Skocz do zawartości

RTL


Mariusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
No cóż, jak się chce oglądać dobrej jakości stacje to trzeba ustawiać antenę na właściwe pozycje

 

Dla @adrian349 i innych ten żarcik na pewno nie był śmieszny. Nie każdy ma to szczęście, mieć "pokój z widokiem na satelitę" :cry:

 

Ja obecnie de facto też nie mam tego szczęścia (nie zamontowałem sobie anteny satelitarnej w akademiku), no ale cóż - zawsze jest coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

F1 w RTL

 

Sobota 15.03.2014

 

06:00 Formuła 1: Trening

06:45 Formuła 1: Kwalifikacje

 

Niedziela 16.03.2014

 

06:00 Formuła 1: Odliczanie

07:00 Formuła 1: Wyścig

08:45 Formuła 1: Podsumowanie

 

I tak na marginesie, jaka telewizja w Polsce będzie transmitować F1 sezon 2014, ktoś wie czy pozostaje nam RTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze to ona śpiewa tak sobie jak na talent show np tutaj http://www.youtube.com/watch?v=JbcXVsb4xAw#t=18

Mam odczucie, że niemiecki idol to taka "masówka" kręcą już 11 edycję a nie wypromowali nikogo.Jak oglądam DSDS to idze samych sztucznych ludzi w festyniarskich aranzacjach. W 2008 DSDS też wygrał polak mieszkajacy w Niemczech od 6 roku życia i potem sluch o nim zaginał. Popatrzylem na niemieckiej wikipedii i wyglada na to że zwyciezcy przepdają jak kamień w wode ( np koleś z 1 edycji nagrał 4 płyty ale tylko 1. i 2. dobrze sie sprzedały) U nas też można pod tym względem ponarzekać ale jest troche lepiej (np Brodka nagrała swoja najlepszą plytę wiele lat po Idolu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jestem tego samego zdania że Aneta Sablik wcale nie ma suuuuper wokalu. Ogólnie programy typu show w niemczech nie porywają. Może dość trywialna teza ale jaki przekrój społeczeństwa taki poziom programów :) Trzeba pamiętać że wszystkie trudne sprawy etc pochodzą właśnie od nich. BARDZO niski poziom merytoryczny prezentują stacje komercyjne w Niemczech. U nas nawet takie programy nie są nadawane w stacjach tematycznych ... co dopiero na antenach głównych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...