Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie można się do programu TV Cyfry dostać tylnymi drzwiami, czyli:

 

http://cyfraplus.pl/?ncplus

 

Znika wtedy sławetny baner zachęcający do migracji.

 

To też jest jeden z przejawów traktowania klientów, bo skoro nie każą migrować na siłę, to dlaczego na siłę próbują uniemożliwić korzystanie ze strony Cyfry? Tym bardziej, że program TV pozostaje nadal funkcjonalny i zawiera w sobie również kanały z nc+.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przedłużania umowy z cyfrą nigdy nie miałem problemu z wynegocjowaniem dobrej oferty wszystko było jasne i przejżyste bez ukrytych chochlików a tu z encepence same problemy i człowiek tak naprawdę nigdy nie będzie pewny tego co uda mu się wynegocjować.Na jakiego grzyba doszło do połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Oferta z wczoraj: nc+ universe plus canal+ platinium za 59zl na 12 miechow, do tego 3 kanały HBO za 25zł, multiroom cyfry za 0zł plus 2 deki (philips i pace - tego pace dostane na wymianę za obecnego sagema) jeden za 0zł drugi za 20zł. Razem 104zł. Maj za free. Dzwoniłem sam, dostałem wcześniej sms o hiper super ofercie - dzwoniłem do DUK a nie na numer który podali. Wypowiedzenie na 30.04 skuteczne. Wcześniej w cyfrze to samo za 130,90zł. Taka ofertę dostałem już 30.04 ale brałem ich na przeczekanie bo:

- chciałem ugrać HBO na 6 miesięcy gratis - wcześniej "nie ma dla Pana takiej opcji", wczoraj: "ostatnio miał Pan HBO w promocji i coś coś tam coś tam... nie da rady". Myślicie że to ściema?

- w cyfrze za 2 deka płaciłem 5 zł i tak chciałem - wcześniej "nie ma dla Pana takiej opcji", wczoraj: " niestety nie mogę Panu dać niżej ale może Pan zrezygnować z najmu drugiego dekodera i kupić sobie prywatnie, może wyjdzie taniej". Nic w sumie nie zmienili z oferty z 30.04 ale przynajmniej na kumatego trafiłem a nie tylko "nie ma takiej opcji".

Ok, teraz pytanie: czy faktycznie nie można łączyć promocji jaką miałem w cyfrze z jakąś w nc+ ? chodzi o to HBO. I drugie: ma ktoś od nich drugiego deka za mniej niż 20zł? a może faktycznie warto zainwestować w coś swojego? za tego pejsa zapłacę przez rok 240zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe jest wszystko...ludzie mają przeróżne konfiguracje, i każdy konsultant gada coś innego...

jedni twierdzą że można mieć coś tam, a inny Ci powie że NIKOMU tego nie dają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przedłużania umowy z cyfrą nigdy nie miałem problemu z wynegocjowaniem dobrej oferty wszystko było jasne i przejżyste bez ukrytych chochlików a tu z encepence same problemy i człowiek tak naprawdę nigdy nie będzie pewny tego co uda mu się wynegocjować.Na jakiego grzyba doszło do połączenia.

Bo jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo ze chodzi o.... pieniadze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem chyba "szczęście" i wczoraj i 30.04 trafić na hmm normalnych konsultantów bo obaj mówili, że "tak, są takie oferty, inni takie otrzymują..." nie ściemniali :] przynajmniej. Gdyby nie to HBO na 6 miechów to bym się decydował, nawet z tym drugim dekoderem za 20zł. Z jednej strony płacę mniej niż do tej pory, z drugiej te 150 zł za pół roku HBO też piechotą nie chodzi. Ot, dylemat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Mam Cyfrę Optimum HD bez Canałów do tego PVR Pace Multiroom oraz Philips. Płacę za wszystko 72 PLN umowa do końca do czerwca 2013. Umowa nie wypowiedziana. Co można otrzymać od NC+ od lipca 2013 aby płacić jak najmniej ale mieć to wszystko. Nie jestem kibicem Canal i Hbo mnie nie interesuje. Bardziej zależy mi na bajkach dla dziecka.

 

Za propozycje z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od tego że wczoraj wróciłem z pakietu all inclusive+ za który płaciłem do końca roku (promocyjną) :lol2: cenę 159 PLN/m-c a później do października 2014 po 179 PLN/m-c :lol2: do starej umowy z cyfrą+ na pakiet Canal+HBO Superpremium (a w nim multiroom - 2 karty i dekoder PACE PVR) z gadżetem (PS3) za który będę płacił do końca roku 167 PLN/m-c i z końcem roku umowa się zakończy. Czy ktoś z Was wrócił z pakietu all inclusive+ z nc+ i dostał nową ofertę migracyjną do nc+? Jeśli tak to na jakich warunkach? Konsultant wczoraj powiedział mi że niebawem skontaktuje się ktoś ze mną z nc+ i przedstawi nową ofertę migracyjną ale na dekoderach mediabox+. Osobiście wolałbym zostać na dekoderze PACE PVR. Dodam, że w chwili gdy migrowałem do nc+ w moim przypadku migracja mogła się odbyć tylko na pakiet all inclusive+. Konsultanci twierdzili że z uwagi na to, że będąc w cyfrze+ i płacąc im 167 PLN/m-c mogą mi tylko zaoferować pakiet all inclusive+. Ja najchętniej przeszedłbym na pakiet canal+platinum z HBO w jakiejś rozsądnej cenie a oni swoje tylko All inclusive+ i do tego ten dekoder mediabox :(

 

30.04. wysłana rezygnacja po wycofaniu 13-th. Przed 3 dniami zablokowai dostęp do icok ( znaczy wypowiedzenie zarejestrowane). Telefon do DUK i propozycje od nich na to :

 

- maj za darmo (zapłaciłem już za maj a dokonana wpłata zostanie zaliczona na czerwiec w przypadku podpisania umowy migracyjnej do NC+ lub zwrócona w przypadku nie podpisania umowy. :brawo: )

- C+Platinum

- pakiet HBO

- pakiet Cinemax

- pakiet Filmbox

- Redlight HD

- dekoder Pace 500 za "0"

- MR -( dwie karty za "0")

cena 149zł umowa na 12 m-cy

ewentualnie za dopłatą :

za 1,99 zł dopłaty History HD ( na razie dostęp do SD)

za 2,99 zł dopłaty Sundance HD ( jak doczytałem później na forum jest już w pakiecie nie trzeba za niego dopłacać ,facet chciał mnie naciągnąć pewnie kombinował jak wyjść na taką samą cenę jaką dotychczas płaciłem czyli 154zł )

 

W piątek zablokowali mi jedną kartę ale po telefonie do COK wczoraj odblokowali !!!!!!!!!

Chciałem umowę na 18 m-cy za to samo + History i Sundance HD ale nie chcą się zgodzić. Aktualnie mam Prestiż HD+ MR 2 karty, Pace 500, nSport HD i MGM HD na 6 m-cy oraz Hustler HD umowa zawarta w marcu na 18 m-cy (w umowie brak w gwarantowanych kanałów które znikają w lipcu !!!!)

Facet twierdzi że nie ma możliwość zawarcia umowy na 18 m-cy na takich warunkach. Powiedziałem że jak się pojawi niech zadzwoni to podpisze z nimi umowę. Usługi dodatkowe i tak nie działają na Pace 500 podobno pracują na tym żeby działał chociaż CANAL+VOD zresztą pozostałe usługi mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Cyfrowy mógłby pewnie spokojnie czekać na osłabienie się n, ale myślę, że nie zrobił tego z dwóch powodów:

1. Dalsze osłabianie się n mogło spowodować jego upadłość, ale równie dobrze przejęcie przez Polsat Cyfrowy.

2. Nadal sądzę, że Vivendi nie chciało się dłużej angażować na polskim rynku w prowadzenie pełnej platformy, dlatego postanowiło skorzystać z oferty kanałowej n i wspomóc ją swoimi kanałami z rodziny plusów.

 

Zauważcie, że praktycznie cała oferta poza plusami, to oferta byłej n. Są to w większości te same kanały, ale tak naprawdę, poza zniknięciem nPremium, mamy do czynienia z odrzucaniem tych kanałów Cyfry, których w n i tak nie było. Czyli 13Street, czy Universal. Npremium został zaś wchłonięty do oferty Canal+.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że enkowiczów zostało niewiele do zmigrowania gdyż strona ( oferty dla migrujących ) gdzie pisali głównie oni ma coraz mniej wpisów tylko nasza strona cyfrowiczów jeszcze ma dosć dużą dynamikę rozwoju wiąże się to poprostu z gorszymi ofertami migracyjnymi no i olewaniem nas .

 

Czyli to enka kupiła cyfrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieuważam aby cyfra nażekała na brak pieniędzy to była dobze prosperująca firma.Tak jak już ktoś pisał wystarczyło trochę poczekać a nka sama by splajtowała i została by cyfra

No i to jest wlasnie zastanawiajace, biedny(eNka) kupil bogatszego(cyfra) :roll: , ktos tu niezly interes zrobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam migrowalem 5go maja na pakiet z podpisu, poprzednio Cyfra z TV 3D LG, dzisiaj identyczna oferte uruchomilem dla mamy (tez po wypowiedzeniu), w poprzednie dni a to nie można było dodać HBO a to sam Universe+ bez 6C+, summa summarum warto być cierpliwym i zorientowanym. Raz jeszcze dziekuje Wam za cenne podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja złożyłem w kwietniu, ale ze wzgledu na koniec umowy (w lipcu). nie dostałem ani mailowo ani listownie "rozżalenia ze odchodze", o jakiejkolwiek ofercie w jakiejkolwiek formie (sms, tel, maila, list) nie wspominam nawet :) czekam do końca, najwyzej zrezygnuje calkiem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Wczoraj migrowałem z C+ do NC+

 

W Cyfrze miałem pakiet Komfort bez Canal+, 30 kwietnia wysłane wypowiedzenie w związku usunięciem kanałów. Zablokowali mi dostęp do ICA i sam zadzwoniłem.

 

I teraz mam:

- Universe+, 6xC+, History, na 12 miesięcy za 60,99 PLN

 

Pani powiedziała, że kanały będą świeciły w poniedziałek. Po 3 godzinach jednak miałem już Universe i 6xC+ w swoim TV. W ICA wszystko widoczne.

 

Forum bardzo mi pomogło w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Wczoraj migrowałem z C+ do NC+

 

W Cyfrze miałem pakiet Komfort bez Canal+, 30 kwietnia wysłane wypowiedzenie w związku usunięciem kanałów. Zablokowali mi dostęp do ICA i sam zadzwoniłem.

 

I teraz mam:

- Universe+, 6xC+, History, na 12 miesięcy za 60,99 PLN

 

Pani powiedziała, że kanały będą świeciły w poniedziałek. Po 3 godzinach jednak miałem już Universe i 6xC+ w swoim TV. W ICA wszystko widoczne.

 

Forum bardzo mi pomogło w negocjacjach.

 

brałeś od nich dekoder?Bo jak nie to pani cię oszukała,bo history hd działa tylko na dekoderach adb,Na dekoderach cyfry nie będziesz miał History hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem wynegocjować Universe + 6xC+ bez wypowiedzenia i tylko słyszałem odpowiedź,że niema takiej możliwości.Oferty są przygotowane indywidualnie i dla mnie był pakiet Canal+ Platinum za 119 zł a dodatkowo za opcje HBO i multiroom zapłaciłbym razem 149 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...