Skocz do zawartości

Migracja do platformy CANAL+ - problemy techniczne


kamix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania techniczne co do migracji z cyfry+ na nc+. mam w mieszkaniu wyprowadzone wejscia antenowe w kazdym pokoju (polaczone wszystkie do talerza). jezeli pzeszedlbym na nc+ to czy wystarczy dekodery podlaczyc do tych wejsc i wszystko bedzie dzalalo? (obecnie tak dziala cyfra+ w 3 pokojach). czy trzeba dodatkowo jakos laczyc dekodery ze soba? czy to prawda ze trzeba parowac karty miedzy glownym dekoderem a dodatkowymi jak to jest np w polsacie cyfrowym?

tak będzie ok

 

mam pewne watpliwosci po infiormacji ze strony nc+.

oprocz kabli antenowych trzeba tez polaczyc dekodery w "siec" aby przekazywaly dane do siebie.

oczywiscie przy kazdym gniazdku antenowym nie mawlan wiec to moze byc problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do konsultanta nc+ w sprawie brakujących uprawnień dot. kanałów Filmbox. Konsultant wysłał mi ponownie uprawnienia i kazał wyłączyć na ok. 10 sekund dekoder z sieci, wyciągnąć kartę, następnie ponownie włączyć dekoder a następnie włożyć kartę po ukazaniu się komunikatu włóż kartę. Po około dwóch godzinach uprawnienia dot. tych kanałów zaświeciły. Teraz mam pełny pakiet.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do konsultanta nc+ w sprawie brakujących uprawnień dot. kanałów Filmbox. Konsultant wysłał mi ponownie uprawnienia i kazał wyłączyć na ok. 10 sekund dekoder z sieci, wyciągnąć kartę, następnie ponownie włączyć dekoder a następnie włożyć kartę po ukazaniu się komunikatu włóż kartę. Po około dwóch godzinach uprawnienia dot. tych kanałów zaświeciły. Teraz mam pełny pakiet.

pozdrawiam

U mnie też zadziałało tym sposobem, nawet nie dzwoniłem po uprawnienia. Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie migrowałem do nc+ 22 marca telefonicznie. Platinum plus multiroom i dekodery enki. Dzień później odebrałem dekodery, dostałem umowę oraz pisemko o rozwiązaniu umowy z cyfrą. Mogę zalogować się do ICA N z umową nc+ jak i na starą umowę do ICA C+. Na oddanie dekoderów mam 30 dni. Dzisiaj poszedłem - znowu nie mogę oddać, moja umowa dalej figuruje w systemie. Wchodzę do ICA C+, a tam nabity abonament za kwiecień lol.

Szybki telefon na infolinię i pani mówi mi, że nie migrowałem ;D. A ja jej mówię, że mam dekodery i umowę i to pisemko o rezygnacji. Sprawdza jeszcze raz i rzeczywiście. To się pytam czy poczaruje żebym mógł oddać dekodery i wymaże mi tą płatność. Nie mogła, poszła zapytać "szefową". Wraca i mówi żebym najwyżej wpłacił te 125 zł za kwiecień z C+, a najwyżej w okolicach 18 kwietnia dzwonił czy jeszcze coś mam dopłacić za nc+. Powiedziałem, że nie zapłacę bo nie mam już umowy z Cyfrą. Nie potrafiła rozwiązać mojego problemu. Muszę dzwonić jeszcze raz w połowie miesiąca. Może wtedy ktoś rozeznany mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałam spytać, czy wypowiedzenie umowy może złożyć ktoś z rodziny za mnie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+, jaśniej Centrum nc+? Czy jednak musze być tam osobiście?

Jeżeli może to zrobić np, mój syn to co muszę mu dać? Dowód? Podpis? Umowę?

 

Pozdrawiam,

Klaudia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@weeman ja mam taką samą sytuację.W ICA na umowie nc+ mam na razie 0 zł do zapłaty a na umowie z C+ mam normalną kwotę jaką płaciłem co miesiąc.Pisałem do nich w sprawie zablokowanego konta w ICA nc+ i przy okazji zapytałem się oto i to mi odpisali:

 

"W osobnej korespondencji zostaniesz poinformowany o sposobie rozliczenia płatności z CYFRĄ+ oraz zostaniesz poproszony o zwrot sprzętu CYFRY+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...