Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Jaś Fasola, piszesz tak jakby Polsat rozpieszczał swoich abonentów pod względem oferty 4K, a tutaj także stagnacja. Nawet LM Polsat nie nadawał na satelicie w 4K mając swoje kanały Polsat Sport Premium. Canal+ ma swój flagowy kanał w 4K, gdzie można obejrzeć seriale ich własnej produkcji w 4K. Pokaż mi kanał w PB, gdzie obejrzysz produkcje Polsatu w 4K? Jak już porównujesz, to porównuj obiektywnie, zamiast wylewać swoje frustracje.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozpieszcza na Eleven 4K🤣 które zresztą jest i w C+😂

4 minuty temu, Bloo411 napisał(a):

@Jaś Fasola, piszesz tak jakby Polsat rozpieszczał swoich abonentów pod względem oferty 4K, a tutaj także stagnacja. Nawet LM Polsat nie nadawał na satelicie w 4K mając swoje kanały Polsat Sport Premium. 

Dawali za skromne 40 zeta w aplikacji max mecz na kolejkę a gdzie indziej C+4K za free przy C+ za 20 zeta faktycznie drożyzna niesamowita😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w konkurencji to oferta filmowa wymiata której brak w C+🤣 Tak kup sobie np Viaplay w cenach jakie były czy są w C+ bez umowy😂 Podobnie  z HBO Max są tacy co mają nawet za 0-5 zeta😂 Daj namiary gdzie sobie kupisz w takiej cenie bez umowy😂 Ach ta drożyzna niesamowita jak na to zarobić😂

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bredzę tylko podałem przykłady twojej drożyzny🤣 Teraz ty podaj przykłady tej wspanaiłej oferty 4K z konkurencji skoro C+ jest na końcu😂 Ewentualnie innej wspanaiłej oferty która robi różnicę i jest w konkurencji a brak w C+🤣 Bo mam obie oferty i jakoś nie widzę🤣 Może do końca nie znam oferty🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Wymień coś ciekawszego, sportem nie każdy żyje. No i co abonenta sat obchodzą jakieś serwisy streamingowe? gdybym je chciał to bez umowy z C+.

Co ciekawego chcesz oglądać przez tv sat poza sportem? Filmy to serwisy streamingowe zdecydowanie lepszy wybór i wtedy kiedy chcesz, informacje wystarczy tv naziemna albo/i portale internetowe, muzyka też z sieci. Uważam że właśnie dla sportu płacenie abonamentu operatorom tv-sat jeszcze ma jakiś sens, a tu prawa do transmisji są podzielone u poszczególnych operatorów więc tak jak @czerstwy napisał najlepiej mieć co najmniej dwie platformy zwłaszcza jeśli ktoś preferuje np. piłkę nożną, siatkówkę i tenis ziemny. Ja np. jeszcze opłacam czasami czeski Canal+ z uwagi właśnie na tenis i Premier League. Natomiast jeśli sport kogoś nie interesuje to według mnie wybór jest jeszcze prostszy i tv-sat w ogóle nie jest potrzebna. Idzie drożyzna więc uważam że racjonalne podejście do tego co się potrzebuje jest tym bardziej wskazane i warto się nad tym zastanowić żeby bezmyślnie nie wydawać pieniędzy.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Trochę idealizowane są serwisy streamingowe. Po pierwsze wymagają one dobrego Internetu (nie jest to tożsame z szybkością do speedtesta), po drugie w tym sektorze już teraz plany bez reklam więcej kosztują, zdarza się brak tłumaczeń albo opcji lektora, słaba jakość napisów, blokowanie współdzielenia, ogólnie zbyt duże rozdrobnienie na rynku przez co trzeba mieć ich kilka, aby naprawdę mieć wybór w miarę wartościowych treści. To wszystko oznacza po prostu w końcowym rezultacie wzrost kosztów dla odbiorcy. Nie bronię Canal+, bo to butna i chciwa korporacja mająca klienta zasadniczo w nosie, ale oprócz sportu mają 4K, kanał filmowy, a żądnym streamingu i tak dają dostęp do usługi online i możliwość zakupu innych serwisów w promocyjnych cenach.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nikt nie mówi że chce zmieniać platformę, wystarczy mi rezygnacja z multiroom i korzystanie w drugim pokoju tylko z c+online i już jest 15-20zł miesięcznie taniej oferta vectry smart tv daje dostęp do canal+ online i 86 kanałów za 40zł miesięcznie. (niedawno zrezygnowali z klauzuli inflacyjnej) w jednym pokoju stawiam dekoder w drugim korzystam z C+ online +osobne niezależne subskrypcje.
Kanały tv naziemnej można teraz mieć za darmo nawet bez anteny,,wystarczy dobry tv box i kilka aplikacji.
Nie mówię że satelitarna oferta c+ jest zła bo nie jest, wkurza mnie sam fakt że jeżeli chodzi o hardware to już od dawna leją na nas ciepłym moczem zupełnie przy okazji ciągle wprowadzając podwyżki. 
Polski rynek TV Sat jest patologiczny w jednej platformie jest co oglądać ale nie ma na czym, (Jak ktoś nie potrzebuje multiroomu włoży sobie moduł do tv i po problemie)
W przypadku drugiej platformy satelitarnej jest na czym ale oglądać można tylko reklamy przerywane od czasu do czasu powtórkami. .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał(a):

... ja mam Optimum + dopełnienie do Extra+C++C+4K+MP+Viaplay za 55 zł🤣

Dałbyś już sobie siana z tym ciągłym "ja mam..." już chyba całe forum wie co masz i jaki jesteś gość. 

Szkopuł w tym, że dzisiaj ani obecny, ani tym bardziej nowy abonent takiej oferty nie dostanie więc porównywanie tego, co ty masz,  z tym co mogą mieć inni jest bezcelowe.

W mojej opinii obecne oferty (zwłaszcza nowe pakiety) są mało interesujące i zbyt drogie. Mam nadal C+ bo udało mi się wyłuskać dobrą ofertę, ale to nie daje mi prawa porównywać się z obecnymi ofertami. Nie uda się utrzymać oferty to się pożegnam.

Dla kogoś, komu sport nie jest do życia potrzebny, jest niemało alternatywnych ofert. Poza tym zawsze można wykupić dostęp na miesiąc lub dwa i przejść później do konkurencji. W ten sposób zawsze można oglądać coś nowego i nie mieć cyrografu.

Każdemu według upodobań.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ofertę filmową do poskacz po platformach stremingowych, Paytv ma pojedyncze filmy, bo nie daje się praw konkurencji na zacne tytuły skoro sami otworzyli swoje serwery.

To samo będzie ze sportem, nich tylko rynek filmowy się ureguluje.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, meckbar napisał(a):

Dałbyś już sobie siana z tym ciągłym "ja mam..." już chyba całe forum wie co masz i jaki jesteś gość. 

Szkopuł w tym, że dzisiaj ani obecny, ani tym bardziej nowy abonent takiej oferty nie dostanie więc porównywanie tego, co ty masz,  z tym co mogą mieć inni jest bezcelowe.

 

Też kiedyś byłem nowym abonentem brałem oferty o których tu bajkopisarze pisali że są złe. Bo oferta nie ta bo płatności złe bo pierwsze miesiące za free a ostatnie duża opłata i będę startował z wysokiego pułapu cenowego.Reszta płacze jak jest drogo zamiast  negocjować odpowiednio😂 I swojego czasu dostałem ofertę jako nowy lepszą niz były tu na forum dla stałych🤣

 

9 godzin temu, meckbar napisał(a):

 Nie uda się utrzymać oferty to się pożegnam.

 

Nikt cię na siłę nie trzyma nie odpowiada to nara😂

 

9 godzin temu, meckbar napisał(a):

 

 

W mojej opinii obecne oferty (zwłaszcza nowe pakiety) są mało interesujące i zbyt drogie. 

Idz tam gdzie oferta jest interesująca i jest tanio.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z wycieczkami osobistymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, meckbar napisał(a):

 

W mojej opinii obecne oferty (zwłaszcza nowe pakiety) są mało interesujące i zbyt drogie. Mam nadal C+ bo udało mi się wyłuskać dobrą ofertę, ale to nie daje mi prawa porównywać się z obecnymi ofertami. Nie uda się utrzymać oferty to się pożegnam.

Dla kogoś, komu sport nie jest do życia potrzebny, jest niemało alternatywnych ofert. Poza tym zawsze można wykupić dostęp na miesiąc lub dwa i przejść później do konkurencji. W ten sposób zawsze można oglądać coś nowego i nie mieć cyrografu.

Każdemu według upodobań.

Za to w PB wciskają ci cyrografy właśnie tam, gdzie tu ich nie masz. A jak coś ci się nie spodoba to bez szans na wywalenie tego z umowy bądź zamianę na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Przede wszystkim nikt nie mówi że chce zmieniać platformę

Zabawne juz nie wiem ile razy pisałeś o zmianie na Orange🤣 Teraz twierdzisz że nie chce zmieniać?🤣 Coś Fasola zaniemówił twierdził że C+ z 4K jest obecnie na samym końcu a nie chce nas oświecic jak wspaniałą ofertę 4K ma PB,Play itp😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Reszta płacze jak jest drogo zamiast  negocjować odpowiednio😂 

Przecież nie każdy będzie się poniżał robiąc konsulowi dobrze przez telefon, godność trza mieć. To właśnie takim żebrakom(bo im za drogo) operator powinien powiedzieć nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją ofertę dostałem na ponad 20 miesiecy przed końcem umowy i konsul sam dzwonił😂 A swojego czasu byłem w punkcie i sam pracownik zaproponował mi po chwili rozmowy że jak chcę to może mi dać Superpremium 4K za 80 zł. Strasznie drogo i żebrać nie trzeba było tylko odpowiednio porozmawiać z pracownikiem🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jak zagadasz dobrze to dostajesz i punktujesz merytorycznie. A jęczenie i płakanie to nie rozmowa, potem argumenty drogo, nie bo nie, idziesz tam gdzie lepiej i taniej w dobie inflacji usług i towarów.

Tam też pracują ludzie nie chcą słuchać gorzkich żali i zbierać jobów, tylko coś sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Operator i tak sobie to odbije ty masz taniej, dwóm innym wciśnie drożej także rachunek się zgadza.

Tylko kogo to obchodzi, że inny ma drożej?

Nie potrafi sobie ogarnąć dobrej oferty to jego problem i strata. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Przecież nie każdy będzie się poniżał robiąc konsulowi dobrze przez telefon, godność trza mieć. To właśnie takim żebrakom(bo im za drogo) operator powinien powiedzieć nara.

To nie jest żebranie, tylko negocjowanie. Widać nie potrafisz, dlatego płacisz ile płacisz, a potem przychodzisz na forum i wylewasz swoje żale.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty są spore wiec nie dziwi fakt ze PC+ szuka oszczędności upychając kanały na swoich tr. kosztem ich jakości. Podobną tendencje widać u siostrzanej Skylink, gdzie zrezygnowano z 2 tr. a część stacji przełączono do SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wizjaplus, myślę, że z biegiem czasu platformy satelitarne będą całkowicie przenosić swoją ofertę do Internetu (Canal+ Online), stopniowo rezygnując z emisji satelitarnej, która myślę, że jest bardziej kosztowna. Popatrzcie, że już kanały od TVP (TVP ABC 2, TVP Historia 2, TVP Kultura 2, Alfa TVP, TVP World i kanały TVP3), są dostępne online po podłączeniu dekodera do Internetu.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportu nie przeniosą prędko bo przy live rura im nie wyrobi,

C+ niema własnej sieci net, jedzie płatnie na kupnej, balansują ofertę sat/net.

Jakby co to c+ online nadal nie doczekał się regulaminu/promocji do umowy sat, na jakiej podstawie świadczą usługę bezpłatnego dodatku.

Tu jest luka pod płatny dodatek w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...