Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marty

Dzięki.

No mi dziś smsa przysłali ,waruki specjalne moge zadz pod nr 22 310 47 48 lub odpowiedzieć TAK - to oddzwonią.

Już widze tą oferte specjalną :lol2:

No do mnie już zadzwonili. Platinum 99 zł lub Silver za 69 zł. Zapytałem o Universe+ z paczką C+ za 59 zł, Pani odpowiedziała, że nie ma takich ofert. Podziękowałem i z końcem maja oddaje sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miała powiedzieć oczywiście że mamy - takie oferty dogaduje się praktycznie w ostatni dzień ale ta promocja nadal jest ( Universe + , Cx6 , multi , pvr i HBO na 6 miesiecy ) kolega wczoraj podpisał

 

Pytanie z kim najczęściej podpisujecie a raczej zgadzacie się na zaproponowane wam warunki - Konsultantki czy Konsultanci

Baby są takie chytre i głupie :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marty

Dzięki.

No mi dziś smsa przysłali ,waruki specjalne moge zadz pod nr 22 310 47 48 lub odpowiedzieć TAK - to oddzwonią.

Już widze tą oferte specjalną :lol2:

No do mnie już zadzwonili. Platinum 99 zł lub Silver za 69 zł. Zapytałem o Universe+ z paczką C+ za 59 zł, Pani odpowiedziała, że nie ma takich ofert. Podziękowałem i z końcem maja oddaje sprzęt.

 

Spokojnie poczekaj. Tez slyszalem jakis czas temu, ze sie nie da, nie ma takiej oferty itp. I nagle sie okazalo, ze jednak mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej Twoim tokiem myślenia, trzeba zauważyć, że wszyscy tutaj są chytrzy bo negocjują jak najlepsze warunki dla siebie :lol2: .

 

Co powiesz na Oszczędni ?

 

Jak inaczej to nazwać dzwoni chłop proponuje mi zestaw o którym wcześniej pisałem za 89zł po kilku godzinach urocza konsultantka - i tu nowa propozycja za 119zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mozecie doradzic na jaka propozycje moge liczyc ze strony nc+ ?

 

Sprawa wyglada tak, wyslalem wypowiedzenie w marcu. Dostalem maila ze do konca maja bede mial sygnla i wszystkie kanaly itp itp...

3 razy wysylalem przez strone formularz ze jestem zainteresowany przedluzeniem umowy i prosze o kontakt i nowa oferte dla mnie.

Olali mnie i nikt nie dzwonil, ja niestety nie mam wyjscia bo duzo pilki ogladam wiec sam zadzwonilem.

Telefon odebrala mila Pani, juz po pierwszym sygnale !?!

Powiedziala ze w systemie nie ma dla mnie oferty (to samo mowili mi w punktach nc+ i kazali dzwonic na infolinie...) ale przekaze sprawe do przelozonego i napewno zadzwonia w ciagu paru dniu.

Ustalilem z nia ze interesuje mnie glownie caly pakiet sportowy + TLC i KuchniaTV dla zony.

Powiedziala ze Canal+ Sport HD dostepny jest tylko w pakiecie Platinium, ja mowie ze 120 zl to zdecydowanie za duzo i moge placic tyle co do tej pory (okolo 70zl)

Dowiedzialem sie takze ze jest pakiet Ekstraklasa ktory mozna wziasc do dowolnego pakietu ale nadal bedzie to bez Canal + Sport HD oprocz naszej ligi kopanej.

 

Pani sobie zanotowala co mnie interesuje i beda dzwonic.

 

Jak myslicie na jaka oferte moge liczyc ? Platinium za ile beda mi chcieli dac 99 zl + dekoder ? Moze ktos mial podobna sytuacje i udalo sie cos fajnego ugrac ?

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak inaczej to nazwać dzwoni chłop proponuje mi zestaw o którym wcześniej pisałem za 89zł po kilku godzinach urocza konsultantka - i tu nowa propozycja za 119zł :lol2:

Ty się starasz o jak najlepsze warunki dla Ciebie, oni to samo dla siebie. To się zwykło zwać negocjacjami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Univesre + 6xC+ wraz z pace pvr i multiroom za 59 zł. To dobra oferta.

Miałem umowę do końca kwietnia wypowiedzenie wysłane w lutym.

Taką jak wyżej ofertę dostałem 6 maja. Sami zadzwonili z pytaniem co mogą zrobić żebym został.

Wcześniej miałem C+ Optimum bez opcji Optimum Promo HD i pace pvr multiroom za 96 zł.

Jak sie chce to się da. Maj za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jest ta zrodzona pewnie z jakiejś głębokiej frustracji teoria, że brygada nieopatrznie zatrudnionych głupich i chciwych konsultantek położyła skądinąd świetną ofertę nc+. :brawo: Już widzę jak przy papierosku chciwe konsultantki przeliczają te pochowane po kieszeniach świetne oferty, których nie oddały abonentom. To może nade mną w ramach babskiej solidarności się ulitują... Bo hojne i mądre chłopaki, które do mnie dotąd dzwoniły, nadziały się na moją oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

Żadna frustracja. Koleś przy oferowaniu pakietu też mnie wycyckał, ale po całej lini dała ciała jednak konsultantka. Stąd reklamacja i wysłane wypowiedzenie (dzięki Polsatowi HD ;) )

 

Nie skądże znowu, żadna frustracja :wink: Tak - wszyscy wycyckani, składający reklamacje, no i ci co nie dostali dobrych ofert padli ofiarą panienek ze słuchawkami. Ale jazda :lol2: Dołączmy może do tego jeszcze jak zawsze żydów i cyklistów i już mamy dream team winny wszystkiemu i zawsze. Skoro to takie oczywiste to jest prosta rada - nie gadać z babkami. Poczekać na telefon od chłopaków.

 

Ostatniego kwietnia zapewnili mnie mejlem - po moim zapytaniu - że "na wypowiedzeniu" w maj mam za friko. Po kilku wczorajszych zgłoszeniach, że migrujących teraz po wypowiedzeniu kasują za maj, napisałam do nich wczoraj mejla (zgodnie z moją potrzebą zbierania od nich wszystkiego "na piśmie"). Poprosiłam o wyjasnienie czy jeśli zdecyduję się zmigrować w maju, to podliczą mnie za ten miesiąc czy nie. I jakoś od wczorajszego przedpołudnia nie znaleźli czasu by mi odpowiedzieć :> . Ponowiłam mejla i czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak (i najważniejsze, czy) są premiowani konsultanci, ale podejrzewam, że ktoś ich później rozlicza i na pewno milszym okiem spojrzy na tych oszczędniejszych. Dobrze ktoś tu powiedział: każda ze stron chce skorzystać.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtS - to oczywiste co piszesz - oferowanie płatnej usługi to biznes, a nie działalność charytatywna. Ale pomiędzy obopólną korzyścią i świadczeniem usługi na przejrzystych zasadach, a stawianiem wściekłych warunków tylko częściowo pohamowanych przez UOKiK jest chyba różnica? Polowanie na naiwnych, którzy utrzymają potem superoferty (legendarne?) tych, co od lat wiedzą jak platformy przycisnąć do muru. Brak jakichkolwiek czytelnych kryteriów przyznawania ofert, bo już o chwytach poniżej pasa nie wspomnę. To tutaj to nie jest zdrowy układ i choć cenię na tym forum twój głos rozsądku to kwitowanie tego sajgonu stwierdzeniem "każdy chce skorzystać" to jak powiedzieć "pada deszcz" kiedy ci plują na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje pierwsze negocjacje z Canal + - wiem że to subiektywna opinia ale uważam że (konsultantki) są NIEKOMPETENTNE I GŁUPIE - mam wrażenie jakby wcześniejsze rozmowy nie były zanotowane w formie krótkiej notatki - ( co abonent chciał itd) natomiast z konsultantami tego problemu nie ma oddzwaniają stopniują ofertę cena zawsze nawet w znikomym stopniu ale zawsze jest niższa niż proponowana wcześniej choć nie powiem bo też zdarzali się [beep]i i powiedzcie mi co to znaczy jak dzwoni do mnie bo zdarza się tylko u konsultantek - pytają czy rozmawiają z osobą decyzyjną maja rozmawiać z panem Kowalskim abonentem nr 2313...... upoważniłem kogoś pisemnie do reprezentowania mnie ? 2 dni temu konsultantka próbowała wcisnąć mojej matce że skoro czuje się kompetentna to może negocjować - oferta platinum + multi za 129zł - to moje subiektywna opinia I MOICH ZNAJOMYCH ale tak szczerze czy ktoś kto wynegocjował Universe + , 6xC , multi i pvr za free i HBO na 6 miesięcy free wynegocjował go u konsultantki czy konsultanta lub inny pakiet bardzo korzystny pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem za ojca na pakiet Universe +, 6xC+, Pace PVR, 59zł umowa na na 12 miesięcy. Zapomniałem się zapytać przy okazji konsultantki czy jako syn mogę iść i wymienić dekoder na pejsa czy musi to zrobić ojciec. Wie ktoś może? Co potrzeba zabrać oprócz starego dekodera i numer umowy/pesel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem za ojca na pakiet Universe +, 6xC+, Pace PVR, 59zł umowa na na 12 miesięcy. Zapomniałem się zapytać przy okazji konsultantki czy jako syn mogę iść i wymienić dekoder na pejsa czy musi to zrobić ojciec. Wie ktoś może? Co potrzeba zabrać oprócz starego dekodera i numer umowy/pesel?

 

Mi kazali przynieść zaświadczenie z własnoręcznym podpisem, numerami dowodów osobistych, cuda wianki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na dziś pakiet Universe ,6xcanal+,3xhbo za 85zł umowa na 12miesięcy ..czy to dobra oferta?

jezeli po wypowiedzeniu - slaba oferta, mozna za to samo 59 pln

 

Tak po wypowiedzeniu..tylko nie wiem czy byłym abonentom cyfry dają takie upusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fabler:A ta umowa to z MR ,wydaje mi się że ci nie wydadzą.

 

Umowa jest bez MR gdyż mnie to nie interesowało. Specjalnie się pytałem o tego pejsa bo wiedziałem że adb nie dostanę w tej ofercie. Pani poszła zapytać się przełożonego i potwierdziła że będzie możliwość wymiany Philipsa na Pace'a i taka notka pojawi się w systemie. Oczywiście ostrzegła mnie że mogą nie być dostępne bo u dystrybutora czy jakoś tak już ich nie ma albo są w bardzo małych ilościach. Zapytałem się dla upewnienia czy wymiana jest za darmo i czy po wymianie dzierżawa będzie za 0 zł i pani wszystko potwierdziła.

 

Oferta na dziś pakiet Universe ,6xcanal+,3xhbo za 85zł umowa na 12miesięcy ..czy to dobra oferta?

jezeli po wypowiedzeniu - slaba oferta, mozna za to samo 59 pln

 

Tak po wypowiedzeniu..tylko nie wiem czy byłym abonentom cyfry dają takie upusty.

 

Bez 3xhbo mam za 59 zł więc dolicz sobie bodajże 25zł za hbo i Ci wyjdzie za ile możesz to mieć. Jeżeli nie miałeś wcześniej hbo to ci nie dadzą na 6 miesięcy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...