Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie cieszyłem się, że wynegocjowałem 49zł za universe + 6x canal+. Dzisiaj telefon i nie zgadza się. Normalnie szlag może człowieka trafić. 69zł do zapłaty. Oczywiście "zapomnieli" dać dekoder za 0zł. Słuchajcie tylko jak pamiętam byłem tak ucieszony ofertą univer z canal+, że nie jestem pewien czy pytałem o dekoder za 0zł. Na pewno powtarzałem pytanie czy do zapłaty jest 49zł ostatecznie za wszystko, konsultantka kilka razy powtarzała do zapłaty 49zł za wszystko. To myślicie że jak o dekoderze nic nie było mowy, tylko o opłacie ostatecznej 49zł. To uwzględnią mi dekoder za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powinno być, ale te ich oszukańcze praktyki to mnie denerwują. Kto wie, może jak w rozmowie nie było nic o dekoderze to mi tego nie uznają. A przy wcześniejszym przedłużaniu umowy także musiałem składać reklamację. Też się nie zgadzało. Ja nie wiem to jest chyba celowe działanie. Najlepsze jeszcze jest to, że w rozmowie prosiłem konsultantkę o dokładne wypełnienie wszystkiego. Nawet wspomniałem, że nie chciałbym składać zaraz reklamacji. No i kurde co. No i ja*** za przeproszeniem. Musiałem złożyć reklamację. A mam jeszcze 10 dni od odstąpienia od umowy bez konsekwencji? W sumie to nie chciałbym rezygnować, ale na 69zł opłaty to ja się nie zgadzałem. A pewności czy mi to uznają nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzeci telefon (zastrzeżony). Pierwsze dwa, z miesiąc temu, rozłączyły się zanim zdążyłem [beep] otworzyć.

Streszczenie tego co najważniejsze.

- Dzień dobry... bla, bla, bla...

- Czy moja rezygnacja jest zarejestrowana?

- Nie. Co Pana interesuje?

- Głównie sport, a więc: Universe+, 6xC, MR, Pace - wszystko za 59 na cały okres umowy.

- Nie da rady. Możemy dać Universe+ i jakiś pakiet sportowy (nazwy nie dosłyszałem) za 84zł.

- Nie zgadzam się. Do usłyszenia

- Do usłyszenia

 

PS

Czy nSport świeci Wam jeszcze? Jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie w ICA po migracji widnieje cennik:

pakiet Canal+ Gold 129 zł

opcje dodatkowe :

-multiroom standard 20 zł

-Filmbox 15 zł

-HBO 25 zł

-kanały Canal+ Premiere 20 zł

-netvod + konto podstawowe 1.99 zł

Podsumowując do zapłaty 165,99 zł a bez rabatu cena szok 210,99 zł,a miało być 104 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od dziś nie jestem abonentem, bo nie dogadałem się NC. Kiedy wyłączą mi sygnał. Czy poinformują mnie o tym fakcie, czy też już baj baj i nic mi nie powiedzą.

Po powrocie do domu i stwierdzeniu iż wszystkie dotychczasowe kanały świecą, w nagrodę włączyłem dzieciom Mini mini :jupi: . A już się przygotowałem do braku bajek i zaopatrzyłem twardy dysk w kilkaset godzin różnych bajek dla hałastry :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS

Czy nSport świeci Wam jeszcze? Jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić...

 

U mnie nadal nSport HD swieci nawet po reaktywacji karty jak zrobiłem rano

Kanał powinien nadal świecić tym którzy migrowali, przedłużali jeszcze umowy z cyfra w marcu i pisali meile z prośbą o włączenie nsport i mgm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początek chciałem wszystkim podziękować, ponieważ bardzo skorzystałem na czytaniu tego wątku.

Zarejestrowałem się, żeby podzielić się z Wami warunkami jakie udało mi się uzyskać przy migracji do nc+ - być może ktoś w podobnej sytuacji będzie miał porównanie na przyszłość, tym bardziej, że jest mało postów dotyczących migracji z Superpremium.

 

Konkrety:

Dotychczas: Superpremium z HBO za 108zł/m-c, do tego PACE PVR za 0zł/m-c, staż w C+: prawie 13 lat, koniec okresu oznaczonego: 30 czerwca br.; wysłane wypowiedzenie (z tytułu końca okresu oznaczonego)

 

Migracja do nc+: Universe+, C+Platinum OP, dekoder bez zmian -> 59 zł/m-c, na okres 12 m-cy

 

Pierwsze oferty w maju, jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia, to oczywiście Platinum z HBO za 149 zł, za drugim razem Platinum za 119 zł. Rozmawiałem z nimi z nastawieniem na rezygnację z HBO (na mój gust mało atrakcyjna ramówka, szczególnie ostatnio) i rabat dla stałego klienta.

Po zarejestrowaniu wypowiedzenia:

1. rozmowa: Platinum za 99 zł,

2. rozmowa: Platinum + HBO za 99 zł,

3. rozmowa: Gold+ z C+ Platinum OP za 89zł,

4. rozmowa (2 dni przed końcem umowy): konsultant zapytał czego oczekuję -> podstawa z pełnym pakietem C+ -> od razu zaproponował warunki j.w.

Po wysłaniu wypowiedzenia, kontakt zawsze z ich strony. Uprawnienia zostały nadane, a ICA zaktualizowane w ciągu godziny od rozmowy - wszystko wpisane jest prawidłowo, oczywiście kwoty z cennika (79 zł za Universe+, 70zł za C+ Platinum OP). Saldo na lipiec się zgadza - 59zł. Dodatkowo dzisiaj wskoczyła też opcja Filmbox, o czym z konsultantem nawet nie rozmawiałem - nie wiem czy to prezent tymczasowy, czy może do końca trwania obecnej umowy (?).

Podsumowując, jestem zadowolony i trochę nawet zaskoczony po marudzeniu jednego z konsultantów, że nie może zejść niżej niż 89 zł, ponieważ do tej pory płaciłem ponad 100zł.

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavvel

no to nieźle wyhandlowałeś.

 

Ja mam teraz też Superpremium HD + HBO za 99zł/m-c, dekoder Sagemcom, umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysyłam jutro.

W zasadzie chciałbym coś podobnego czyli Universe+, C+ Platinum OP i mediaBOXa za max 69zł/m-c.

Jak muślicie jest to możliwe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...