Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto zostać na swoim sprzęcie,zwłaszcza z kartami camela,nie są parowane i możesz ich używać w każdym tunerku z uniwersalnym czytnikiem kart.Tego nie uświadczysz w sprzęcie adb,gdzie karta działa tylko i wyłącznie z jednym dekiem.Nowy tuner kupisz powiedzmy już od 250 zł z dodatkowo z wbudowanym tunerem DVB-T. Taniej znajdziesz jakąś używkę na aukcjach internetowych.. Coś tańszego to któryś z modeli FERGUSON lub OPTICUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..wa mać.

Jak to jest możliwe, że jak ktoś chce mieć dekoder ADB i wszystkie 6 Canal + to musi płacić 99z??!!!!

 

Mówię konsultantce, że taką ofertę dostaje "Kowalski z ulicy".

 

Pytam się co może mi zaproponować (po 10 latach lojalności) co będzie korzystniejsze od umowy dla nowego abonenta, jeśli chce mieć ADB. Odpowiedź: NIC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Nasir masz bracie pecha :(

szczerze to już nie raz mówiłem że my byli nkowcy mamy lepsze oferty,a przed fuzja bałem się że będzie odwrotnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc moja przygoda z canalem już chyba dobiega końca, gdyż umowa kończy mi się za tydzień a wszytko mi mówi, że jej nie przedłuże.. Szale goryczy przelał fakt, że podczas załatwiania migracji przyjacielowi okazało się, iż właśnie jako abonent nki został potraktowany został on o niebo lepiej niż ja.

W skrócie:

W poniedziałek za moją namową kolega podpisuje rezygnację, którą razem złożyliśmy do punktu byłej nki.

Prawdopodobnie zbieg okoliczności sprawił, że telefon od konsultanta nc+ dostajemy dokładnie 10 min po złożeniu wypowiedzenia. Jako niewtajemniczony przyjaciel słuchawkę przekazuje mi. Konsultant potwierdza brak rejestracji rezygnacji ale korzystając z tego,iż dzwoni pytam o ofertę. Jako że coś długo konsultant prawił poprosiłem o przerwę i sam powiedziałem czego bym chciał czyli univerce + 6c+ i o zgrozo po krótkiej konsultacji ofertę taka otrzymałem.

W związku z powyższym stwierdzam, iż jako abonent c+ jestem o wiele gorzej traktowany niżeli abonenci nki.

 

Przepraszam za poprzednie byki gdyż pisałem całość na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem zmigrowałem .

C+ Platinum na 12 miesięcy

HBO - 0 zł ( przez cały okres umowy )

MR - 0 zł ( przez cały okres umowy - dwa cameleony)

PVR - 0 zł przez cały okres umowy.

99 zł / mc

 

To co chciałem.

 

 

Do umowę miałem do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zmigrowałem do nc+.

Nareszcie udało mi się porozmawiać z konkretnym człowiekiem i przystałem na warunki które mi odpowiadają tj. Universe+ oraz paczka C+ za 59 zł no i dekoder 500gb do tego za 0,- mr mnie nie interesował więc w tym mam wszystko co potrzebuję:) tylko faktycznie trzeba być cierpliwym bo trzymają te promocje do ostatniej chwili.Wcześniej było 99,- poźniej 79.- aż do 59 ,- zeszli .... chociaż mogłem poczekać, za tydzień miałbym 39,- :lol2:

Marcelnorbert duże piwko dla Ciebie za pomoc i namiary :):brawo:

Życzę powodzenia wszystkim negocjującym! ja mam już spokój:)

Pozdrawiam!

 

 

gratki! dokładnie na coś takiego poluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmigrowałem:

Na początku opcja Canal + Gold ze wszystkimi C+ za 79zł ale grzecznie odpowiedziałem że ale to już było i że za drogo. Po chwili miła pani proponuję:

Canal + Silver, 4xC+(C+, C+Sport, Film i Film2), PVR Pace 500GB 0zł za 69zł miesięcznie na 12 m-cy. Dodatkowo wziąłem History HD za 1,99zł (wiem że będzie w SD ale zależało mi na tym kanale - zresztą zawsze mogę z tej opcji zrezygnować).

Może i mogłem poczekać jeszcze ten tydzień ale już miałem dość ich telefon i słuchania ich propozycji. Tak czy owak mam to co chciałem za przystępną cenę.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w negocjacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zmigrowałem do nc+.

Nareszcie udało mi się porozmawiać z konkretnym człowiekiem i przystałem na warunki które mi odpowiadają tj. Universe+ oraz paczka C+ za 59 zł no i dekoder 500gb do tego za 0,- mr mnie nie interesował więc w tym mam wszystko co potrzebuję:) tylko faktycznie trzeba być cierpliwym bo trzymają te promocje do ostatniej chwili.Wcześniej było 99,- poźniej 79.- aż do 59 ,- zeszli .... chociaż mogłem poczekać, za tydzień miałbym 39,- :lol2:

 

Druga karta się przydaje - zawsze można zabrać do sąsiadki - koleżanki - dać teściowej w prezencie - na działkę lub dziecku do pokoju. W razie uszkodzenia pierwszej też się przydaje. Tym bardziej że przeważnie dają drugą kartę - multiroom za 0 zł przy przedłużaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,a ja przed momentem odmówiłem.Bajerować to my,ale nie nas. Kolejna propozycja:Pakiet Platinium+HBO+MR+2 Pejsy 109zł.na 12 miesięcy.Odmówiłem,powiedzialem,że chcę na 18miesiecy.Sprawdzał 10min czy można.OK,można jak sie okazało.To ja sie zgodziłem,a on czyta i czyta i nagle pada wśród gęstwiny słów Pakiet GOLD z opcją Canal+ Platinium..... czyta dalej i się pyta czy na to sie zgadzam,a ja na to,że nie. I wtedy sie zaczeło,że ja czas marnuję itd, itd,...... a ja mówię,że padła na początku propozycja Pakiet Platinium,a nie Gold. Konsul mówi,że to jest to samo,bo mam wszystkie Canal+.Więc ja mówię,że ja nie potrzebuję Golda, skoro pakiety różnia sie tylko Canal+,w takim razie to ja poproszę universe+ z 6 Canalami.Konsul zbulwersowany,że niby jak ja to sobie wyobrażam,ze nc+ niby ma armie prawników zatrudnić,aby stworzyli dla mnie universe+ z 6 Canal+ ? Grzecznie odpowiedziałem,że mnie to nie interesuje,a w szczególności pakiet Gold.Podziękowałem za rozmowę.Po 2 minutach sms,że zgodnie z regulaminem mam oddać sprzęt :brawo:

Powiem szczeże,że przez 10 lat w cyfrze nie mialem nigdy takiej rozmowy.Ciśnienie mi skoczyło.Myślał może,że nie wyłapie słowa GOLD :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zmigrowałem do nc+.

Nareszcie udało mi się porozmawiać z konkretnym człowiekiem i przystałem na warunki które mi odpowiadają tj. Universe+ oraz paczka C+ za 59 zł no i dekoder 500gb do tego za 0,- mr mnie nie interesował więc w tym mam wszystko co potrzebuję:) tylko faktycznie trzeba być cierpliwym bo trzymają te promocje do ostatniej chwili.Wcześniej było 99,- poźniej 79.- aż do 59 ,- zeszli .... chociaż mogłem poczekać, za tydzień miałbym 39,- :lol2:

Marcelnorbert duże piwko dla Ciebie za pomoc i namiary :):brawo:

Życzę powodzenia wszystkim negocjującym! ja mam już spokój:)

Pozdrawiam!

 

Się CIESZE ze pan Ł.Ł. Ci pomógł podjąć decyzje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios następnym razem jak trafisz na rzeczowego konsultanta walnij śpiewkę, że forum satkuriera znasz na pamięć, albo zamiast rozmów telefonicznych napisz w mailu swoje żądania. Jednak tą formę polecam przy kolejnym przedłużaniu umowy. Teraz to już za późno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady,ale ja nie jestem taki cichy kotek jak ze mna rozmawiają i nie łykam wszystkiego tak jak oni chcą. Gdyby nie skłamał,juz bym był po migracji.Taka cena i oferta mi odpowiada,ale nie za GOLD.Czasami jak coś im powiem,ale nie zawiele,to nastepuje cisza z drugiej strony :)

@clf, Jak bedziesz miał w końcu tel.kom. to dostaniesz.No chyba,że im nr.nie podasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...