Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując: (te wyższe oferty, wszystkie na 12 miesięcy, można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis)

 

Canal+ Silver+6xC = 59 PLN

Canal+ Gold+6xC = 79 PLN

Canal+ Platinum = 79 PLN

Canal+Platinum+HBO cały okres = 89 PLN

 

Do tego 10 PLN za MR.

Niezupełnie, ja dostałem Canal+ Silver+6xC = 59 PLN i MR w tej cenie

 

 

tutaj zestawienie cen jakie otrzymali abonenci CYFRY+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogo, drogo

 

Canal+Silver, 6xC+, HBO spokojnie za 59 zł wyciągają ludzie

 

a tak na marginesie udało się komuś zbić kwotę aktywacji przy wymianie PACE PVR w bezpłatnej dzierżawie na mediaBOXA+??

Mi proponował aktywacje za 0 zł jak poruszyłem temat braku Polsat HD.Ale czy mówił prawdę to nie wiem bo nie migrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla silvera nie dają mediaboxa, a przynajmniej dla mnie był dostępny od pakietu gold w górę.

 

Miałem propozycję silvera z C+ bez MR za 69 zł do tego 3 miesiące HBO tylko. Kierownik nie chciał się zgodzić na 6 miesięcy HBO. Zadzwonię jeszcze za 2 tygodnie, ostatniego dnia umowy. Jeśli nie poprawią oferty, to dam sobie spokój.

 

Platinum dla mnie było tylko za 99 pln bez MR i HBO. Umowa do końca miesiąca, wypowiedziana w lutym.

 

Życzę udanych negocjacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla silvera nie dają mediaboxa, a przynajmniej dla mnie był dostępny od pakietu gold w górę.

 

Miałem propozycję silvera z C+ bez MR za 69 zł do tego 3 miesiące HBO tylko. Kierownik nie chciał się zgodzić na 6 miesięcy HBO. Zadzwonię jeszcze za 2 tygodnie, ostatniego dnia umowy. Jeśli nie poprawią oferty, to dam sobie spokój.

 

Platinum dla mnie było tylko za 99 pln bez MR i HBO. Umowa do końca miesiąca, wypowiedziana w lutym.

 

Życzę udanych negocjacji :D

 

A co masz obecnie i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: (te wyższe oferty, wszystkie na 12 miesięcy, można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis)

 

Canal+ Silver+6xC = 59 PLN

Canal+ Gold+6xC = 79 PLN

Canal+ Platinum = 79 PLN

Canal+Platinum+HBO cały okres = 89 PLN

 

Do tego 10 PLN za MR.

 

Czym się różni C+Silver z całą paczką C+ od droższego o 20zł Gold z całą paczką C+ ?

 

Mnie interesuje

Universe

6x C+

multiroom C+

 

Za ile ktoś to dostał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam za ile to Wam się nie udało dostać C plusy wszystkie i HBO gratis i MR gratis to odnoszę wrażenie że NC PLUS jest tańsze aniżeli Cyfrowy Polsat. Kochani, coś mi się nie chce wierzyć ... , ktoś tu coś ściemnia nieźle. No chyba że NC PLUS to samobójcy dający poniżej kosztów swoje programy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano migrowałem do nc+ na warunkach po4 rozmowach :

 

Canal+gold 79zł (z 99zł)

Multiroom 10zł

History HD 1,99zł

 

nic mi się nie udało więcej utargować

umowa na 18 miesięcy

MediaBox 199zł jednorazowo

aktywacja mr 49zł

box+ 0zł

To sie pospieszyles z ta migracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie ncplus.pl mediaBOX+ jest dostępny od pakietu Canal+Silver

na stronie, dla nowych tak, ale mi nie chcieli dać do silvera pomimo, że byłem gotowy zapłacić te 199 zł

 

do golda dawali, ale gold 10 pln wiecej miesięcznie mimo, że to dokładnie to samo było co w silverze :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...