Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak - choć nie do końca - mój kolega jak poszedł do salonu - to dostał taką standardową ofertę a potem poszedł do znajomego do salonu i dostał zdecydowanie lepiej (z 15 zł mniej za to samo na pakiecie ok.90złotowym), ale to jeszcze było za C+ (bez tego N ;p)... pozostaje więc może upatrzyć sobie jakąś miłą Panią (kierowniczkę najlepiej) w jakimś salonie i "zaznajamiać"? ;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia. Przy migracji (wczoraj telefon od nich) proponują mi Gold + HBO za 99 zł lub Platinum + HBO za 109 zł (jeśli nic nie pomyliłem). Na opcjach HD mi nie zależy, niespecjalnie też na Canal+ Sport (choć bez niego tracę też Canal+ podstawowy, a ten oraz Canal+ Film to jedyne, co IMHO warto mieć z paczki sześciu).

Czy mogę coś takiego ugrać (Gold + HBO lub Platinum + HBO, do tego obecny Pace HD 500 GB 0,00 zł) za góra 90 zł przy umowie 12-miesięcznej? Za ile to mogę to mieć przy twardych negocjacjach? Czekać na kolejne oferty czy wysyłać wypowiedzenie już teraz? Poradźcie, bo słabo się w tych meandrach targowania orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę migrować w tej samej opłacie abonamentowej pod warunkiem dołączenia MGM + nSport.

 

Da radę?

 

wszystko da radę choć bedzie ciężko,a MGM i nsport to normalnie w pakiecie będziesz miał i tym wogóle sie nie martw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę migrować w tej samej opłacie abonamentowej pod warunkiem dołączenia MGM + nSport.

 

Da radę?

To o nSport też teraz trza się targować? Wymiękam...

Prawie nikt mnie nie zrozumiał.

Chcę zachować kanały z pakietu CANAL+ Prestige HD

Pace HD 500GB 0,00

Sagemcom HD 0,00

Multiroom 0,00

i dodatkowo MGM oraz nSport

 

Razem za 122 PLN

 

Tak to to sobie wymyśliłem. To są moje warunki do migracji, jeśli nie, to pozostanę jeszcze rok z hakiem na obecnej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę migrować w tej samej opłacie abonamentowej pod warunkiem dołączenia MGM + nSport.

 

Da radę?

To o nSport też teraz trza się targować? Wymiękam...

Prawie nikt mnie nie zrozumiał.

Chcę zachować kanały z pakietu CANAL+ Prestige HD

Pace HD 500GB 0,00

Sagemcom HD 0,00

Multiroom 0,00

i dodatkowo MGM oraz nSport

 

Razem za 122 PLN

 

Tak to to sobie wymyśliłem. To są moje warunki do migracji, jeśli nie, to pozostanę jeszcze rok z hakiem na obecnej umowie.

masz teraz fulla,i dadzą ci też fulla, za jedyne 179zł i niżej nie zjadą.tylko z wypowiedzeniem możesz ugrać taka cene jaką sobie wymysliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie nikt mnie nie zrozumiał.

Nie da się zmigrować z c+ do c+.

 

jeśli nie, to pozostanę jeszcze rok z hakiem na obecnej umowie.

To jedyna opcja pozostania na starej ofercie.

 

Jeśli chodzi o nsport i mgm, to napisz meila z prośba o włączenie tych kanałów i zobaczysz jak się do tego odniosą

Ano. Toż kilka miesięcy temu większość postów odnosiła się do tego jak wydębić te kanały. Zdaje się że zwykle potrzebne były dwa maile (po pierwszym odmowa a po drugim zgoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwilą zmigrowałem do nc+.Do tej pory miałem SUPERPREMIUM HD + 2xPACE + Multiroom za 129zł-umowa do 31 lipca 2013..Oferta po około 10 minutowych negocjacjach:

Canal+ Gold + 2 dodatkowe brakujące C+ + 2xPACE + Multiroom + HBO za 109zł i umowa na 18 miesięcy.

Dla mnie ofert bardzo dobra.Trzy razy podczas rozmowy pytałem dla pewności co wynegocjowałem i dostałem potwierdzenie więc w razie czego bo różnie już bywało mam potwierdzenie wszystkiego-oby nie było czarnych scenariuszy.Umowa wchodzi w życie od 1 sierpnia.

Pozdrawiam

Od razu napisałem maila z prośbą o potwierdzenie tego co wynegocjowałem dla pewności-dziś odpowiedź:

 

,,Szanowny Panie,

 

odpowiadając e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie na Pana kontrakcie dostępny jest pakiet CANAL+ Gold + HBO z opcją Mezzo. Prognozowana opłata za 08.2013 r. to 134 zł. Na kwotę tą składa się 109 zł za pakiet CANAL+ Gold + HBO, 20 zł za wynajem dekodera do usługi Multiroom i 5 zł za opcję Mezzo. Umowa zawarta jest na czas oznaczony obowiązujący do 31.07.2014 r.

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,,

 

No i nie zgadza się połowa z tego co trzy razy potwierdzała konsultantka.Krew człowieka zalewa...Nie pozostaje nic innego jak wysłać odstąpienie od umowy...A miało być tak pięknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zgadza się połowa z tego co trzy razy potwierdzała konsultantka.Krew człowieka zalewa...Nie pozostaje nic innego jak wysłać odstąpienie od umowy...A miało być tak pięknie....

Hmmm... wydaje mi się, że należałoby się powołać na rozmowę z konsultantka (niech odsłuchają nagranie) i zadać usankcjonowania wynegocjowanych warunków.

Po rozmowach z konsultantami w telefonii komórkowej - zapisuję zawsze z kim, o czym i kiedy rozmawiałem. Warto.

Na razie puściłbym to e-mailem - a listem, to samo - z tym, że wstawiłbym rygor, że jeśli nie chcą zawrzeć umowy na wynegocjowanych warunkach - wypowiadasz im w te 10 dni.

 

swoją drogą - nie mieści mi się w głoowie, że tak można... można się pomylić, ale to jest nagminne... wygląda jak oszustwo - a nagranie dowodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale po migracji do nc+ kilka kanałów ubędzie które teraz masz w c+

Niech sobie wycinają. Po co mi jakieś "wodotryski" - lecz kanały filmowe i sportowe te, które mam, mają pozostać.

 

He, he... kanały MGM i nSport mam już dołączone jako gratis - 6 m-y.

Chodzi oto, aby je utrzymać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zgadza się połowa z tego co trzy razy potwierdzała konsultantka.Krew człowieka zalewa...Nie pozostaje nic innego jak wysłać odstąpienie od umowy...A miało być tak pięknie....

 

 

Hmmm... wydaje mi się, że należałoby się powołać na rozmowę z konsultantka (niech odsłuchają nagranie) i zadać usankcjonowania wynegocjowanych warunków.

Po rozmowach z konsultantami w telefonii komórkowej - zapisuję zawsze z kim, o czym i kiedy rozmawiałem. Warto.

Na razie puściłbym to e-mailem - a listem, to samo - z tym, że wstawiłbym rygor, że jeśli nie chcą zawrzeć umowy na wynegocjowanych warunkach - wypowiadasz im w te 10 dni.

 

swoją drogą - nie mieści mi się w głoowie, że tak można... można się pomylić, ale to jest nagminne... wygląda jak oszustwo - a nagranie dowodem...

 

Wydaje mi się,że odstąpienie od umowy będzie szybszym i pewniejszym rozwiązaniem.Na reklamację trzeba czekać do 30 dni a to już przekroczy umowę z Cyfrą którą mam do 31 lipca-a obawiam się choć trzy razy pytałem o to co wynegocjowałem i dostałem potwierdzenie podczas rozmowy,że znając teraz do czego są zdolni to mi jeszcze coś z tą reklamacją pokiełbaszą i się to bd ciągnąć Bóg wie ile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale po migracji do nc+ kilka kanałów ubędzie które teraz masz w c+

Niech sobie wycinają. Po co mi jakieś "wodotryski" - lecz kanały filmowe i sportowe te, które mam, mają pozostać.

 

He, he... kanały MGM i nSport mam już dołączone jako gratis - 6 m-y.

Chodzi oto, aby je utrzymać :smile:

Dotychczasowi klienci CYFRY+ po migracji stracą dostęp do takich kanałów jak Universal Channel, Sci-Fi Channel, TCM, Cartoon Network, Trace, Zone Romantica, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, Travel Channel, Sportklub, Extreme Sports, France 2 HD, France 3, France 4, France 5 i France O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może spróbuj zadzwonić do działu utrzymania Klienta jeszcze? może uda Ci się trafić na kogoś, z kim można się dogadać? bez reklamacji... różni się ludzie przecież zdarzają? a wypowiedzenie jeszcze zdążysz wysłać... to szybsze rozwiązanie niż formalna droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam pytanie

do końca lipca mam pakiet KompaktHD z C+, z Cyfrą jestem od 6 lat, moja obecna umowa trwała 12 m-cy, przez 9 m-cy płaciłem 41 zł potem trzy m-ce 82 zł.

interesuje mnie pakiet Univers z paczką C+

za ile mogą mi go dac, lub co mogę wynegocjować?

HBO, Cinemax i inne opcje dodatkowe mnie nie interesują. wypowiedzenie zostało zarejestrowane, wczoraj proponowali mi gold za 85 zł i umowa na 18 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam pytanie

do końca lipca mam pakiet KompaktHD z C+, z Cyfrą jestem od 6 lat, moja obecna umowa trwała 12 m-cy, przez 9 m-cy płaciłem 41 zł potem trzy m-ce 82 zł.

interesuje mnie pakiet Univers z paczką C+

za ile mogą mi go dac, lub co mogę wynegocjować?

HBO, Cinemax i inne opcje dodatkowe mnie nie interesują. wypowiedzenie zostało zarejestrowane, wczoraj proponowali mi gold za 85 zł i umowa na 18 m-cy.

 

mnie poinformowali, że taki pakiet jest dla mnie niedostępny, bo też taki chcę, ale z lektury forum wynika, że za 49zł (jakiś złoty strzał) do 64zł chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale po migracji do nc+ kilka kanałów ubędzie które teraz masz w c+

Niech sobie wycinają. Po co mi jakieś "wodotryski" - lecz kanały filmowe i sportowe te, które mam, mają pozostać.

 

He, he... kanały MGM i nSport mam już dołączone jako gratis - 6 m-y.

Chodzi oto, aby je utrzymać :smile:

Dotychczasowi klienci CYFRY+ po migracji stracą dostęp do takich kanałów jak Universal Channel, Sci-Fi Channel, TCM, Cartoon Network, Trace, Zone Romantica, CBS Drama, CBS Reality, CBS Action, Travel Channel, Sportklub, Extreme Sports, France 2 HD, France 3, France 4, France 5 i France O.

I gitara! Jakby powiedział Kiepski.

Mogę te kanały poświecić. Dla mnie żadna strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą wykonałam telefon do duk 22222200191 -oferta taka jak wcześniej platynium 124.00zł w tym 6c plus hbo,mr i pace za zero.i nic taniej,może pózniej bedzie inna oferta.

gold 109 jak wyżej ale tylko 4 canały plus powidział konsultant ,Chwilka miłej rozmowy i pa pa.JUTRO wujżdzam na urlop.mam czas do końca lipca.KON.POWIDZIAŁ ŻE TEwpisy na sacie to ściema.Skąd się biorą takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magda60

Do samego końca umowy bądź nie ugięta, a nawet, jeśli zadzwonisz do nich 3 dni po zakończonej umowie, to też się nic nie stanie. jako abo cyfry masz 30 dni na zdanie sprzętu, i dopóki go nie zdasz możesz się targować.

 

@bogdan425

MGM i Nsport są ogólnie dostępne od pakietu Universe, więc bez obaw, na pewno będziesz mógł się nimi cieszyć. A tak jak pisali poprzednicy platynkę+HBO+MR/cyfry/ można mieć za 99zł. Osobiście nie wziąłbym najwyższego pakietu, skoro My, jako abo cyferki mamy i tak okrojoną wersje, bo Pace nie obsługuje kilku [beep]ułek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

MGM i Nsport są ogólnie dostępne od pakietu Universe, więc bez obaw, na pewno będziesz mógł się nimi cieszyć. A tak jak pisali poprzednicy platynkę+HBO+MR/cyfry/ można mieć za 99zł. Osobiście nie wziąłbym najwyższego pakietu, skoro My, jako abo cyferki mamy i tak okrojoną wersje, bo Pace nie obsługuje kilku [beep].

Dzięki.

 

I to jest ta dobra podpowiedź. Nie tylko dla mnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...