Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@plockier od dawna należało pomyśleć o zmianach a nie udawać i teraz to by wystarczyło zostawić tylko jednego cameleona, a resztę dałoby się ogarnąć. Nie musiałbyś teraz zastanawiać się co zrobić i czego brakuje żeby podłączyć ich multiroom. Sprytniejsi dawno na takie zmiany się przygotowali.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz kolejny na dzień dzisiejszy wszytko działa jak działało, nic nie wymieniam, na nic się nie zgadzam. 

Mogą mnie poinformować na piśmie o dalszych decyzjach co na tą chwilę nie miało miejsca. Na fakturach VAT nadal jest naliczany multiroom, więc wszystko u mnie ok. 

Dzwoniący konsultanci są informowani o tym że ich nagrywam i się szybko rozłączają, zabawa trwa.

Edytowane przez Sentence
Usunięto off-topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, plockier napisał(a):

Mogą mnie poinformować na piśmie o dalszych decyzjach co na tą chwilę nie miało miejsca.

Aaaa a to, to co to? 

https://forum.satkurier.pl/topic/12152-platforma-canal-–-dyskusja-ogólna/page/249/#comment-1875038

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Cie proszę przeczytaj co napisałem powyżej, wszystko działa po staremu a konsultanci nie chcą gadać jak ich informuje że rozmowa jest nagrywana. 

Także zakończ już tą jałową dyskusję nic nie wnosząca do tego tematu. 

Prawda jest taka że cała narracja canal+ się sypie i coraz więcej ludzi się denerwuje na to co dzieje się w tej platformie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, multiroom standard za 0zł - kiedyś dwa Cameleony po Cyfrze, później dwa lata temu wymieniony na: 

 

- 4K ULTRABOX+ + Karta Cayman

- Sagemcom DSI83 + Cameleon (MR),

 

kończy się umowa, proponują mi dwie niezależne umowy żeby MR został, chociaż kiedyś wspomnieli o MR po WIFI. Chcę po prostu mieć MR po WIFI na jednej umowie (nie potrzebuję cameleona). Zrobią mi to? Za 0zł jak obecnie? Jaki sprzęt dają do MR?  

 

 

0f946395d79da.png

 

w ogóle ten sprzęt jest dobrze przypisany do kart, bo wygląda jakby cameleon do dekodera 4k był? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chodzi o to, że tuner przez ponad 6 lat odbierał wszystkie kanały na Cameleonie a w ostatnich dniach przestał odbierać jeden transponder tj. 10719 MHz V. Działa tylko TVP Info bo jest niekodowany. Wszystkie inne transpondery i programy  Canal+ odbieram tak jak zawsze bez problemu. Tuner ma certyfikowany czytnik C+ Nagra i Conax. Zastanawiam się co zmieniono, że dekoder nie chce deszyfrować tylko tego transpondera.


Tuner wyświetla komunikat „Program jest kodowany. Dostęp warunkowy: Nagravision (1813), Conax …” i ciemność.

Edytowane przez Krispl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...