Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie panikujcie!!! Mam sprawdzone info od osoby blisko związanej z NC+:

 

Dostajemy pakiety Universe+ , Silver, Gold z 6 x Canal+, bo dużo ludzi narzekało, że będzie płacić za VOD (biblioteki), których to nie chce oglądać i płacić - to po pierwsze. Według zapewnień oferta nam się nie zmieni (chodzi o kanały) czyli nie będzie tak, że Eurosport2 będzie w goldzie. Wszystkie nowe kanały będą dostępne od pakietu Universe+ chodzi mi o tematyczne np. Viasaty, TCM, Cartoon Network (nie myśleć, że jak wymieniam te kanały, to one się zaraz pojawią w ofercie). Różnica między Canal+ Platinium, Canal+ Gold, a Canal+ Silver + 6 x Canal + jest taka, że brak paczki VOD (tvn player, seriale+, canal+vod, sport+). Według zapewnień jestem posiadaczem "gołej" platynki za 64,00zł

Po tym co tu piszesz mogę wnioskować, że na dzień przed wygaśnięciem umowy zadzwonię do nich uda mi się wynegocjować, któryś z pakietów tańszych od Platinium z 6 Canalami za w miarę ludzką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie panikujcie!!! Mam sprawdzone info od osoby blisko związanej z NC+:

 

Dostajemy pakiety Universe+ , Silver, Gold z 6 x Canal+, bo dużo ludzi narzekało, że będzie płacić za VOD (biblioteki), których to nie chce oglądać i płacić - to po pierwsze. Według zapewnień oferta nam się nie zmieni (chodzi o kanały) czyli nie będzie tak, że Eurosport2 będzie w goldzie. Wszystkie nowe kanały będą dostępne od pakietu Universe+ chodzi mi o tematyczne np. Viasaty, TCM, Cartoon Network (nie myśleć, że jak wymieniam te kanały, to one się zaraz pojawią w ofercie). Różnica między Canal+ Platinium, Canal+ Gold, a Canal+ Silver + 6 x Canal + jest taka, że brak paczki VOD (tvn player, seriale+, canal+vod, sport+). Według zapewnień jestem posiadaczem "gołej" platynki za 64,00zł

no w końcu ktoś napisał co rozumie,czym się rózni universe+ z gołym silver,gold i platinum.bo tu pisac i pisać to i tak co niektórzy nie łapią jaka jest różnica.a tak ciężko zrozumieć,że najwyższy goły pakiet bez dodatków canal+ i vodotrysków i innych wynalazków to UNIVERSE+.nie ma wyższego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było C+ Optimum, HD Optimum Promo, PVR, MR, HBO na 8 mies. gratis, umowa do końca września 2014, wypowiedzenie zarejestrowane dzisiaj. Do wczoraj C+ Platinum z MR i PVR za 109 zł. Dziś C+ Silver, wszystkie kanały C+, HBO 6 mies. gratis, PVR i MR (2x cameleon) - wszystko za 64 zł na 12 mies. Oferta za 49-59 zł wg konsultanta dla tych, którzy mieli C+ Optimum za 53,50 zł, a ja nie napierałem. Pakiet aktywny od 1 maja, do końca kwietnia możliwość rezygnacji bez konsekwencji.

Sam dzwoniłem na 22 22 00 191.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo' universe i nc+go.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie usługa nc+ GO w przypadku Pana Umowy pozwala na korzystanie z zakładki Program TV oraz Radio (na sprzęcie Apple).

 

Używanie pozostałych opcji będzie możliwe po odbiorze dekodera ADB podczas przedłużania kontraktu na kolejny okres oznaczony. Posiadając wskazany sprzęt będzie Pan dysponował wymaganym hasłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem. Universe z Paczką C+ za 59 zł. 12 miesięcy. Najem pejsatego za darmo. Od 1. maja. Niby ten maj miał być za darmo. Mimo, że umowa do 30 kwietnia (rozwiązałem z powodu usunięcia programów), ale pal licho.

 

Powiem jak było. Dzisiaj cały czas głuche telefony. Wreszcie po dwunastym ktoś się odezwał. Mówi, że mi Silver da za 69 zł z paczką 6xC+. Powiedziałem, że czytam fora, że nie będę mógł brać niższych pakietów. Mówię, że chce Universe z paczką Canal+. Cena 49zł-59 zł. Mówi, że ostatecznie 59zł. Nie dało rady taniej. Próbowałem. Stanowczy typ. Mocno go irytowałem. Słychać było. Zgodziłem się. Jeszcze miesiąc temu brałbym w ciemno. Pewnie można 10 zł taniej, no ale trudno. HBO nie oglądam, pewnie za 59 też można dostać. Także wiecie. Da się za tyle brać spokojnie.

 

Jak się wam umowa kończy to mówcie, że chce Universe+ z 6xC+ i tyle. Muszą wam to dodać.

 

Dotychczas płaciłem 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo' universe i nc+go.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie usługa nc+ GO w przypadku Pana Umowy pozwala na korzystanie z zakładki Program TV oraz Radio (na sprzęcie Apple).

 

Używanie pozostałych opcji będzie możliwe po odbiorze dekodera ADB podczas przedłużania kontraktu na kolejny okres oznaczony. Posiadając wskazany sprzęt będzie Pan dysponował wymaganym hasłem.

To się nazywa sku...two! :brawo: Chyba już rozumiem czemu cyfrowiczą nie dają dekoderów ADB przy migracji z extra ofertami. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo' universe i nc+go.

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie usługa nc+ GO w przypadku Pana Umowy pozwala na korzystanie z zakładki Program TV oraz Radio (na sprzęcie Apple).

 

Używanie pozostałych opcji będzie możliwe po odbiorze dekodera ADB podczas przedłużania kontraktu na kolejny okres oznaczony. Posiadając wskazany sprzęt będzie Pan dysponował wymaganym hasłem.

To się nazywa sku...two! :brawo: Chyba już rozumiem czemu cyfrowiczą nie dają dekoderów ADB przy migracji z extra ofertami. :evil:

 

moglibyśmy się umówić na forum i ktoś kto ma ADB i nc+ mógłby podać hasło. Mielibiśmy wspólne na całe forum. A nie jest to przecież hasło do konta bankowego, nic z tym nie można zrobić. Zwłaszcza bez nazwiska pakietu się nie zmieni.

 

MOŻE KTOŚ BĘDZIE TAK MIŁY, W PRZECIWIEŃSTWIE DO SZEFOSTWA NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takiej osobie szkodzi? na forum apple często są podawane kody do danych programów i nic się nie dzieje.

 

Bez nazwiska nic z tym nie zrobisz, powtórzę to nie jest PIN do karty płatniczej.

 

Więc prośba do jednego z przyjacieli forum o udostępnienie, nawet na PRIV, będę wdzięczny.

 

Ja nigdy nie będę miał dekodera ADB, bo ma swój sprzęt, a gdyby mi kazali wziąć ich sprzęt od razu bym zrezygnował, więc do nc+go dostępu w inny sposób mieć nie będę, jeżeli forum nie pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na warukach, które już były tu opisywane.

Umowa do końca kwietnia (maj miał być darmowy) wypowiedzenie wysłane.

Universe+ z całą paczką Canal+

umowa na 12 miesięcy

własny Pace PVR

całość 59zł

(wiem,że niektórzy dostali jeszcze HBO ale mnie nie interesowało, oglądam głównie sport)

 

pytałem jeszcze o Platinum

wiec z własnym Pace PVR za 89zł a z Mediaboxem 99zł + 10zł wynajem całość na 18 miesięcy.

Taniej się nie dało więc zrezygnowałem i wziąłem Universe.

Może za rok... na razie koniec walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...