Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj zadzwoniłem z zapytaniem gdzie mam oddać kartę i była jeszcze próba zatrzymania mnie za 79zł universe +6c+ na 12 miesięcy i hbo na 6 miesięcy i pace za 0 zł ale trzeba go w punkcie odebrać w którym będzie dostępny i już raczej nic lepszego mi nie zaoferują.... a zejść nie mogą ponoć na 59 zł bo system nie puszcza bo płaciłem wcześniej po 110 i 80 zł . powiedziałem że się przez weekend zastanowię do poniedziałku....

Jeśli zadzwonią, a zależy ci na piłce nożnej to oferta nie taka zła, spróbuj powalczyć o HBO na cały okres umowy.

A jeśli nie zadzwonią, to sam dzwoń ciągle z tym samym pytaniem, gdzie zdać sprzęt. Może się trafi kumaty konsul :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak rozkładają się opłaty za poszczególne elementy tego abonamentu 79zł. Podejście z innej strony-jeżeli rezygnacja z HBO na tym etapie umowy znacząco go obniży to ja bym się przy nim nie upierał. 8)

 

 

 

Dzisiaj już zadzwonili i nie chcieli mi już z tej ceny zejść była tylko opcja 79 zł lub 89 zł na cały okres HBO czyli praktycznie na to samo by wyszło . W ogóle ani razu przez rozmowy nie zaoferowali mi nic za 59 zł jakby dla mnie opcja była tylko minimum te 79 zł.... czyli w sumie taniej o 20 zł jak dla nowych abonentów . Także nie ma chyba już sensu aby dalej walczyć przemęczę się na pożyczonym Polsacie od teściów jakiś tam minimalny pakiet mam tam i do świąt poczekam co za oferty będą, wtedy nie będę też miał problemu z dekoderem. bo tak to bym musiał po punktach jeździć a u mnie w miescie tylko 1 jest .

A i jeszcze jedno na pewno już się nie dam wpakować w nowy jakiś drogi abonament bo widzę że to problem na przyszłość jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno na pewno już się nie dam wpakować w nowy jakiś drogi abonament bo widzę że to problem na przyszłość jest....

 

 

Ja dlatego zgodziłam się na comfort z 6C+ za 59 zł żeby mieć lepszą pozycję przetargową na przyszłość. To co inni dostali za 59 zł dla mnie było nieosiągalne ze względu na poprzedni abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak rozkładają się opłaty za poszczególne elementy tego abonamentu 79zł. Podejście z innej strony-jeżeli rezygnacja z HBO na tym etapie umowy znacząco go obniży to ja bym się przy nim nie upierał. 8)

 

sam próbowałem zejść niżej, jeśli zrezygnowałbym z HBO - nic by to nie dało - ta sama cena by była (czyli 54zl)

 

@pikoz - vide mój podpis - da się nawet z dekiem... tyle że ja wcześniej płaciłem 62zł - może to robić różnicę (Redlight HD 15zł w cenniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze poleconym wysyłam i nigdy problemów mi nie robili. Ostatnio nawet zadzwoniłem żeby sprawdzić czy doszło wypowiedzenie i dopytać do kiedy w ogóle mam umowę (gdzieś mi się zapodziały dokumenty z Cyfry). Wypowiedzenie zarejestrowane, a umowa do końca maja 2014 :D Pan przestawił oferty migracyjne jak dla nowych klientów ale grzecznie podziękowałem i zakończyłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...