Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja otrzymałem od nich pismo, czy jestem pierwszy ? 13 czerwca zmigrowałem, a tydzień później otrzymałem list takiej treści:

 

" Z przykrością przyjęliśmy wiadomość o rozwiązaniu Umowy o Abonament. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli. Umowa o Abonament uległa rozwiązaniu. W ciągu 30 dni prosimy o zwrot sprzętu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas ..."

 

z poważaniem

 

Dyrektor ds. ZR z K

 

No, chyba padnę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzownilem dzis do NC+ poprosilem o rozmowe z kims z wyzszymi uprawnieniami. Powod: Zawarta umowa 26 czerwca ktora nie zostala wprowadzona . Moja sie skonczyla uprawnienia na karcie wygasly. Po dluzszej rozmowie zdecydowalem sie na anulowanie wczesniejszej reklamacji i podpisanie na tych samych warunkach nowego aneksu. Konsultant do okola musial ja wprowadzac. Swieci wszystko zamowione. Okazalo sie ze problem jest 18 miesieczny kontrakt jaki mi dano do wyboru. System tego nie chce przyjac w dodatku ze dostalem 6x canal+ na cala dlugosc umowy. Zobaczymy jak to bedzie. Wiem ze 6x canal+ ma nie byc ujety w aneksie bo system tego nie pusci jednak podczas rozmowy telefonicznej nagrywanej zapewniony zostalem ze bedzie dostepny przez 18 miesiecy gratis. Dziwne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza super niepowtarzalna oferta all inclusive 179 zł 18 miesięcy lub Platinum wraz z HBO 9 miesięcy 129 zł i 9 po 149 zł czułem się wyróżniony sam się zastanawiam dlaczego nie wyraziłem zgody :?:crazy:

 

bo masz fula w cyfrze.nie mogą zrozumieć,że czasy sie zmieniły i już nikt nie chce takiej kasy bulić za papke reklamową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie od doręczenia Cyfra rejestruje wypowiedzenie umowy ?

Mnie podbili odbiór poleconego 25.06.2013, a 3.07.2013 miałem telefon z "super ofertą" i info że zarejestrowali wypowiedzenie.

1.07.2013 też miałem telefon, ale wypowiedzenie jeszcze nie było wtedy zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca lipca canal plus hbo plus MR - 2 karty,pace płaćę 130.00zł.WYPOWIEDZENIE wysłane - 3 telefony proponują platynę c - hbo ,mr pace za 124.00zł,umowa na 12 miechów.

Co otym sądzicie- w sumie mam 6 zeta taniej

MAGDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. W niedziele zmigrowałem do nc+ na: Canal+ Platinium, HBO, Multiroom i wymiana sagema na pace w cenie 99 zeta. W cyfrze posiadałem pakiet Canal+HBO Superpremium , Multiroom, Sagemcom Ds187 w cenie 119 zeta umowa do 30.06.2013 wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda

ale za to masz spokój, że nic ci nie zmienią, że nie będziesz musiała pisać reklamacji i użerać się z nimi. Poza tym istnieje teoretyczna opcja, że jak coś tam dołączą to dadzą do nominalnej platyny, a tym co mają w niższych pakietach tylko opcję 6/C+ nie dadzą lub zrobią opcję płatną ale wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cuda piszesz.pełną platynę z hbo można za 99zł wyrwać.a jak tak doradzasz to trzeba było napisać już,że dostanie pełną platynę z usługami internetowymi za,które Magda będzie płacić,a nie skorzysta.a druga sprawa nie odbierze polsatu hd.najwyższym pakietem jest universe,który nie ma opcji internetowych i canal +.i raczej mało prawdopodobne,aby nowe kanały tylko do platyny trafiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...