Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak przekonałem się, że te dobre oferty to nie są wymysły: przeszedłem do nc+ - pakiet Universe+, 6xC+, Multiroom (Cameleony) i Pace 500 za 49 zł. Nie wiem co oni kombinują z tymi rewelacyjnymi cenami, ale jestem zadowolony :)

Nie chwal się bo zaraz przyjdzie gudinow i powie że jestes z jakiej mafii trolli i bajki opowiadasz :lol2:

A tak na poważnie to gratulacje :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wysłałem wypowiedzenie, wczesniej c+optimum promo + multiroom. Z tego co czytam niektórzy biorą pakiet uniwerse+ 6x canal + opcje dodatkowe jak sie uda( HBO, FILMBOX itp) a inni Canal+ SiLver + 6x canal+opcje dodatkowe. Ale jak tak sobie patrzę na zawartosc oferty nc+ to uniwerse + 6x canal+ to to samo co canal+silver + 6x canal+ ;). Pytam bo nie wiem o jaki pakiet mam się wyklucać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przekonałem się, że te dobre oferty to nie są wymysły: przeszedłem do nc+ - pakiet Universe+, 6xC+, Multiroom (Cameleony) i Pace 500 za 49 zł. Nie wiem co oni kombinują z tymi rewelacyjnymi cenami, ale jestem zadowolony :)

 

I to jest za[beep]ista oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmigrowałem narazie:

 

Zaproponowali C+ Platinum + HBO na 12 mc za 129 zł ..... rozmawiałem z DUKiem Jak jej powiedziałem ze chciałbym silver + 6c+ i hbo na 6mc za 79 zł to się zaśmiała :)

 

Witam

Dokładnie 15 minut temu taka sama oferta.

Umowa Canal+ Optimum, do końca 05.2013, wypowiedzenie złożone.

Witam i pozdrawiam wszystkich

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przekonałem się, że te dobre oferty to nie są wymysły: przeszedłem do nc+ - pakiet Universe+, 6xC+, Multiroom (Cameleony) i Pace 500 za 49 zł. Nie wiem co oni kombinują z tymi rewelacyjnymi cenami, ale jestem zadowolony :)

gdzie się po taką zgłosić? Dokładnie to czego oczekuję. Chociaż do tego za 2zł przydałby się History HD

 

W sumie tak się zastanawiam i może wpadli na genialny pomysł obniżenia teraz ofert, a potem zaczną seryjnie uskuteczniać podwyżki. Bo podczas dzisiejszej rozmowy konsultant mówił mi że przy ofercie za 79zł będę miał gwarancję tej ceny przez cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wysłałem wypowiedzenie, wczesniej c+optimum promo + multiroom. Z tego co czytam niektórzy biorą pakiet uniwerse+ 6x canal + opcje dodatkowe jak sie uda( HBO, FILMBOX itp) a inni Canal+ SiLver + 6x canal+opcje dodatkowe. Ale jak tak sobie patrzę na zawartosc oferty nc+ to uniwerse + 6x canal+ to to samo co canal+silver + 6x canal+ ;). Pytam bo nie wiem o jaki pakiet mam się wyklucać :)

w Silver masz nc+go ;]

Universe + paczka Canal+ to nic innego jak Platinum bez vod, neto od, ncGO, seriale itd., czyli pełna pula kanałów tv podstawowych, Canaly +

oczywiscie HBO, Cinemaxy, Filmboxy są dodatkowo więc tego nie liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem. Umowa do końca kwietnia. Jedna rozmowa jak tylko powstało nc+. Dziś zadzowniłem sam, żeby podjąć ostateczną decyzje no i przekonali mnie :).

Myślę, że oferta jest okej. CANAL + PLATNIUM + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 89 PLN.

Miła Pani coś wspominała o MR-karty do odebrania w APS, ponieważ wcześniej nie miałem. Jestem ciekaw czy to nie bujda i co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas876, a propos Twojej migracji... Sam zadzwoniłeś, czy do Ciebie zadzwoniono? I jeszcze takie czysto techniczne pytanko, multiroom na Cameleonach miałeś już wcześniej, czy teraz dobrałeś? :)

W ogóle jest taka opcja żeby dobrać sobie drugiego Cameleona przy przedłużaniu umowy już z nc+, jeśli go wcześniej nie posiadałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem. Umowa do końca kwietnia. Jedna rozmowa jak tylko powstało nc+. Dziś zadzowniłem sam, żeby podjąć ostateczną decyzje no i przekonali mnie :).

Myślę, że oferta jest okej. CANAL + PLATNIUM + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 89 PLN.

Miła Pani coś wspominała o MR-karty do odebrania w APS, ponieważ wcześniej nie miałem. Jestem ciekaw czy to nie bujda i co z tego wyjdzie.

 

Kant14, coś tu kantujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem. Umowa do końca kwietnia. Jedna rozmowa jak tylko powstało nc+. Dziś zadzowniłem sam, żeby podjąć ostateczną decyzje no i przekonali mnie :).

Myślę, że oferta jest okej. CANAL + PLATNIUM + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 89 PLN.

Miła Pani coś wspominała o MR-karty do odebrania w APS, ponieważ wcześniej nie miałem. Jestem ciekaw czy to nie bujda i co z tego wyjdzie.

A rachunek będziesz miał 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abo Cyfry+ i mam długoterminową umowę do lipca 2014, w związku z tym proszę o odpowiedź:

 

Czy można wykonać taki myk?

 

Wysyłam wypowiedzenie z powodu wyłączonych kanałów (w tym tygodniu, najpóźniej na początku przyszłego), oczekuję na jego zarejestrowanie i ewentualnie lepsze oferty, jeśli takie się pojawią to super, a jeśli nie to najpóźniej 29 kwietnia czy 30 kwietnia (do godz. 0:00) mogę telefonicznie wycofać wypowiedzenie i jechać na obecnej umowie dalej?

 

Bardzo proszę doświadczonych abonentów o radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa dlaczego zgadzacie się na kwoty powyżej 60-70zł. Po co negocjować w ogóle bez wypowiedzenia. Czy tak trudno powiedziec tym państwu z nc+ że na wyzszą kwotę się nie zgadzamy. Cały czas cos ktoś tam utargował-ile można dawać można się wręcz poniżać słuchając takie zdziercze propozycje. Wypowiedzenia, wypowiedzenia i jeszcze raz wypowiedzenia i dopiera jakakolwiek dyskusja.Czy my nie potrafimy się się zjednoczyć. Może nie rozumiem wszystkim forumowiczów ze względu na wiek/50/ale uwierzcie wiele widziałem i tylko wspólna akcja wypowiedzeń coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmigrowałem. Umowa do końca kwietnia. Jedna rozmowa jak tylko powstało nc+. Dziś zadzowniłem sam, żeby podjąć ostateczną decyzje no i przekonali mnie :).

Myślę, że oferta jest okej. CANAL + PLATNIUM + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 89 PLN.

Miła Pani coś wspominała o MR-karty do odebrania w APS, ponieważ wcześniej nie miałem. Jestem ciekaw czy to nie bujda i co z tego wyjdzie.

A rachunek będziesz miał 99 zł

 

99 za to wszystko, to chyba dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...