migracją ?

 

Wypowiedzenie jak najbardziej możesz wysłać wcześniej, ale w żaden sposób nie uchroni cię to przed ewentualną ofertą migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom mojego wku.... :censored: osiągnął punkt krytyczny, najpierw propozycja 149 zł za podobny pakiet za który teraz płacę 91 zł a dzisiaj rano - brak uprawnień dla obu kanałów cinemax i całej paczki filmbox - mi już wszelkie członki opadły i nie mam zdrowia i ochoty z nimi walczyć wypowiedzenie poszło a dodatkowo przedłużyłem umowę z cp na full z mr za 89 zł - niech ten nowotór zdechnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos obeznany podpowiedziec? Jestem abonentem c+ i nie dostalem listu, czy w zwiazku z tym nc+ podwyzszy abonament? czy dalej bede placil ta kwote co do tej pory? nie chce sie przejechac, ale jesli nie ma listu to i nie zostalem o zadnych zmianach poinformowany? Zrobil sie taki bajzel, ze nie wiadomo co robic.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.byłem abonentem c+ . mam takie pytanie dotyczące NC+. po rozmowie telefonicznej z konsultantem z nc+ zgodziłem sie na pakiet silver za 69 zł na 18 miesięcy.nie przypuszczałem ze zniknie mi parę kanałów, np travel,miałem też dostać pocztą do podpisania nową umowę. do tej pory nic nie dostałem.czy na tej podstawie mogę już zrezygnować z ich oferty.brak podpisu.rozmowa jest nagrana. z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos obeznany podpowiedziec? Jestem abonentem c+ i nie dostalem listu, czy w zwiazku z tym nc+ podwyzszy abonament? czy dalej bede placil ta kwote co do tej pory? nie chce sie przejechac, ale jesli nie ma listu to i nie zostalem o zadnych zmianach poinformowany? Zrobil sie taki bajzel, ze nie wiadomo co robic.

pozdrawiam

Jesli na chwile obecna nic nie dostałes to czekaj dostaniesz bedziesz reagował narazie trzeba czekac, ,mysle ze w ciagu max 10 dni powinno sie to wyjasnic zmoe jakas nowa oferta bedzie mzoe zejda z ceny trzeba cierpliwie czekac,ale wysłanie wypowiedzenia na pewno nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.

Do kwietnia płacę 41 zł za C+Komfort, od maja przez 3 m-ce po 82 zł i koniec umowy.

Jak myślicie - wypowiadać umowę w tej chwili aby uniknąć wyższych rachunków, czy zostać do końca umowy (płacić więcej) i oczekiwać oferty migracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę w C+ i abo 147 zł/mc. Wysłałem pod koniec marca wypowiedzenie (zakończenie umowy kwiecień 2013) i zadzwoniłem czy dotarło wypowiedzenie w dniu wczorajszym. Oczywiście dotarło i pytam o ofertę czy mają coś dla mnie i nie mają nic dla mnie, ot tak przyjęli rezygnację i tyle. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.

Do kwietnia płacę 41 zł za C+Komfort, od maja przez 3 m-ce po 82 zł i koniec umowy.

Jak myślicie - wypowiadać umowę w tej chwili aby uniknąć wyższych rachunków, czy zostać do końca umowy (płacić więcej) i oczekiwać oferty migracyjnej.

Możesz wypowiedzieć umowę ze względu na brak kilku gwarantowanych kanałów od 1 kwietnia (13th Street Universal, Zone Romantica). Zależy co Cię interesuje - jeśli zależy ci na Canal+ Sport to w tej chwili dostaniesz go od pakietu Canal+ Platinum, a ten kosztuje najtaniej 99 zł. na chwilę obecną dla migrujących, więc musiałbyś dopłacić te kilkanaście złotych, oczywiście trochę zwiększy Ci się ilość innych kanałów w porównaniu z obecnym Canal+ Komfort, pytanie, czy te kanały w ogóle by Cię interesowały (jakie, sprawdzisz na stronie nc+ >> oferta >> Canal+ Platinum).

 

Do pozostałych - nie bierzcie Canal+ Platinum za 99 albo z MR za 109 - za tyle to na spokojnie bez "negocjacji" i użerania się z konsultantami można w pierwszym lepszym punkcie nc+ dostać (przynajmniej w Lublinie, po pierwszym telefonie mi tyle zaproponowano). Na spokojnie, bez nerwów, można siąść przeczytać umowę, porozmawiać, doradzić się, nie bądźcie napaleni jak reksio na szynkę, pośpiech jest zawsze złym doradcą, a jak migracja dalej będzie słabo szła, to opamiętają się i zejdą z ceny (nieubłagane prawo rynku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos obeznany podpowiedziec? Jestem abonentem c+ i nie dostalem listu, czy w zwiazku z tym nc+ podwyzszy abonament? czy dalej bede placil ta kwote co do tej pory? nie chce sie przejechac, ale jesli nie ma listu to i nie zostalem o zadnych zmianach poinformowany? Zrobil sie taki bajzel, ze nie wiadomo co robic.

pozdrawiam

Czekać i śledzić forum to jedyne rozsądne wyjście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.

Do kwietnia płacę 41 zł za C+Komfort, od maja przez 3 m-ce po 82 zł i koniec umowy.

Jak myślicie - wypowiadać umowę w tej chwili aby uniknąć wyższych rachunków, czy zostać do końca umowy (płacić więcej) i oczekiwać oferty migracyjnej.

Możesz wypowiedzieć umowę ze względu na brak kilku gwarantowanych kanałów od 1 kwietnia (13th Street Universal, Zone Romantica). Zależy co Cię interesuje - jeśli zależy ci na Canal+ Sport to w tej chwili dostaniesz go od pakietu Canal+ Platinum, a ten kosztuje najtaniej 99 zł. na chwilę obecną dla migrujących, więc musiałbyś dopłacić te kilkanaście złotych, oczywiście trochę zwiększy Ci się ilość innych kanałów w porównaniu z obecnym Canal+ Komfort, pytanie, czy te kanały w ogóle by Cię interesowały (jakie, sprawdzisz na stronie nc+ >> oferta >> Canal+ Platinum).

 

).

Interesuje mnie wyłącznie piłka nożna, dlatego jestem w C+. Tak więc mogę pooglądać ten sezon do końca za 82 zł albo podziękować już teraz. Na migrację jak widać nie ma co liczyć (99 za piłkę - cena nie dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę w C+ i abo 147 zł/mc. Wysłałem pod koniec marca wypowiedzenie (zakończenie umowy kwiecień 2013) i zadzwoniłem czy dotarło wypowiedzenie w dniu wczorajszym. Oczywiście dotarło i pytam o ofertę czy mają coś dla mnie i nie mają nic dla mnie, ot tak przyjęli rezygnację i tyle. :crazy:

 

Jeżeli dalej infolinie będą oblegane to niestety nie ma co liczyć na zejście z ceny

Napisałeś rezygnację - to logiczne że nie jesteś zainteresowany ich propozycją proste

Mają innych tych którzy umowy mają jeszcze ponad rok i nimi się interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...