Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam swoje powody aby dostać taniej - niż userzy z tego Forum. I cały czas to z konsulami "wałkuję"

 

A co masz obecnie i w jakiej cenie? A powody dla których odrzuciłes propozycję rozumię nie podasz? Bo jeśli nie ujawnisz powodów ( trochę wyprzedzam być może ewentualny Twój wpis) to nieco dziwne skoro upubliczniasz swoje pertraktacje z operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś określone wymagania, czy badasz ile mogą zejść z ceny?

Zastanawiające jest, że mnie nie pytają co i za ile.

Tak! Oczekuję specjalnej oferty. Ponieważ czytają nasze Forum, to mogę tylko tyle przekazać informacji.

To tu wcześniej odpowiedziałem.

Jeszcze dodam od siebie i nie żartuję, jeśli nie otrzymam "specjalnej" oferty, to obecna umowa się dopełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś określone wymagania, czy badasz ile mogą zejść z ceny?

Zastanawiające jest, że mnie nie pytają co i za ile.

Tak! Oczekuję specjalnej oferty. Ponieważ czytają nasze Forum, to mogę tylko tyle przekazać informacji.

To tu wcześniej odpowiedziałem.

Jeszcze dodam od siebie i nie żartuję, jeśli nie otrzymam "specjalnej" oferty, to obecna umowa się dopełni.

 

Dodam tutaj słynny tekst konsultanta : "Niech Pan pamięta, chytry traci dwa razy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja:

 

Pakiet Universe + Pakiet 6xC+

Pakiet HBO + Filmbox na cały okres – 0 zł.

Umowa wg życzenia 12 m-cy lub 18 m-cy – 59 PLN.

 

Odmówiłem.

Za mniej to raczej już nie dadzą. ;).

HBO dają w tej cenie jeżeli miałeś wcześniej włączone, dla innych to tylko dobra wola konsultanta.

Wcześniej pisano o pakiecie Universe+6xC+ za 49zł ale mi już drugi raz konsultant to wybijał z głowy. Pytanie do tych którzy rzekomo to dostali: jaki mieliście wcześniej pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane. Mam pytanie tak przeglądając kilka stron forum co kto dostał to rozumiem że Universe + paczka C+6 i do tego dekoder do wypożyczenia bo sagemcom który mam na własność odmówił posłuszeństwa jest spokojnie do ugrania za 69zł ?? Obecnie mam C+ Optimum + Promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem nie przedłużać umowy ale dostałem w ostatni dzień jej obowiązywania telefon i po dłuższej rozmowie dostałem: Universe+6xC+ w cenie 54 zł, też chciałem zejść na 49 zł lecz nie dało rady i miła Pani po drugiej stronie powiedziała że będzie opłacać 5 zł za mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja:

 

Pakiet Universe + Pakiet 6xC+

Pakiet HBO + Filmbox na cały okres – 0 zł.

Umowa wg życzenia 12 m-cy lub 18 m-cy – 59 PLN.

 

Odmówiłem.

Za mniej to raczej już nie dadzą. ;).

HBO dają w tej cenie jeżeli miałeś wcześniej włączone, dla innych to tylko dobra wola konsultanta.

Wcześniej pisano o pakiecie Universe+6xC+ za 49zł ale mi już drugi raz konsultant to wybijał z głowy. Pytanie do tych którzy rzekomo to dostali: jaki mieliście wcześniej pakiet?

Ja dostałem pakiet o który pytasz za 49 zł,a wcześniej miałem Canal+optimum za 57 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO dają w tej cenie jeżeli miałeś wcześniej włączone, dla innych to tylko dobra wola konsultanta.

Wcześniej pisano o pakiecie Universe+6xC+ za 49zł ale mi już drugi raz konsultant to wybijał z głowy. Pytanie do tych którzy rzekomo to dostali: jaki mieliście wcześniej pakiet?

 

Ja akurat wybrałem Universe 6xC+ HBO, całość za 59zł ale za 49zł miałem możliwość wybrać to samo tylko bez HBO. Wcześniej Kompakt C+ z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bogdan425 nie jest chytry. On tylko chce ofertę specjalną ;)

 

Nawet jak napiszę, iż On po prostu zna swoją wartość to tak czy inaczej można zamiennie używać wyrażeń powyżej ;-) każdy podchodzi do swoich potrzeb indywidualnie,ale co by nie mówić to już sam Universe+ z paczką 6xCanal+ za 59zł ciężko nie nazwać dobrą ofertą. Prawda, że są lepsze,bogatsze i tańsze, ale każdy powinien mierzyć siły na zamiary a w tym przypadku sądzę, iż bogdan425 ma większą siłę przebicia niż Kowalski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.09.13. wysłane wypowiedzenie, miałem dwie, może trzy śmieszne oferty, kolejna za 79zł i nic. Dzisiaj miałem rozmowę telefoniczną z DUK W-wa i zdecydowałem się na aneks za 60,99zł:

-Universe+, 6xCanal+, 3xHBO, Pace 500GB, 12 m-cy = 59zł

-History HD = 1,99zł

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wybrałem Universe 6xC+ HBO, całość za 59zł ale za 49zł miałem możliwość wybrać to samo tylko bez HBO. Wcześniej Kompakt C+ z HBO.

 

 

Mam taki sam pakiet i dzisiaj proponowali mi to za 79 zł. Jak wspomniałam o 59 to usłyszałam że chcę to za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wtyk_a

Ja miałem sam kompakt HD i do tego 2 camele, a dostałem po ciężkich bojach, to co w podpisie. Chciałem dyszkę dopłacić za HBO ale się nie zgodzili.

Teraz nie dość, że za 59zł dają prawie pełną ofertę, to mówicie mało. Dokładają Mercedesa, to Wy, że na pustym baku nie pojedziecie, a gdy go Wam zatankują, to grzecznie odmawiacie.;) Aż strach pomyśleć, ale w przyszłym roku to chyba wezmę to co mam za 19 zeta.;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Na pewno dostaniesz to co chcesz...

 

Pewne to są chyba tylko dwie rzeczy i otrzymanie na bank tego co się chce w ramach migracji do nich nie należy. Patrząc realnie, ze złożonym wypowiedzeniem ,ma duże szanse otrzymać dobrą ofertę, ale też powinna ustawić sobie jakieś widełki elastyczności- w końcu to są podobno negocjacje a nie każdy może sobie pozwolić na dyktat.

 

...Aż strach pomyśleć, ale w przyszłym roku to chyba wezmę to co mam za 19 zeta.;D

 

W przyszłym roku trzeba będzie walczyć żeby na posiadanej promocji nie podnieśli Ci abonamentu przy prolongacie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak , niedopatrzenie, oczywiście History SD 1,99zł ;)

Konsultant mówił, że będę odbierał tylko SD, ale podobno będzie możliwość odbierania HD, niby jakąś aktualizację mają zrobić do Pace'a, ale pożyjemy, zobaczymy :)

 

Aktualizacje pewnie będą, ale nie liczyłbym na History HD. Rozmawiałem z działem reklamacji i powiedziano mi, że Polsatu HD i PSN HD na Pejsie długo nie będzie (prawdopodobnie nigdy), więc przypuszczam, że dla History wyjątku nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wtyk_a

 

Teraz nie dość, że za 59zł dają prawie pełną ofertę, to mówicie mało. Dokładają Mercedesa, to Wy, że na pustym baku nie pojedziecie, a gdy go Wam zatankują, to grzecznie odmawiacie.;) Aż strach pomyśleć, ale w przyszłym roku to chyba wezmę to co mam za 19 zeta.;D

Bo widzisz....... W miarę jedzenia apetyt rośnie :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...