Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wy na to ale przyglądając się relacji na RTL mieliśmy okazje poznać bliżej grafikę tej stacji i muszę przyznać że jest 100 razy lepsza od tego co proponują nam nasze stacje - najbardziej podoba mi się oprawa zapowiedzi i reklamy. W porównaniu do tego oprawa Polsatu i TVN jest niestety monotonna zaś ta na RTL jest dynamiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dołożę swoje 5 groszy - nie związane z tematem. Dlaczego jak mamy jakieś wydarzenie sportowe - boks aby oglądać niekodowany to z RTL niemieckiego kanału; ostatni mecz Polska - Niemcy aby móc oglądać w ver. HD to też na niemieckim kanale ZDF HD - musimy się właśnie wspomagać naszymi sąsiadami. zapewne mistrzostwa Euro 2012 też będę oglądał na ZDF HD, gdyż nasze polskie stacje nie pokuszą się o "Hajg Defiszon" dla nas rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozwalił mnie konkurs, w którym można zarobić 10 tyś euro za odpowiedź na pytanie: z jakiego kraju pochodzi Tomasz Adamek :D

no u nas by ci zaproponowali kwotę 1000 zł jako główną nagrodę :lol2:

@rossini - kwestia tego co się ma ja mecz Polska - Niemcy oglądałem na TVP HD !!!

ja akurat ni mam żadnych kanałów HD wykupionych - jedynie co łapię z satelit no i z DVBT (Polsat HD i oczywiście z TPSA TVN HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL zasłuzyło sobie na wyjatkowoą pochwałę. PPV w Polsce donzał nokautu pocieszając się tylko garstką widzów ? http://media2.pl/media/83417-Adamek-Kli ... owien.html

C+ przynajmniej nie utrudniała oglądania z kanałów FTA z HB - i za to im chwała jak to robili inni http://media2.pl/media/83419-Niektorzy- ... iczko.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co przekręcali antene lub robili zeza niech nie żałuja, ponieważ z Astry walka była nadawana bezpośrednio. Z hod Birda sygnał do widzów docierał z ok 15 sek. opóżnieniem. Nie mogłem sprawdzic, ale PPV miła sygnał nadawany z HB i tam tez sygnał mógł byc opózniony, a jeżeli tak było to co to za "live" za 40 złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland - zbyt rzadko oglądasz RTL.de, to "normalka" nie tylko na RTL-u, RTL 2 to nie nasze stacje telewizyjne, nudne i beznadziejne, a na RTL-ach to nawet reklamy chce się oglądać :lol2:

Zgadzam się z tobą - w porównaniu do RTL taki Polsat czy TVN wyglądają beznadziejnie zarówno pod kątem grafiki jak i ramówki. Mam nadzieje że RTL kupi TVN i nieźle tam pozamiata graficznie i programowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w sumie podobało to zmontowanie, ładny przekaz walki - a walka to średnio. Przynajmniej Kilczko wygrał :).

 

A jakość na RTL Schweiz była znakomita, reklamy nie przeszkadzały. A jak ktoś napisał - "RTL ratuje nam tyłki, bo to wstyd zakodować rodakom (czyli nam, Polakom) walkę" - no to miał rację. Mein RTL :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland - zbyt rzadko oglądasz RTL.de, to "normalka" nie tylko na RTL-u, RTL 2 to nie nasze stacje telewizyjne, nudne i beznadziejne, a na RTL-ach to nawet reklamy chce się oglądać :lol2:

Zgadzam się z tobą - w porównaniu do RTL taki Polsat czy TVN wyglądają beznadziejnie zarówno pod kątem grafiki jak i ramówki. Mam nadzieje że RTL kupi TVN i nieźle tam pozamiata graficznie i programowo :)

Dodam jeszcze, żeby miliony fanów Adamka musiało uciekac sie do stacji obcojęzycznej RTL - to wstyd dla naszego narodu, jakby Polska nie miała własnych ogólnodostępnych stacji TV przy takim wydarzeniu. Widać tu jak daleko jesteśmy za Niemcami i profesjonalizmem stacji RTL, ZDF i innych niemieckich FTA. Dobrze że przy oglądaniu Sportu nie jest tak bardzo potrzebny komentarz, kiepski nawet nieraz przeszkadza.

Jeżeli w przyszłości w Polsce przyjmie sie PPV to RTL przygotuje wersję RTL-u z reklamami polskojęzycznymi przy takich imprezach sportowych?. Pozdrowienia w języku Polskim na stacji RTL juz Adamek przekazał wiedząć że kibice będą walke oglądać głównie z RTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...