Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pace  to jest  dek   Mediaguardowy chyba ?  Tak jak wszystkie mediasaty?     Tak samo zrobiłem po świętach złożyłem pismo  i cena spadła.   Ciekawe jak jest teraz. bo róznie czytałem że jedni po wysłaniu pisma mieli rozmowy z bezczelnymi konsultantami i jeszcze gorsze warunki.

 

Jestem w ogóle ciekaw jaka jest przewaga Camelkow na tle Conax i Caymanow.  Znowu czytałem iż niedawno ktoś brał umowe z APS i dostał 2x Camel ale z dekoderami MR po lanie.

Nie należysz do osób które korzystają ze sprzętu  na E2 i dzielą sobie kartki na dom  3/4 TV  więc tobie to rybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cameleonach i dedykowanym sprzęcie tak teraz wygląda multiroom.

Oczywiscie same karty działają w niededykowanych dekoderach bez łączenia lanem.

Są problemy z tzw. licznikiem na kartach Cameleon jak piszą ludzie na forach.

Karty Conax parowane tzw. chip pairing i nie da się nic zrobic.

Chyba że ma się kartę Conax z BSKA - BSLA w umowie. To wtedy działa na dekoderach z E2 - Linux bez problemow ;)

 

Co do Caymanow to ogolnie lipa :).

 

Jak ktos ma własny dekoder na linux - E2 i wystarczy mu pakiet Extra to po co pchac się w umowę lepiej prepaid N na Kartę.

 

Choc można i podpisac umowę na abo z karty Conax z NC+ Mix ( grunt żeby była z BSKA/BSLA) i miec 8 x C tylko po co.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Był czas gdy pojawiły się informacje o wymianie kart Cameleon na karty Cayman sparowane z dekoderem. Ja obecnie mam Cameleona w dekoderze do Multiroom która działa w niezależnym sprzęcie. Czy wiecie coś może na temat wymiany tych kart czy wszystko ucichło póki co? Czy jeżeli doszłoby do wymiany kart byłaby to podstawa do wypowiedzenia?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti
Nie - wynika to wprost z regulaminu.

Rozdział VIII

Pkt. 3 Dostawca usług zastrzega sobie prawo do wymiany Karty dekodującej na nową oraz do przeprowadzania
aktualizacji oprogramowania Sprzętu/Sprzętu własnego Abonenta w każdym czasie, w przypadku
zagrożenia bezpieczeństwa systemu kodowania sygnałów lub innych przyczyn technicznych, organizacyjnych
lub prawnych uniemożliwiających świadczenie usług. O wymianie Karty dekodującej Dostawca
usług każdorazowo poinformuje Abonenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal widze tutaj ci co mają własny sprzęt przedłużają umowy na 2 lata na Cameleonach. W niektórych APSach nadal wydają także Cameleony. W sklepie satsklep  także oferują  abo 12/24msc na Cameleonach .Jedynie nie ma opcji doboru drugiego Cameleona. Trzeba drugi ich dekoder ale trafia się zestawik z Cameleonem. To ichny box do szafy a Camel w czytnik i bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie do końca bo APS-y ryzykują wydając Cameleona. Jest oficjalny przykaz wydawania kart Cayman. Ale niektóre APS-y mają to gdzieś. :) Co do kart nieparowanych to póki mamy gołe kartki, bez ich dekoderów to myślę, ze warto aneksować. Jak komuś nie przeszkadzają liczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanko.

Rozważając teoretycznie czy jak udało by się przy nowej umowie dostać kartę cameleon z dekoderem nc+.

To będzie ta karta działała w fergusonie ariwa 103, czy jest parowana z dekoderem od nc+?

Teoretycznie jesli dostaniesz karte cameleon to tylko w salonie sprzedazy. B2B, kurier wszystko na caymanach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...