Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich bojach udało się uzyskać Universe + oraz CANAL+ PLATINUM OP (paczka 6 C+) wraz z wynajmem Pace 500 GB za 59 zł. Tak mnie wkurzali swoją asertywną postawą, że w ostatniej rozmowie przerwałem babce wywody i sam przejąłem inicjatywę.

Jak ktoś nie jest cierpliwy łatwo się zniechęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmigrowalem do nc +. Umowa jest na moja mame ale wszystkie formalnosci zalatwialem ja tzn. rozmawialem z konsultantem i umawialem sie z nim na pakiet canal + platinium, 2 dekodery ktore mam teraz i 2 karty cameleon ktore rowniez posiadalem. Oczywiscie w celu zmigorwania telefon musialem podac mamie aby zatwierdzila wszystko na co sie umowilismy. Mialo to miejsce w czwartek. Dzis sie zalogowalem do ICA i patrze. Rozumiem z tego, ze w sumie zostalem oszukany bo umawialem sie na Platinium a widze silver. Widze opcje dodatkowa Canal + Film i Premiere. Rozumiem ze sa to dwa dodatkowe canal + ktore sa w ofercie Platinium. Jakies pomysly jak wybrnac z tej sytuacji ?

 

Twoja oferta ( podglad w ICA )

 

pakiet

CANAL+ Silver

 

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

Najem ultraBOX+

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD

 

Sprzęt

 

UltraBox+/PVR PACE

więcej

 

UltraBox+/PVR PHILIPS (MR)

więcej

 

KARTA CAMELEON

KARTA CAMELEON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik w ICA zawsze wyświetla bez rabatów, więc tym się nie przejmuj. Co do platinum, a silver ze wszystkimi canal+, to różnica sprowadza się tylko do usług VOD w platinum, ale dostępnych TYLKO na dekoderach NC+. Jeśli takich nie masz, to nie ma różnicy między silver z paczką canal+ a platinum. Kanały będą te same dostępne. Co do ceny jaką negocjowałeś, musisz poczekać aż wystawią fakturę. Jeśli nie będzie się zgadzać, to reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik w ICA zawsze wyświetla bez rabatów, więc tym się nie przejmuj. Co do platinum, a silver ze wszystkimi canal+, to różnica sprowadza się tylko do usług VOD w platinum, ale dostępnych TYLKO na dekoderach NC+. Jeśli takich nie masz, to nie ma różnicy między silver z paczką canal+ a platinum. Kanały będą te same dostępne. Co do ceny jaką negocjowałeś, musisz poczekać aż wystawią fakturę. Jeśli nie będzie się zgadzać, to reklamacja.

 

ale co do zasady negocjował co innego... a to że coś nie będzie działało, bo dek, to może być dwa razy przedmiotem reklamacji - raz, że nie ten pakiet, a potem, że to co wynegocjował nie działa na deku (wprowadzono w błąd) - uważam, że nie muszę znać się na wszystkim (oficjalnie), ale skoro coś wynegocjował a jest inaczej to trzeba drążyć i uczyć szacunku do siebie...

sam nie chcę nic powyżej Universe'a, bo mi nie jest to potrzebne, ale jakby mi dali Universe'a, a w umowie Silver (bo niby to samo, a nawet lepiej) a do tego dek co nie wykorzystuje opcji Silver do końca (VOD? lub coś innego niepotrzebnego - nie widzę, bo mi w pracy zablokowano stronę z "promocjami" NC+) :) - to pisałbym 2 reklamacje jw. - to oni są profesjonalistami i skoro coś dają to ma chodzić na full... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczekałem przedostatnią ofertę (z poprzedeniego tygodnia) (Cofmort i 6xC+ z Pace 500 mB) za 55 pln i dziś zmigrowałem z ofertą Universe + 6xC+ z Pace500mb za 59 pln (na 12 m-cy). Umowa kończyła się 31.07. Wypowiedzenie wysłane. Konsultant czaił o co chodzi i użył zwrotu "krótka piłka...". Całkowicie mnie to zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was może mi potwierdzić jakoś te wasze promocje????

 

Bo jak mówię konsultantom że takie zestawy jak wy czyli Comfort + 6Cp i Pace 500GB za 59 pln to że czegoś takiego nie ma:((

 

Jak jeszcze dodatkowo wspominam o multiroomie za 0 pln i 5 pln za philipsa 250GB to ogóle mówią że nie ma czegoś takiego

 

Czekam na wasze potwierdzenia.

 

PS: wypowiedzenie wysłanie i potwierdzone i dodatkowo reklamacja bo źle policzyli mi okres wypowiedzenia powinien byc koniec umowy na 31.07 a oficjalnie potwierdzona jest data 31.08.

 

Pozdro

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o to screen z mojego konta ica. Zaden konsultant nie powie ci ze taka oferta jest :) z tych niższego stopnia. Dopiero jesli zadzwoni osoba majaca uprawnienia do zlozenia takiej oferty moze ja dostaniesz. Ale to sie dzieje zazwyczaj w ostatnie dni obowiazywania umowy.

 

2hqvtys.jpg

 

ircios - nadal czekasz na oferte ? przypomnij sie im meilem ze zdajesz sprzet bo nie dostales satysfakcjonującej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może przejść na ciemną stronę mocy ;) Ruscy czekają tylko na takich klientów których platformy cyfrowe ostro olewają.

 

Edit:

Mimo wszystko sądzę że dostanie tą swoją upragnioną ofertę do 69 zł od NC+ (Silver lub Universe z pełną paczką C+) :D Oni tam naprawdę starają się nie stracić klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o to screen z mojego konta ica. Zaden konsultant nie powie ci ze taka oferta jest :) z tych niższego stopnia. Dopiero jesli zadzwoni osoba majaca uprawnienia do zlozenia takiej oferty moze ja dostaniesz. Ale to sie dzieje zazwyczaj w ostatnie dni obowiazywania umowy.

 

2hqvtys.jpg

 

piękna rzecz... bez MR za 54 zł bym brał i się tez chwalił... tylko pogratulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można? można!

60 zł to tyle co mniej więcej Komfort z C+ w HD - mniej więcej odpowiada temu Universe+6C+... (bo Comfort za biedny)

nowa definicja rozrywki a różnica nie taka znów wielka... no chyba że Platinum z odpowiednim dekiem... to wtedy zrozumiała oferta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj rozmawiałem z konsulem i dostałem ofertę na 12 miesięcy, silver + 6xC+,dodatkowa karta camela, dekoder Philips 500gd za 0 do tej pory płaciłem 5zł i nie chcą mi dać dodatkowedo dekla wszystko za 79zł. Aktualnie płacę za pakiet optimum z całym c+ 78zł + 5zł wynajem dekodera, koniec umowy w listopadzie. Byłbym wdzięczny za podpowiedź brać tak jak jest czy coś powalczyć przynajmniej o 2 dekoder. Dziś wieczorem ma dzwonić konsultant w sprawie dogadania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez negocjowałem z nimi niedawno i wziąłem to co ty masz za 79 - jak Ci sie chce targować sie jeszcze z nimi o 10 zł niższy abonament to sie targuj ale ja juz miałem dość tych ciągłych telefonów od nich z zastrzeżonego i wziąłem to za 79, ewentualnie możesz jeszcze wyciągnąć w tej kwocie HBO na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...